Hamile kalmak isteyenlerin geyik muhabbeti :))

altınoluğu çok duydu güzelmiş orası fotolarını eklede görelim fiyatları nasıl

kayra hani resimler bide gecelikmi 100

ekledim cnm 1 gecesi 100 iki kişi 200 lira ama yeme içme hariç yani hesapladığında günlüğü 250 ye geliyo capris otel varya oraya sakın gitmeyin islamı kullanıyor adamlar 2.50 milyar istiler oda harika bir yer değil yani

bende çok beğendim burayı denizede yakın ama tam belli değil işte ben bilmem beyim bilir

ama benimkine çok gelir o ücret antalyada evimiz var bi yemek bide yol parası vercez diyip susturur of

bende diyorum nerde bu millet selam canlar nasılsınız hihoyyyt Bu arada iltercim teşekkür ederim canım benim a.s.

bende diyorum nerde bu millet selam canlar nasılsınız hihoyyyt Bu arada iltercim teşekkür ederim canım benim a.s.
orası kapanınca burayı açtık ama ortlık biraz karıştı bende herkese haber veriyorum ne yapayım canım yaa Şeniz hepinizi çok seviyorummm

valla iklimcim ne diyim şimdi onlar kafalarına koyunca yaparlaar yinede siz bilirsiniz gidipte beğenmezseniz bana söylenme bakim

Kızlar ÖbÜr topıkte bırılerı var mıı bakanınızz benım pc yavaŞladı aÇamadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…