Hamile kalmak isteyenlerin geyik muhabbeti :))

tamam kızlar yazarım sanki konuşunca cevap alamıycakmışım gibi geliyor çekiniyorum biraz
yok canım be cevap almazsan bidaha yazarsın ne çekiniyon ammaaa sende
kız senin zayıflamaya ihtiyacınmı varki fotolarını gördüm zayıfsın sen yani hala aynıysan
sen öle san ühühhühühühühü ben tam 55 le evlendim su an 68 im ühühühhühühühühühüü

tamam kızlar yazarım sanki konuşunca cevap alamıycakmışım gibi geliyor çekiniyorum biraz
aşk olsun yaa nedne öğle düşünüyorsun elimizden geldiğince herkez birbirne cevap vermeye çalışıyor cevap veremiyorlarsada bilgimiz olmadığındandır canım öyle düşünme sen yaz muhakkak cevap alırsın kuşumm

sen öle san ühühhühühühühü ben tam 55 le evlendim su an 68 im ühühühhühühühühühüü

sağolun kızlar ŞenizŞeniz

68 hüüüü diyor vallahi döverim seniii klava:klava:klava: :mymeka::mymeka::mymeka: ben o kiloya gelmek için canım çıkıyor ama halen göremedim 60 ları yaaa 69 felan olsaydım bariii :mymeka::mymeka:klava:

kısslar bugün çok kalamıcam çıkıyorum yarımgün çalışıyorum.birazdan çıkıcam evegidince girerim belki.kendinize iyi bakın çooook öptüm siziii Şeniz

68 hüüüü diyor vallahi döverim seniii klava:klava:klava: :mymeka::mymeka::mymeka: ben o kiloya gelmek için canım çıkıyor ama halen göremedim 60 ları yaaa 69 felan olsaydım bariii :mymeka::mymeka:klava:

yok beaa çirkin duruyo pörtledi heryerim kotlarım olmuyo kendimden iğrendim heee ben bikini giycem bu yaz ama nasıı?? vermek kolay oluyo veriyomdaa geri almam çabuk oluyo aaaaaaaa eşimin telde fotolarım ar akşam gelsin ekliyim buraya görürsünüz balon gibiyim boyum 157

kısslar bugün çok kalamıcam çıkıyorum yarımgün çalışıyorum.birazdan çıkıcam evegidince girerim belki.kendinize iyi bakın çooook öptüm siziii Şeniz
tamam cnm görüşürüz bb
maşAllah canı evlilik sana yaramış ben 47 kilo ile evlendim 50 kiloyla amile kaldım 63 le doğum yaptım 4.5 sene geçti 55 kiloyum hihoyyyt

yaradı artık ne yaradıysa :)) maşallah sana korumuşsun kendini cnm:hooray:

napim ya dün senin yazını oluyunca gaza geldim herifle konuştum bebiş işini askıya aldık güzelim şansa ne kadar olursa20 sinde tatile çıkıyoruz zaten oohhhhh keyif benim bugün daha rahat uyandım güne zemuszemus

Benım kılomu hıÇÇÇ sormayın ozmnnn ben 62 falan evlendımm 85 ım Şuandaa ama verıcemmm baŞladım rejımee

tamam cnm görüşürüz bb

yaradı artık ne yaradıysa :)) maşallah sana korumuşsun kendini cnm:hooray:
ben dikkat ediyorum canım aklı gidiyo kilo alacam diye aburcubur yeeyi çok seviyorum çünkü alıyorum hemen o yüzden bide şimdi pko çıktı kilo en büyük düşmanı kilo almamaya özen gösteriyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…