Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Kuzum belkide geç döllenmedir seninki
Kız benimki mi var ikimizinde hemen hemen aynı demekki sen kan tahlili düşünüyor musun ben cok kötü moralim bozuldu yani var mı yok mu ne bu yani insan kandırma gibi 🥺🥺🥺🥺☹️ Bide kan versen aciller yok aciliyeti yoksa almıyormus saglık ocagında doktor bi gün calısıyorsa 2 gün yok zaten ben bi darlandım bugün böyle görünce galiba 🥲🥲🥲🥲

Canlarım benimde kızımda üç kere yaptım test ucude silikti sonra gittim kan testi verdim daha çok yeniymis 100 filandi betahcg değerim 1 hafta sonra 10000lerde çıktı bence yeni olduğu için silik

Canlarım benimde kızımda üç kere yaptım test ucude silikti sonra gittim kan testi verdim daha çok yeniymis 100 filandi betahcg değerim 1 hafta sonra 10000lerde çıktı bence yeni olduğu için silik
Bat gününden önce miydi bat zamanların mı benim bugün bat dün bugun aşırı silik çıktı

Kız benimki mi var ikimizinde hemen hemen aynı demekki sen kan tahlili düşünüyor musun ben cok kötü moralim bozuldu yani var mı yok mu ne bu yani insan kandırma gibi 🥺🥺🥺🥺☹️ Bide kan versen aciller yok aciliyeti yoksa almıyormus saglık ocagında doktor bi gün calısıyorsa 2 gün yok zaten ben bi darlandım bugün böyle görünce galiba 🥲🥲🥲🥲
İnanki benimde sabah sabah çok bozuldu morelim bende düşündüm kan vermeyi ama sonra bekleyeyim dedim yumurtlaman nezmandı senin benim batıma 2 3 gün daha var

İnanki benimde sabah sabah çok bozuldu morelim bende düşündüm kan vermeyi ama sonra bekleyeyim dedim yumurtlaman nezmandı senin benim batıma 2 3 gün daha var
Aaa senin batına o kadar varsa cok normal öyle çıkması benimde öyle cıkmıstı 4 gün kala yumurtlama bilmiyorum ben doğurganlık günlerini takip ettim ilk defa bu ay deniyoruz zaten cahilim daha bu konulara

Testim bitti özel bi tane var ben ilçede oturuyorum doktor görmesede sadece tahlil yaptırıcam desem yaparlar mı yoksa doktor muayene de alırlar mı bilgin var mi
Hayır canım doktorun görmesine gerek yok sen test veriyorsun mail adresini alıyorlar oraya sonucu atıyorlar veyahutta hastaneye arayıp öğreniyorsun zaten 5 üstü pozitif oluyor ya

X