Hamile kalmak isteyenlerin geyik muhabbeti :))

dil_nur

Hoşgeldin Dünyama Bebeğim
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2009
3.486
1
38
Buyrun arkadaşlar buyrunnnnnnnnn
hamile kalamadık malum çenemize vurdu haydi geyik muhabbetine :lepi:

Son düzenleme:
hayırlı olsun canım yeni topişimiz
inşallah başını yemeyiz bu topiğinde :roflol:

hayırlı olsun topiğimize acıklama yapılmış acıklamalara uymadıgımız için kapanmış neyse haaaaaayyyyyyyyyyyydi muhabbete

yaa mevsim cenemize vurdu topimizi yaktık anacım bi daha enerjimizi atıp topimize girelim

slmmm

uyaıcı en son yazıyı okudunz mu??
selam güzelim..bende geldim..evet uzmanın yazısını okudum güzelim..fazla kızmışlar..
slmmm hayırlı uğurlu olsun topiğimizz
hayırlı olsun topiğimizz.
ozamanda sen açarsın bebişim sıradaki kurban sensin :roflol:
ohh be beraberiz yine..:teytey: :teytey:
hayırlı olsun canım yeni topişimiz
inşallah başını yemeyiz bu topiğinde :roflol:

Buyrun arkadaşlar buyrunnnnnnnnn
hamile kalamadık malum çenemize vurdu haydi geyik muhabbetine :lepi:
şükür kavuşturana..:teytey: :teytey::teytey:

slmmm

uyaıcı en son yazıyı okudunz mu??
aslında haklılar tabi doğru yazmış napılım süreklide aynı konuya odaklanınca insanın psikolojisi bozuluyo
geyik muhabbeti en doğru yer sanırım oyüzden buraya açtım zaten :çok üzgünüm:

Neyse kızlar buranında başını yemeyiz inşallah hepimize hayırlı uğurlu olsun hoşgeldiniz opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

kızlar herkez aklına gelen arkadaşlar haber versin burda olduğumuz bulamazlarsa olmaz yani demii (

ya kızlar size bişe sorucam benim eşime liseli bi kız basına bele oldu sagda solda laf ediyomus teklif ettide kabul etmedim diye ben eşime cok güveniyom cünkü mesai biter bitmez eve gelir dısarı cıkarken beimle birlikte cıkar dısarıdada cok samimidir bana ye elimden tutar ya belime sarılır ama yinede aklımda bi soru işareti var sizce eşimde suc varmıdır ??????

bidaha konuşamicam sizinle sanmıştım çok üzüldüm sonunda topiğin başını yedik hepimize hayırlı uğurlu olsun:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…