Hamile kalmak isteyenlerin geyik muhabbeti :))

cnm ya benımde akıntım bı az bı cok gogıselerım bı hassas bı degıl basım ara ara donuo bunlar hamılelık belırtısı olabılırmı
CANIM PSİKOLOJİKTE OLABİLİR YADA HAMİLEDE OLABİLİRSİN SENİN GÜNÜN GEÇMİŞTİ DEĞİLMİ CANIM BENİM
evet ya pek kımsede bureaya gelmıo sanırım gercı ordada durdum sabahtan berı gıren pek yok ne olduk boyle ya
ALIŞACAĞIZ BİR ŞEKİLDE CANIM MUHAKKAK DÜZELECEKTİR TAKMA SEN KAFANI
o farklı bır makınamı normal gıbı degıl kıs yoksam ben bılmıomda pek

ALTTAN MUAYENE YAPIYORLAR ULTRASONLA BAKIYORLAR BEBİŞE KALP ATIŞLARINIDA O ŞEKİLDE DİNLEDİM HATTA İNTERNETTEN ARAŞTIRDIM BEN DOOPLER CİHAZI DİYE BİR ŞEYMİŞ KAÇ HAFTALIK OLDUĞUNU ORADA SAPTADIK BENİM BEBİŞİM GEÇ DÖLLENMİŞ vereliniortak

alttan muayene yapıyorlar ultrasonla bakıyorlar bebişe kalp atışlarınıda o şekilde dinledim hatta internetten araştırdım ben doopler cihazı diye bir şeymiş kaç haftalık olduğunu orada saptadık benim bebişim geç döllenmiş vereliniortak
alttan muayene olunca öyle oluyor insan bende normal sandım ondan deidm öyle haklısın kuşum ama ne yapacam bebişler için herşeye varız demi ama

canım psikolojikte olabilir yada hamilede olabilirsin senin günün geçmişti değilmi canım benim

alışacağız bir şekilde canım muhakkak düzelecektir takma sen kafanı

alttan muayene yapıyorlar ultrasonla bakıyorlar bebişe kalp atışlarınıda o şekilde dinledim hatta internetten araştırdım ben doopler cihazı diye bir şeymiş kaç haftalık olduğunu orada saptadık benim bebişim geç döllenmiş vereliniortak

hmm anladım cnm evet gunum gectı 3 gun yarın sabah test yacam

haklısın cnaım bünyeden bünyeye değişir elbette ama ne bileyim korkmaya başladım saol sizler varsınzıda anlatınca biraz rahatlıyorum aileme bile anlatamıyorum bunları çünki annem söylesem kızıyor ban sen çok büyütyorsun olayları diyor bazen dinlemiyor bile abimin hanımı ile birlike hamile kalanları söylüyorlar bana çok kırılıyorum anlamıyorlar çünki beni güya teselli edecekler mafoldumben

nedne korkuyorsun nevar okada strese girecek
TAKMA KAFANI CANIM HAYIR ONLARA ANLATAMIYORSUN GEÇEN BENDE ANNEMLERE BEBEK ODALARINI OYUN PARKLARINI GÖSTERDİM BANA TAVIR TAKINDILAR OYUN PARKINA NE GEREK BİZ SİZİ BİR BEŞİKLE BÜYÜTTÜK PARA BİRİKTİRİN EV ALIN HAYIR BİRİKTİRMESİ KOLAY OLSA ZATEN ANLATAMIYORSUN BİR ŞEYLERİ SONRA KESTİRİP ATTIM ANLAMIYORLAR BAZEN BÜYÜKLER CANIM
Ya gene kımse yok:KK43::KK43:

CANIM BURDAYIM BEN İkaydirigubbakcemile2

hmm anladım cnm evet gunum gectı 3 gun yarın sabah test yacam
CANIM HAYIRLISI AMA BEKLE DERİM BEN BİR KAÇ GÜN DAHA BENİM 10 -12 GÜN SONRA BELLİ OLMUŞTU BU ARADA EĞER YAPARSAN BİLE NEGATİF ÇIKARSA SAKIN ÜZÜLME ANACIM EĞER ADET OLMAZSAN BİR SÜRE SONRA GENE YAPIVERİRSİN
Kızlar ben Çıkıyorum yemeĞe gİdİp gelİcem gİtmeyİm bİr yere
TAMAM CANIM BENİM BEKLİYORUZ turkbayragi

canım hayırlısı ama bekle derim ben bir kaç gün daha benim 10 -12 gün sonra belli olmuştu bu arada eğer yaparsan bile negatif çıkarsa sakın üzülme anacım eğer adet olmazsan bir süre sonra gene yapıverirsin

merak varya işte napalım:)negztıf cıkarsa kan dabakarıs onda kesın bellı olur dımı cnm

slm. kızlarr nasılsınız??

özledim yaww sizi sabahtan beri biraz işim vardı giremedim...

bir haber var mı bebiş falann geriyi okuyamadım bugün vaktim yok....

alttan muayene olunca öyle oluyor insan bende normal sandım ondan deidm öyle haklısın kuşum ama ne yapacam bebişler için herşeye varız demi ama
haklısın canım benim inan varya o stres bebişimi görünce geçti biliyormusun helede kalp atışlarını duyunca ben iyice gevşedim inan varya saatlerce baksam doyamam o an o ultrasonu unutuverdim valla akşamda hani şu doktorların kulağına taktığı şey varya onunla dinledim çok ama çok az duyabiliyorum ama eşim duyamadı sende kulak yok dedim nasıl duymuyorsun dedim aslında ya ben öyle sandım artık yada ne bileyim işte insan duymak istediğini duyuyor ya belki öyle bir şey oldu bendeki

canım hayırlısı ama bekle derim ben bir kaç gün daha benim 10 -12 gün sonra belli olmuştu bu arada eğer yaparsan bile negatif çıkarsa sakın üzülme anacım eğer adet olmazsan bir süre sonra gene yapıverirsin

merak varya işte napalım:)negztıf cıkarsa kan dabakarıs onda kesın bellı olur dımı cnm
BELLİ OLUYOR AMA CANIM İNŞALLAH BENİM BEBİŞ GİBİ UĞRAŞTIRMAZ SENİ ANACIM

slm. kızlarr nasılsınız??

özledim yaww sizi sabahtan beri biraz işim vardı giremedim...

bir haber var mı bebiş falann geriyi okuyamadım bugün vaktim yok....

HOŞGELDİN CANIM NASILSIN BAKALIM

hoşbuldun canlarımmm

iyiyim siz nasılsınız??

KıMıN BEBıŞıNıN KALP ATIŞINA NE OLDU??

X