Hamile kalmak isteyenlerin geyik muhabbeti :))

napim ya dün senin yazını oluyunca gaza geldim herifle konuştum bebiş işini askıya aldık güzelim şansa ne kadar olursa20 sinde tatile çıkıyoruz zaten oohhhhh keyif benim bugün daha rahat uyandım güne zemuszemus
aaa ciddenmi inş ewt ya yaşımız küçük kasmayalım kendimizi
Benİm kİlomu hİÇÇÇ sormayın ozmnnn ben 62 falan evlendİmm 85 İm Şuandaa ama verİcemmm baŞladım rejİmee

verebilirsen sorun dil canım yaa

napim ya dün senin yazını oluyunca gaza geldim herifle konuştum bebiş işini askıya aldık güzelim şansa ne kadar olursa20 sinde tatile çıkıyoruz zaten oohhhhh keyif benim bugün daha rahat uyandım güne zemuszemus
ohh ne güzel canım strese gerek yok sen daha yeni evlisin sanırım evliliğin tadını çıkar bebek olunca zor oluyor herşey mahrum kalıyosun yani nereye gitmeyi düşünüyosunuz tatile bende senin gibi kapalıyı canım tatil alternatifimiz pek yok merak ettim o yüzden :CüvCüv:

ben dikkat ediyorum canım aklı gidiyo kilo alacam diye aburcubur yeeyi çok seviyorum çünkü alıyorum hemen o yüzden bide şimdi pko çıktı kilo en büyük düşmanı kilo almamaya özen gösteriyorum
aferin valla sana imrendim
bende 50yle evlendim 58 kiloyum -tatlicadiarzu- rejime başladım vee cokacimcoook

sende almısın ben ilk bir yılsa senin kadar almıştım ama zamanla haa bide hormon ilaçları içtim hep su an 68 im sende dikkat et gülüm ben etmedim hiç

balıkesir altınoluk tarafına gidicez20 sinde sabah çıkıcaz dolaşa dolaşa gidicez ayvalığa bir pansiyon var dur resimlerini yüklim orda kalıcaz çok güzel bir yer kapalılarda var orda annemler gençken gidiyolardı ben araştırdım int zaten balıkesir antalya gibi değil tabi

balıkesir altınoluk tarafına gidicez20 sinde sabah çıkıcaz dolaşa dolaşa gidicez ayvalığa bir pansiyon var dur resimlerini yüklim orda kalıcaz çok güzel bir yer kapalılarda var orda annemler gençken gidiyolardı ben araştırdım int zaten balıkesir antalya gibi değil tabi

aaaa kız biz antalya istiyoz orda evimiz hazır bizim...ama ben balıkesir istiyomm pansiyondamı kalcanız gecelik ne kadarmış kız anlatsana eşimi kandiriyim hem antalyaya göre daha yakın kendi arabamızla giderizz

aferin valla sana imrendim

sende almısın ben ilk bir yılsa senin kadar almıştım ama zamanla haa bide hormon ilaçları içtim hep su an 68 im sende dikkat et gülüm ben etmedim hiç

hormon ilaçları kilo aldırıyor canım bende kloen kullandım 2 ay göbek yaptı bende doğumdan sonra bu kadar kalmamıştı bu ilaçlarda mahfediyo insanı

resimlerini yüklediğim yer kişi başı 100 lira ama muhteşem bir yer kaz dağlarının altında denize yakın

gal.php

altınoluğu çok duydu güzelmiş orası fotolarını eklede görelim fiyatları nasıl

X