Hamile kalmak isteyenlerin geyik muhabbeti :))

burda gerçek dostluklar olduğunu sanmıştım her gelene hoşgeldin diyorsunuz aramıza aldık seni diyorsunuz ama onun mutluluğuyla mutlu olmuyorsunuz. sorulan sorulara her seferinde sabırla aynı cevapları vermesini bırak takdir etmeyi üzerinize alınıyorsunuz. açık açık yazıyorum anlamıyorsunuz diye soruyorlar ne zamandır istiyorsun, belirtiler ne zaman başladı,neydi diye oda anlatıyor.sizde alınıyorsunuz sizin adınızmı geçiyor. çocuğu olanlar bile sizi anlıyor size göre ama daha bebeğinin iyi olduğunu bile bilmiyen endişeli bir anne adayı anlıyamıyor yine size göre. ilk ayları olanlar gelmesin diyorsunuz çocuğu olanlar gelebiliyor. benim için ikiside gelmeli yine alınırsınız diye yazıyorum. ayrıca ne bu çocuk gibi biz buranın müdavimleriyiz biz bir yere gitmeyiz gidicekse o gitsin. kimsenin böyle birşey söylemeye hakkı yok. bilinç yaşla olmuyor malesef başka birçok faktöründe eşlik etmesi lazım. o yüzden bende sizin çocukluğunuza veriyorum. sinirim çok bozuldu kusura bakmayın birtek sizin duygularınız yok.

canım haklısın burada ortak şeyleri paylaşmaya çalışıyoruz hepimiz..ama hiç birimizin birbirimizi kırmaya hakkı yok bence..ben kendi şahsıma her arkadaşımızdan birşeyler öğreniyorum..herkesin yaşadıkları çok farklı..asla ayrımcılık yapılmasını da istemiyorum kimseye hepimiz eşitiz burada bunu unutmayalım..saygı içerisinde konuşulması en güzeli..

bu konuyla ilgili kaçıncı mesaj bu diğerlerini okuduysan biliyorsundurki bende aynı şeyleri düşünüyorum. dediğin gibi kimsenin birbirini kırmaya hakkı yok. hamile bir arkadaşımızı ağlatmayada. bende tam bunu söylüyorum canım. arkadaşların yazdığından 1 gıdım fazlasını yazmadım. kendileri yaptıklarına göre başkasınınkinide hoş karşılamalılar. ben senden onlar yazdığında da bu mesajı yazmanı beklerdim arkadaşım. gerçekten üzgünüm.

arkadaslar cok uzuldum gorunce olanları.meleksen yenı hamıle kaldı 2 ayda olsa oda cok ısteklıydı oda cok heyecenlı.belkı bızde hamıle kalsak bızde boyle olucaz.hem hıc alınacak sozler deıl onlar.lutfen madem ona cocuk dıyosunuz.sız buyuk olarak onun bu heyeecanını hos gormenız gerek

kıza bide mesaj çekmişsiniz dost değiliz diye demek gerçekten sanalmış hepsi bravo size diyecek başkada birşey bulamıyorum alkışlıyorum bütün hassas duygulu alıngan arkadaşlarımı bravoooooooooooo alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis

bende çok üzüldüm ağlatıyorlar kızı yok yere. çok sinirim bozuldu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…