Hamile kalmak isteyenlerin geyik muhabbeti :))

esacale ben sen ordasın diye oraya geldim şimdi burdasın diye bıraya ayy nerdesiniz yaaa kafayı yiyecem şimdi sabahtan beri iki tarafada bakıyorum kimseler yokkk

YA BACIM GELİYORUM BURAYA KİMSE YOK ANCA DOLANIP DURUYORUM YA BURDA KALSANIZA ANLAMADIM VALLA NE OLUYOR ANACIM VALLA KIZ SEVİNCİMİ PAYLAŞAMADIM VALLA SİZLE VALLA BUGÜN ACAYİP ÜZÜLDÜM YAAAsenağlama

hepinize günaydın kızlar ben 1 saate kadar tekrar gelşrşm işlerim var biraz bu arada eşimle bebek düşüncesinden vazgeçtik artık rabbim ne zaman gönderirse o zaman olcak ama ben de uğraşmıycam artık hem daha 22 yaşımdayım 1- sene daha geçsin tabi kazayla kalmazsam :))

Slm kızlar hoŞgeldİnİz anacım
mafoldumbenmafoldumbenmafoldumben
ayy ben çok kötü oldum ne oluyor bize yaaa nedne böyle olduk bizzz
dünden beri birtürlü toparlanamadık yaaa mafoldumbenmafoldumben
yaa birde çok kötü şekilde kasıklarım ağrıyor belim tekrar başladı bu nedir anlamadım gitti dün hiç birşey yoktu bugün sabahtan beri kasıklarım ağrıyor sanki rahmime birşeyler oluyor yaa korkuyorum escales yaaa çok kötü oldum bennn

Kıslarrr ordamısnız burdamı basım dondu:)

BACIM BEN BURADYIM ORAYA BURAYA GİTMEKTEN SIKILDIM VALLA BAKIYORUM ORDA KİMSELER YOK BEN BURDAYIM BACIM GELMEK İSTEYEN GELİR BİR YERDE KALALIM YA ORAYA GİDİYORUM KİMSELER YOK BURAYA GELİYORUM KİMSE YOK BAKTIM OLMIYACAK VALLA ÖZELDEN YAZDIM BENDE
şakkıdı

takma kafanı tabi bacım bana kalırsa kafayı taktığımızdanda olmuyor ben bir ay önce kafayı taktım olmadı o ay ise valla umudum yoktu bebişim bana geliverdi valla

canım adetine ne kadar var yakınmöı anacım korkma korkulacak ne varki bacım

YA BACIM GELİYORUM BURAYA KİMSE YOK ANCA DOLANIP DURUYORUM YA BURDA KALSANIZA ANLAMADIM VALLA NE OLUYOR ANACIM VALLA KIZ SEVİNCİMİ PAYLAŞAMADIM VALLA SİZLE VALLA BUGÜN ACAYİP ÜZÜLDÜM YAAAsenağlama
canım benim aklımdasın hep biliyorum dr gideceğini inan dündne beri bir tuaf olduk yaa bebişinin kalp atışlarını duydun ya şükürler olsun allahıma senin için çok sevindim bitanem teyzesi yesin o noktayııı
Kıslarrr ordamısnız burdamı basım dondu:)
vallahi bende bilmiyorum kim nerde çoksa oraya gidiyorumm

ŞÜKÜR KAVUŞTURANA DESENE VALLA turkbayragibuyrunnnnnnnnnkaydirigubbakcemile3
aminn allah birdaha bizi ayırmasınn
hayırlısı olsun canım bırakın kendi haline en güzeli daha yaşın çok küçük zaten kara gözlü güzel ama bebeği unuttum diye bizide unutma haaaa

ne bileyim cnaım yaaa bu içtiğim ilaçlar artık dokunuyormu neee anlamadım böyle ağrı olmazdı korkuyorum adetime 6 gün kaldı ama çok düzenli olmadığı için 8 gün felan sonra anca gelir
6 aydır klomen kullanıyorum canım yaa birşey yaparmı diye korkuyorumm mafoldumben
hamiş olsam göslerim ağrır demi hiç birşey yok gögüslerimde o yüzden dahada korkar oldum yaaa

şakkıdı
CANIM SAOLASIN ALLAHIMA ŞÜKÜR DUDUM İŞTE BİR KAÇ GÜN SONRA AÇ KARNINA YENİDEN GİDECEĞİM TAHLİLLER YAPILACAKMIŞ BU ARADA SORDUM AMA ANLAMADIN GALİBA ADETİNE KAÇ GÜN VAR CANIM

ozaman hep burda kalaım artık

canım takma kafanı moralinide sağlam tut bu arada bir sorun olsa doktor vermezdi belki adet sancısıdır yada bebişin habercisidir. Bak canım benim her bedende farklı oluyor benim akıntım geldi bir ara kesildi sonra adetime yakınken belim aşırı sancıyordu sanki biri kasıklarıma baskı yapıyorsu ama göğsüm okadar acımıyordu işte buaralar aşırı acımaya başladı hatta söylemesi ayıp iç çamaşırım bile göğüslerimi acıtır oldu anlıyacağın bünyeden bünyeye değişiyor canım sen kafanı takma üzülme allahtan hayırlısını dile canım benim

DÜn benım halımı gÖrsenız gÜlersınız strese gırdım resmen ya ben o makınayı hıÇ sevmıyorum gÖrÜnce sınırlerım bozuluyor resmen

cnm ya benımde akıntım bı az bı cok gogıselerım bı hassas bı degıl basım ara ara donuo bunlar hamılelık belırtısı olabılırmı

ben burdayım canım hayır sıkıldım oraya geliyorum yazıyorum kimse yok bura geliyorum öyle odeğil yazıyorum cevap veren yok inan üzülmeye başladım valla senağlama

evet ya pek kımsede bureaya gelmıo sanırım gercı ordada durdum sabahtan berı gıren pek yok ne olduk boyle ya

haklısın cnaım bünyeden bünyeye değişir elbette ama ne bileyim korkmaya başladım saol sizler varsınzıda anlatınca biraz rahatlıyorum aileme bile anlatamıyorum bunları çünki annem söylesem kızıyor ban sen çok büyütyorsun olayları diyor bazen dinlemiyor bile abimin hanımı ile birlike hamile kalanları söylüyorlar bana çok kırılıyorum anlamıyorlar çünki beni güya teselli edecekler mafoldumben

DÜn benİm halİmİ gÖrsenİz gÜlersİnİz strese gİrdİm resmen ya ben o makİnayı hİÇ sevmİyorum gÖrÜnce sİnİrlerİm bozuluyor resmen
nedne korkuyorsun nevar okada strese girecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…