Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Merhaba arkadaşları ben 18 aydır gebe kalmaya çalışıyordum. Eşim Grade 3 varikosel bende polikistik over var. Tabi ki her şeyden önce bir uzmanla doktorla görüştük. Hormonlarım inişli çıkışlı idi lh yüksekti doktor gebe kalmana engel değil ama polikistik oversin demişti adet dönemlerim düzensiz yumurtlama dönemlerim de düzensizdi. Eşime de ameliyat olsan bile 6-12 ay sonra eşin anca hamile kalabilir dediler ve ben hamile kaldım.
1) inofolic combi kullandım doktor tavsiyesi ile 2-3 ay hem folik asit desteği hemde kist oluşumunu engelliyor demişti.
2) eşim hacemat yaptırdı.
3) Ben hem hacemat hemde sülük tedavisi uyguladım(asla vajina içine yunurtlalık üstüne değil) ondan sonraki ay imkansız dediler ama hamile kaldım. Paylaşmak istedim
Gözünaydın canım bayağı bir şeylerden geçmişsin sen de Rabbim sağ salim kucağına almayı da nasip etsin😍 kullandığın inofolic combi hangisi acaba

Amin inşallah mavi olanı kullandım ben. Onu önerdi. Özellikle polikistik overlar için
5D6FEBF4-BC27-4EFE-AE3E-50081F529CF6.jpeg

Ben de bunu kullandım benim şöyle pko görüntüsü var. Hormon tahlilleri regli düzeni normal ama benim adet döngülerimi bozdu bıraktım bende aklımda olan senın bahsettiğin vardı inşAllah Türkiye’ye döndüğümde bir denerim teşekkür ederim canım

Kızlar konu açtım ama buraya da yazayım belki fikri olan vardır korktum biraz

Bat 3 Eylül. Normalde adetten önce kahverengi veya açık pembe kanamam olur, ertesi gün adet başlar, bugün ise çok canlı bir kırmızı kanamam oldu, çamaşırıma geçmiyor ama peçeteye geliyor. Sebebi ne olabilir?

(Bu arada kahverengi ara kanamalarım oluyordu bu ay progestan kullandım bunun için, dün bıraktım ilacı)

Kızlar konu açtım ama buraya da yazayım belki fikri olan vardır korktum biraz

Bat 3 Eylül. Normalde adetten önce kahverengi veya açık pembe kanamam olur, ertesi gün adet başlar, bugün ise çok canlı bir kırmızı kanamam oldu, çamaşırıma geçmiyor ama peçeteye geliyor. Sebebi ne olabilir?

(Bu arada kahverengi ara kanamalarım oluyordu bu ay progestan kullandım bunun için, dün bıraktım ilacı)
Adetin sökülmeye calısıyordur canım. Her ay aynı sekilde baslamayabiliyor regl. Bence problem yoktur hayya her ay adetimde kanama miktarı bile değişebiliyor

Her yaşadığım şeyi acaba gebelik mi diye düşünmekten çok sıkıldım 😅 kasık ağrısı var midem kaynıyor bacağım belim ağrıyor 🤕 bence tüm hücrelerim benimle dalga geçiyor 😅
Hepsi stresten bence 😁 salmak gerek . İlla ki normalde de ağrıyordur bence bacağın, kaşığını. ama anlamayi o zamanlar bence

X