Hamile kalmak isteyenlerin geyik muhabbeti :))

hb canım nasılsın grüşmeyeli bebek düşüncesine ara vermişsin geçmişte gördüm hayırısı canım belki strese girmeyince daha kolay olur bebeğin sana süpriz yapar
iyiym be cnm ewt ara verdik 2 sene falan istemiycez diye hayırlısı gülüm yaa

POFF ŞU İNSANLARDAN NEFRET EDİYORUMMMM SANANE YA SANANEE SEN KENDİ ÇOCUKLARINA BAKSANA BENİM YARAMI DEŞECEĞİNEEE....mafoldumbenmafoldumben
takmaaa onları sen çok biliyolarsa yaratsınlar o zaman

ben geldim kıslarr hihoyyyt

slm hg kankim

çok uykum var yaaa bütün gece sokakta bir kökep hiç susmadı havladı durdu saat 3 tü ben halen köpeğin sesini dinliyordum uyku gözümden akıyor ama uyuyamıyorum köpeğin sesinden şimdide uykum var offfffff

çok uykum var yaaa bütün gece sokakta bir kökep hiç susmadı havladı durdu saat 3 tü ben halen köpeğin sesini dinliyordum uyku gözümden akıyor ama uyuyamıyorum köpeğin sesinden şimdide uykum var offfffff

ayyy kötü yaaa ne varda havlıyosa artık cnm beniim yaa

valla bugünn hiç bişi yemedimm daha cnm da istemiyoo

rejime feci girdim galiba yemedende olmuyacakkk kk da 80-89 kg. kilo vermek isteyenler de takılmaya BAŞLADIMM ESKİYİ OKUYORUMM NE GÜSEL KİLO VERENLER VARR

DÜN AKŞAM KAYINVALİEDYE GİTTİK..KAYINVALİDENİNN KOMŞUSUNU GÖRDÜM KAPIDAA BENİ SİNİR ETTİİ..YOK DAHA BEKLİYCEKMİYMİŞİM.. (KADIN HAST. SORUNUMU BİLMEDİĞİ HALDE) GEÇ KALMIŞ MIŞIMM....TEDAVİ OLMAM GERERKİRMİŞŞ...BOĞACAKTIM...

BENDE İSTEMİYORUZ BİZ DAHA DEDİM...TEDAVİ GEREKTİRİCEK BİR DURUMDA YOK DEDİM..YALAN SÖYLEDİMM NAPİMMM BİLSELER KİMBİLİR NE DEDİKODU ÇIKARIRLAR...SİNİR ŞEYY....

bende sinir olurum soranlara yaw sanane isteri yaparım ister yapmam banada soruyolar değilki sana sormasınlar bende daha yeni evliyim ne zaman istersem o zaman yaparım diyorum napim ama fitil oluyorum :mymeka:

POFF ŞU İNSANLARDAN NEFRET EDİYORUMMMM SANANE YA SANANEE SEN KENDİ ÇOCUKLARINA BAKSANA BENİM YARAMI DEŞECEĞİNEEE....mafoldumbenmafoldumben

takmıycaksın güzelim ya rabbim ne zaman verirse artık şuan istemiyoruz de geç bi kulaktan girip diğerinden çıkmalı bence

ben geldim kıslarr hihoyyyt
hoşgeldin fıstığım ya vildoşu gören varmı gelmedimi bugün

kızlar nedne kimseler rep vermiyor yaaa ben rep istiyorummm ben verdim ama sizde verinn

ewt ya dün ben isyen ettim ama bende veremiyorum ki :1shok:

Bende sabaha kadar ınŞemıŞım eŞım Öyle dıyorr elımı Öyle sıktın kı neye korktun dedı...gerÇekten bu gece sabaha kadar Çok karıŞık rÜya ggÖrdÜm...rabbım hayıra Çıkarsınn...

ıltercıĞım geÇen haftada o benım baŞıma geldı..bızım tam camın altına 1 kÖpek gelımp uĞulduyoo kedıye bırde benı delırtmıŞtı sabah akadar...

BU ARADA HERKES HOŞGELDı...iklimtuana+, k.a.y.r.a.+, meleksen+, nilaykisir, rozalin, sinemis84, sulezehra+

ayyy kötü yaaa ne varda havlıyosa artık cnm beniim yaa
sorma vallahi ilk defa cenen kapansın dedim ki bu lafı hiç demem gelende bizimkiler bana derler abim felan yani okadar kızmışım yani düşün artıkım sen
hoşgeldin fıstığım ya vildoşu gören varmı gelmedimi bugün

ewt ya dün ben isyen ettim ama bende veremiyorum ki :1shok:
canım vildan 2 gün gelmiyecek sanırım ara ara gelir kayınvaldesi gilde olacakmış anladığım kadarı ile

Bende sabaha kadar İnŞemİŞİm eŞİm Öyle dİyorr elİmİ Öyle sıktın kİ neye korktun dedİ...gerÇekten bu gece sabaha kadar Çok karıŞık rÜya ggÖrdÜm...rabbİm hayıra Çıkarsınn...

İltercİĞİm geÇen haftada o benİm baŞıma geldİ..bİzİm tam camın altına 1 kÖpek gelİmp uĞulduyoo kedİye bİrde benİ delİrtmİŞtİ sabah akadar...
hayırlara çıkarsın canım allah
kulağıma pamuk felan tıkadım kız yine olmadı sabaha kadar susmazmı bir hayvan yaaa aklıma geldikce sesi kulaklarımda

ıLTERCıĞıMM KÖPEK BUU YA YUM. DÖNEMı -tatlicadiarzu-YA KEDı GÖRDÜ... :jeyyar:

hoşbulduk hehe bişeyler fırlatsaydınız köpeğe yada camın altındaysa su dökseydiniz bak bidaha uluyomu :jeyyar: kaydirigubbakcemile3

İLTERCİĞİMM KÖPEK BUU YA YUM. DÖNEMİ -tatlicadiarzu-YA KEDİ GÖRDÜ... :jeyyar:
başlarım ben onun dönemlerine kedi görsa sabaha kadar havlarmı kızzz
hoşbulduk hehe bişeyler fırlatsaydınız köpeğe yada camın altındaysa su dökseydiniz bak bidaha uluyomu :jeyyar: kaydirigubbakcemile3
bir elime geçirseydim zaten geçeliklerle sokağa çıktım ama yoktu benim adamda delirdinmi sen gelsene buraya diye ama yok nasile birinin bahcesinde sanırım yeni getirdiler ne oldu yada ilk defa bahçedemi kalıyor anlamadım avazı çıktığınca bağırdı köpek yaa
hira beni duymasın ama artık köpeklerden nefret ediyorum :kızgın:

X