Hamile kalmak isteyenlerin geyik muhabbeti :))

kıslarr gunaydın yaa noluyo bize neden herkes eskisi gibi deil neden bi topikte kalmıyoruz iyice dağılmayalım yaa lütfen

anaaa escales tatlımm dun sordum okumadın herhal sonucların ne çıktı dun kalp atıslarını duydunmu noktanın

iyiyim canımda ne olmuş ya .
dünde geldimselam verdim kimse selam vermdi ne oldu yazdım cevap veren olmadı .
sorun ne anlamadım ki.
bende 2 gündür giremedim işlerim vardı .heöde sitede elekrik arızası var elektrikleri kesiyolar gündüz.
dün selam verdim kimse anlatmadı bile.senağlama
canım ağlama lütfen yaaa nohutumuzuda ağlatacaksın
dün biraz karıştı ortalık diğer topiğimiz açıldı hepimiz çok sevindik konuşuldu burda geyik olacaktı orda hamilelikle ilgili konuşacaktık ama bir anda herkez oraya gitmiş bizimda haberimzi yoktu orda sohbet ediliyor herkesin kafası karıştı ve (şahsım adına ) kırıldımda dün kırgınlıkla biraz uzak kalmak istedim oturuncaya kadar herşey ama dayanamadım dün sayfa karşımda açık saatlerce ağladım ama şimdi iyiyim ben hepinizi çok seviyorummmm

günaydın herkese nasılsınızzz
günaydın canım nasılsın bakalım
iyiyim canımda ne olmuş ya .
Dünde geldimselam verdim kimse selam vermdi ne oldu yazdım cevap veren olmadı .
Sorun ne anlamadım ki.
Bende 2 gündür giremedim işlerim vardı .heöde sitede elekrik arızası var elektrikleri kesiyolar gündüz.
Dün selam verdim kimse anlatmadı bile.senağlama

slm canım site şikayt edilmiş amacına uygun olmadığı için herkes sohbet ediyormuş birbiriyle tabi bizimkilerde başka yer açtı bu sefer burda devam ettik canım yeni yer açılınca tabi ikilem oldu

:ecrin_bebek:
anaaa escales tatlımm dun sordum okumadın herhal sonucların ne çıktı dun kalp atıslarını duydunmu noktanın

DUYDUM CANIM DUYDUM DÜN BEN ANLAMADIM Kİ O ARADA İŞİM VARDI ÇIKTIM GÜMGÜM ATIYOR CANIM BENİM GÖRSEN ŞAŞIRILACAK BİR ŞEY ALLAH SİZLEREDE NASİP ETSİN CANIM BENİM BU ARADA SEN NASILSIN BAKALIM İYİSİN DEĞİLMİ

günaydın canım nasılsın

kıslar ben hala kırmızı kart gormedım dua edın bu ay gotrmıyım 3 gun gectı
kız hadi hayırlısı inşallah gelmez bu ayda sende hamişler listesine yükselirsinn
kıslarr gunaydın yaa noluyo bize neden herkes eskisi gibi deil neden bi topikte kalmıyoruz iyice dağılmayalım yaa lütfen
günaydın canımmm
benim canım sıkıldı ben çıkıyom kıslarr allaha emanet olunn
nereye gidiyorsun yaaa dur

slm canım site şikayt edilmiş amacına uygun olmadığı için herkes sohbet ediyormuş birbiriyle tabi bizimkilerde başka yer açtı bu sefer burda devam ettik canım yeni yer açılınca tabi ikilem oldu
iyiyim canım sen nasılsın

:ecrin_bebek:

DUYDUM CANIM DUYDUM DÜN BEN ANLAMADIM Kİ O ARADA İŞİM VARDI ÇIKTIM GÜMGÜM ATIYOR CANIM BENİM GÖRSEN ŞAŞIRILACAK BİR ŞEY ALLAH SİZLEREDE NASİP ETSİN CANIM BENİM BU ARADA SEN NASILSIN BAKALIM İYİSİN DEĞİLMİ
bebeişin kalp atışlatını duymuşsuın çok sevindim canım benim kucağunada almayı nasip etsin yüce allahımm sorunsuz bir hamilelik geçir

bende çıkayım bari kimse kalmadı öteki tarafa yazmıyacam çıkıyorum diye nasıl olsa buraya gelince görürsünüz orda sadace hamilelik ile ilgili yazacam belenay ablamızın üzülmesini istemiyorum artık

canım ağlama lütfen yaaa nohutumuzuda ağlatacaksın
dün biraz karıştı ortalık diğer topiğimiz açıldı hepimiz çok sevindik konuşuldu burda geyik olacaktı orda hamilelikle ilgili konuşacaktık ama bir anda herkez oraya gitmiş bizimda haberimzi yoktu orda sohbet ediliyor herkesin kafası karıştı ve (şahsım adına ) kırıldımda dün kırgınlıkla biraz uzak kalmak istedim oturuncaya kadar herşey ama dayanamadım dün sayfa karşımda açık saatlerce ağladım ama şimdi iyiyim ben hepinizi çok seviyorummmm

o zaman kızlar tekrar eski yerimize geçelim .hamilelikten konuşalım .ama arada da sohbet ederiz.yani onların dediği gibi yemekten temizlikten konuşmayalım .ama hep bir arada olalım yaaaaaaaaüzülüyorum ben .
ne olak böylesenağlama
eski güzel günlerimize dönelim haydiiiiiiiiiii:teselli:

o zaman kızlar tekrar eski yerimize geçelim .hamilelikten konuşalım .ama arada da sohbet ederiz.yani onların dediği gibi yemekten temizlikten konuşmayalım .ama hep bir arada olalım yaaaaaaaaüzülüyorum ben .
ne olak böylesenağlama
eski güzel günlerimize dönelim haydiiiiiiiiiii:teselli:
TAMAM TATLI KUŞUM SEN YETERKİ ÜZÜLME CANIM BENİM
amin hayatım amin
:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:
iyiyim canım sen nasılsın

bebeişin kalp atışlatını duymuşsuın çok sevindim canım benim kucağunada almayı nasip etsin yüce allahımm sorunsuz bir hamilelik geçir

ALLAH RAZI OLSUN CANIM BENİM ALLAH SİZLEREDE YAŞATSIN BU MUTLULUĞU CAN KUŞLARIM turkbayragi

esacale ben sen ordasın diye oraya geldim şimdi burdasın diye bıraya ayy nerdesiniz yaaa kafayı yiyecem şimdi sabahtan beri iki tarafada bakıyorum kimseler yokkk

X