Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Kızlarrrr testi yaptım negatif çıktı 2 gün sonra bat zaten nasipse ben kırmızı kartı görürüm gibime geliyo 🌼

Hiç öyle deme yapmam dedin dedin yaptın bu ay bende yaptım yapmam deme egerki gönlümüzden yapmak gelirse yaaprız olsun yapmasakta yoksa üzülcez yapsakda yoksa üzülcez o yüzden akışa bırak 🌹
Öyle yapıcam nasipte varsa her türlü geliyo. Ben aylarca neler yapmıstım olmadı da hiç ummadığım ayda ikizlere hamile kaldım oysaki doktorlar bana cocugum olmaz gözüyle bakıyordu. Allah kul yaratmak isterse oluyor.

Kiste dönüşünce yumurtlama haftasında daha ağrılı geçiyor mu?

Bu ay benim 4,5 gün sağlı sollu yumurtalıklarda ağrım oldu yumurtlama haftamda geçti donra. 5 gün sonra adet öncesi belirtiler başladı, böyle miydi seninde?
Ben doktora gitmesem anlamazdım kiste çevirdiğini öle çok bir ağrım olmadı açıkçası, benim gitme sebebim ovulasyon testinde 4 gün pozitif gözükmesiydi gittiğimde kontrolde çıkmıştı ve sebebini bu şekilde anlattı doktor. Yumurtlama çatlamadığı için kiste çevirmiş oda sonraki reglim ile gitti

Kızlar ben dayanamadım gece 5 e doğru karnımda batmalar agrılar ve karnımın gaz dolmasıyla bende gaza gelip pat diye idrarımı vs tutmadan bol sıvı almıs olmama ragmen gittim test yaptım veee kocamannn negatif daha uyumadım bugun Uyuyup uyanınca tekrar test yaparım birdaha da reglm cok gecmeden yapmayı düşünmüyorum deli gibi test yaptım bu ay 😂 sinirlerim yıprandı gece gece. Cidden regl beklemek en mantıklısıymış 100 kere üzülmemiş oluruz en azından 😂 bu arada cidden söylediğimi yapın yaptıgımı yapmayın 😂😂 Bu ay kendimle savasımı kaybetmiş bulunuyorum bu test konusunda. Öptüm sizi canlar aksam üzeri yine bu saçma sapan gaza gelmelerim hakkında konusuruz 😂❤️
Ya ne güzel enerjin var ama çok haklısın insanın test yaptıkça test yapasi geliyor 🤣

Evet ama o da pahali onu alana kadar kan tahlili yaptirir ogrenirim diyorum hem de kesin sonucu ogrenmis olurum. O yuzden sevmiyorum erken gebelik testlerini. Normal kaset test de heralde su anda cikmaz dimi
Evet oda mantıklı, normal testte çıkmaz daha, güzel haberler alırsın inşallah 🙏

X