Hamile kalmak isteyenlerin geyik muhabbeti :))

beklıyorum cabuk gel seker
geldim canım geldim

evet malesef canım büyüklerin bizi anlamaları sanırım gerçekten çok zor onlar böyle şeyler yaşamadıklaır için sanırım kötü niyetli olduklarında değil ama ne bileyim

merhaba canım nasılsın bakalım

tamam canım benim bekliyoruz turkbayragi
geldimm canım sen nereye gittim amaa

slm. Kızlarr nasılsınız??

özledim yaww sizi sabahtan beri biraz işim vardı giremedim...

Bir haber var mı bebiş falann geriyi okuyamadım bugün vaktim yok....
hoşgeldin kuşum nasılsın bakalımmm
bence annelik başka birşey o yüzden sen duymuşsundur canımmm

slm kızlar nasılsınız
merhaba tatlım nerelerdesin gelmiyorsun herzaman yaaa
herkese selam nasılsınız kızlar kaydirigubbakcemile2
canım hoş geldin nezaman test yapacan ayy çok merak ettim sneii

slm kızlar nasılsınız
mrb cnnmmm

herkese selam nasılsınız kızlar kaydirigubbakcemile2
slm cnm mrb

mrb cnm iyidir işte sen nasısın

valla bugünn hiç bişi yemedimm daha cnm da istemiyoo

rejime feci girdim galiba yemedende olmuyacakkk kk da 80-89 kg. kilo vermek isteyenler de takılmaya BAŞLADIMM ESKıYı OKUYORUMM NE GÜSEL KıLO VERENLER VARR

DÜN AKŞAM KAYINVALıEDYE GıTTıK..KAYINVALıDENıNN KOMŞUSUNU GÖRDÜM KAPIDAA BENı SıNıR ETTıı..YOK DAHA BEKLıYCEKMıYMıŞıM.. (KADIN HAST. SORUNUMU BıLMEDıĞı HALDE) GEÇ KALMIŞ MIŞIMM....TEDAVı OLMAM GERERKıRMıŞŞ...BOĞACAKTIM...

BENDE ıSTEMıYORUZ BıZ DAHA DEDıM...TEDAVı GEREKTıRıCEK BıR DURUMDA YOK DEDıM..YALAN SÖYLEDıMM NAPıMMM BıLSELER KıMBıLıR NE DEDıKODU ÇIKARIRLAR...SıNıR ŞEYY....

POFF ŞU ıNSANLARDAN NEFRET EDıYORUMMMM SANANE YA SANANEE SEN KENDı ÇOCUKLARINA BAKSANA BENıM YARAMI DEŞECEĞıNEEE....mafoldumbenmafoldumben

POFF ŞU İNSANLARDAN NEFRET EDİYORUMMMM SANANE YA SANANEE SEN KENDİ ÇOCUKLARINA BAKSANA BENİM YARAMI DEŞECEĞİNEEE....mafoldumbenmafoldumben
boş ver sene sen insanları yaaa bırak nederlerse dedinler sizene yaa de geç
gel bir öpiyim seni Şeniz canım öyle kırgınlık falan sevmem ben şurda birbirimizn dertlerini anlıyo ve paylaşıyoruz burdan çok şeyler öğrendm ben
saol canım benim bende istesemde kırılamam duramam yani bende burda çok şey öğrendim sizler sayesinde hastalığımı unuttum hayata daha umutla bakıyorum artık opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan bende seni öpeyim canımm kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…