Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Rabbimm en kisa vakktte saglikli bir gebelik nasip etsin insallah sana🥰 cok guzel bir kalbin var buradan hissettiriyorsun ❤️
Hepimize birdenn çiçeğimm eksik dua etmeyelim :KK36: :dua: Rabbim kolaylıkla en hayırlısını bizlere nasip etsiinn
O senin güzel kalbin çok teşekkür ederiimm:KK60:

Hepimize birdenn çiçeğimm eksik dua etmeyelim :KK36: :dua: Rabbim kolaylıkla en hayırlısını bizlere nasip etsiinn
O senin güzel kalbin çok teşekkür ederiimm:KK60:
Aminnn😍 ya canim sana bir sey daha sorabilir miyim aklima takildi. Benim su anda bile belimin sag tarafi ve sag kasiklarimda inanilmaz bir agri var. Sence neden olabilir? Hamilelik belirtisi olabilir mi. İnş😃

Aminnn😍 ya canim sana bir sey daha sorabilir miyim aklima takildi. Benim su anda bile belimin sag tarafi ve sag kasiklarimda inanilmaz bir agri var. Sence neden olabilir? Hamilelik belirtisi olabilir mi. İnş😃
Sen çok tatlısın 😍 valla hepsi birer belirti kuzum bana göre en ideal test regl gecikmesinden sonra yapılan test şimdiden böyle yapıp kendimiz zaten stres topuyuz dahada kötü oluyoruz inşAllah güzel şeyler oluyordur🤲🏻❤️

Sen çok tatlısın 😍 valla hepsi birer belirti kuzum bana göre en ideal test regl gecikmesinden sonra yapılan test şimdiden böyle yapıp kendimiz zaten stres topuyuz dahada kötü oluyoruz inşAllah güzel şeyler oluyordur🤲🏻❤️
Valla acikcasi icimde yine hicbir his yok ama insallahhh oluyordur cok mutlu olurum gercekten🥰 rabbimm tum isteyen herkese nasip etsin inslalahh

Kuzum hiç üzülme her adet yeni bir umuttur Rabbim twz vakitte sana bama isteyen herkese anne olmayı nasip etsin ❤️
Ya kuzum o kadar tuhaf ki Suan herşey belki sen bana yardımcı olabilirsin
Ben dün adet olduğumu zannediyorum
Bak şimdi
Bat günü dündü ve pede 3 4 damla kadar kan geldi
Şimdi uyandım daha değişebilir ve aniden gelebilir evet ama yeni pedde hiç birsey yok
Bu yerleşme olabilir mi
O kadar kafam karıştı ki
14 Ağustos yumurtlamayı gördüm
12 13 14 değerlendirme yaptık
Şuan belirti olarak da sadece çok fazla gaz ve bu az az kanama var
Adetim de genelde 5 gün kesilmeden gelir ve kırmızıdır yani

Bak şimdi
Şimdi uyandım daha değişebilir ve aniden gelebilir evet ama yeni pedde hiç birsey yok
Bu yerleşme olabilir mi
O kadar kafam karıştı ki
Test yaptın mı canımm pekii
evet yumurtlama üzerinden tam 2 hafta geçmiş bu şekilde yerleşme kanaması yaşayanlar oluyor
İstersen bir test yap yada bugün de bekleyebilirsen bekle gün içinde kendini takip et

Bak şimdi
Bu yerleşme olabilir mi
O kadar kafam karıştı ki
İşte yanılmıyorsam tam olarak yerlesme böyle oluyor tam beklenen adet günü oluyor. Kırmızı bile olsa damla damşa yada leke leke hiç artmayacak 3-5 gün içinde leke leke gelip kesilecek kuzum eger pıhtılı koyu renk kanamaya döndürmezse ve regl agrını yasamaz san evet yerlesme kanamasına cok benziyor cünkü. Rabbim hayırlısını nasip etsin inşaAllah bebiş tir bu 🥰 yerlesme kanamasından da 3-5 gün sonra test yapılır galiba.

Test yaptın mı canımm pekii
evet yumurtlama üzerinden tam 2 hafta geçmiş bu şekilde yerleşme kanaması yaşayanlar oluyor
İstersen bir test yap yada bugün de bekleyebilirsen bekle gün içinde kendini takip et
Ben bugün bi takip edeceğim baktım ki birşey gelmiyor test alıp yarın ilk idrarla yapmayı düşünüyorum
Ama böyle adet agrısı gibi tuhaf bir agrım da var

Ben bugün bi takip edeceğim baktım ki birşey gelmiyor test alıp yarın ilk idrarla yapmayı düşünüyorum
Ama böyle adet agrısı gibi tuhaf bir agrım da var
Bencede takip et duruma göre hareket et o ağrıyı yaşayıpta gebe olanları da okudum ama işte insan emin olamıyor canım

İşte yanılmıyorsam tam olarak yerlesme böyle oluyor tam beklenen adet günü oluyor. Kırmızı bile olsa damla damşa yada leke leke hiç artmayacak 3-5 gün içinde leke leke gelip kesilecek kuzum eger pıhtılı koyu renk kanamaya döndürmezse ve regl agrını yasamaz san evet yerlesme kanamasına cok benziyor cünkü. Rabbim hayırlısını nasip etsin inşaAllah bebiş tir bu 🥰 yerlesme kanamasından da 3-5 gün sonra test yapılır galiba.
Evet canım bende bugün devam etmezse tahmin ediyorum
Kasık agrısı yok cok fazla gaz var
Normalde adetken bel ağrısı olur bende
O da yok
Test yapmıştım 3 gün önce yani bata 2 varken çıkmamıştı

Evet canım bende bugün devam etmezse tahmin ediyorum
Kasık agrısı yok cok fazla gaz var
Normalde adetken bel ağrısı olur bende
O da yok
Test yapmıştım 3 gün önce yani bata 2 varken çıkmamıştı
İnşaAllah vardır bebek kuzum nasıl sevinirim anlatamam Rabbim yüzünü güldürsün bizede bu sevince ortak olmayı nasip etsin. Dualarım seninle ❤️ bende bugun Uyuyup uyanıp test yapıcam ama pek umudum yok kaç gündür negatif görüyorum benimde bata 2 kaldı bugun

İnşaAllah vardır bebek kuzum nasıl sevinirim anlatamam Rabbim yüzünü güldürsün bizede bu sevince ortak olmayı nasip etsin. Dualarım seninle ❤️ bende bugun Uyuyup uyanıp test yapıcam ama pek umudum yok kaç gündür negatif görüyorum benimde bata 2 kaldı bugun
Bence benim gibi kafa karışıklığı yaşamamak adına bugün yapma derim de yine de karar senin ❤️
İnşallah rabbim hepimize bunu tattırır ☺️

X