Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Hanımlar 2 aylık ewliyim. Adetim 4 gün gecikti. Bugun test yaptim ve biri silik çıktı. Sizce hamile miyim?

Eklentiler

• 20220830_094915.jpg
    20220830_094915.jpg
    42 KB · Görüntüleme: 36
Aslında acile gidip vermek istiyorum ama acil degilse diyip bakmıyorlarmış burda bi cok kadın öyle yazmıs siz biliyor musnuz öyle mi
Evet bende ilk acile gitmiştim acil durumlarda alıyoruz alamayız sağlık kurumların da verebilirsiniz dedi bende ordan çıkıp kadın doğum doktorundan sıra aldım öylelikle kan verebildim

Evet bende ilk acile gitmiştim acil durumlarda alıyoruz alamayız sağlık kurumların da verebilirsiniz dedi bende ordan çıkıp kadın doğum doktorundan sıra aldım öylelikle kan verebildim
Bu zamanda iki dk kan tahlilli bile verdirmiyorlar kadın doguma 1 ay önce sıra gelince haber ver dedim hala mesajı gelmedi sıra hala yok 😂😂 biz bebekleri doğururuz anca doktorlar görür gibi geliyor bana bazen

Bu zamanda iki dk kan tahlilli bile verdirmiyorlar kadın doguma 1 ay önce sıra gelince haber ver dedim hala mesajı gelmedi sıra hala yok 😂😂 biz bebekleri doğururuz anca doktorlar görür gibi geliyor bana bazen
Sakaryalıydın sen dimi araştırma da Sinan zorsu var erkenden git sana kaşe basıyor sıra veriyor biraz hediyeyi seviyor kendisi ama özel muayane gibi ilgileniyor sizinle 🙈😂

X