Hamile kalmak isteyenlerin geyik muhabbeti :))

ışsiz güçsüz bir adamda kaynağı bilinmeyen çok ama çok fazla para varmış Herkes bu kadar çok parayı nerden kazandığını araştırıp duruyormuş. En sonunda adamı karakola çağırmışlar o kadar paranın hesabını vermesi için. adam gitmiş karakola. komser hemen lafa dalmış.

-anlat bakalım bu kadar parayı nasıl kazandın. üstelik bir işin bile yok.

-ben herkesle iddiaya girerim komserim. ve her iddiayı da kazanırım.

-olum sadece iddiaya girerek bu kadar para kazanılırmı.

-size kanıtlıyablirim komiserim.

-nası kanıtlıyacan.

-sizinle bi iddiaya girelim benim hiç iddia kaybetmiyeceğimi anlarsınız. 100 dolarına bahse girerimki ben sol gözümü ısırırım.

Komiser düşünmüş. bi insan nasıl gözünü ısırabilir diye ve sonunda olamıyacağına karar verip iddiaya girmiş. adam bunun üzerine takma olan sol gözünü çıkarıp ısırmış. Komiser hayretle onu izledikten sonra.

- tamam ama bir iddiayla sana inanacak değilim demiş. adam peki demiş.

- 500 dolarına iddiaya girerimki. sağ gözümü de ısırırım.
Komiser iki gözü de takma olsa bu adam göremez herhalde deyip bi daha girmiş iddiaya. Sonra adam takma dişlerini çıkarıp sağ gözünü de ısırmış. komser yine şaşırmış ama pes etmemiş. Hala inanmadım demiş. Adam tamam sizinle son bir iddiaya daha girelim üstelik bu sefer bedava demiş. Komser hemen kabul etmiş.Nedir iddia demiş?

-benim s*kimin uzunluğu buradaki herkesin s*klerinin toplam uzunluğundan daha fazladır demiş. komser şöyle bi etrafına bakmış. Yaklaşık on kişi var. herbirininki 15 santim olsa toplam 150 santim yapar. Tamam demiş girmiş iddiaya. Adam indirmiş donunu bi bakmışlar ki küçücük bişey. Komiser hani uzundu lan demiş. Adam çekin komserim. Çekerseniz uzar demiş. komser adamın şeyini çekmeye başlamış. Çekiyomuş çekiyomuş. Uzamıyomuş. O sırada adam bi arkadaşına telefon etmiş.

-"Alooo Ali olum komserin eline verdim 10.000 DOLARI hazırla!.."

Sıfırdan

Bir kadınla en çok kimin birlikte olabileceği konusunda bir yarışma yapılıyormuş, dayanırsa kadın dayanamazsa yarışmacı büyük ödülü alacakmış. Nam-ı Kemal de oradaymış. Her postadan sonra da duvara çarpı atılıyormuş. Alman başlamış 1,2,3.. tıkanmış. ıngiliz başlamış 3,5,7.. o da tıkanmış. Fransız 15,20.. derken o da kalmış. Bizim Nam-ı Kemal başlamış 70,80,90 derken durmak bilmiyor. Bakmış kadın iş kötü, Nam-ı Kemal'in duracağı yok, 95.yi yaparken "yok efendim bu 94." diye tutturmuş. Nam-ı Kemal, "Olur mu hanfendi 95 oldu, burada boşuna mı çarpı atıyoruz, sayıyoruz" dese de kadın dinlemiyor, "hayır bu daha 94." diyormuş. En sonunda bizimki zıvanadan çıkmış: - "Başlarım şimdi çarpına da sana da, sil hepsini sıfırdan başlıyoruz."

kıslarr benden bugunluk bu kadar aslınd adaha var amaaa ayıplamasınlar sonra beni sanırım yeter bu kadar sıncıkk

10 kişiyi öldürmekten ömür boyu hapis mahkumu olan adam hapisten kaçar. Kaçarken önüne çıkan bir eve girer ve yataklarında uyumakta olan bir çifti esir alır. Adamı bir sandalyeye, kadını da yatağa bağlar. Bir an etrafına bakınıp kadının üstüne atlar ve boynunu öpmeye başlar. Aradan bir dakika bile geçmez, mahkum yeniden ayağa fırlar ve odayı terkeder. Bunun üzerine adam karısıyla konuşmaya başlar: - "Sevgilim, bu adam yıllardır kadın görmemiş. Boynunu nasıl öptüğünü gördüm. Sanırım geri gelince seninle birlikte olmak isteyecektir. Aman ne derse yap, onu sinirlendirme, sadece memnun olmasını sağla ki burdan sağ çıkabilelim. Unutma ki hayatımız buna bağlı. Dayanıklı ol ve unutma, seni seviyorum!" Kadın bu sözler üzerine gülümser ve sakince konuşur: - "Haklısın sevgilim bu adam yıllardır kadın görmemiş ama o sırada benim boynumu öpmüyor, kulağıma senin çok yakışıklı olduğunu, seni çok beğendiğini söylüyordu. Hemen ardından da bana vazelinin banyoda olup olmadığını sordu. Dayanıklı ol ve unutma, ben de seni seviyorum

anamm daha nelerrr kaydirigubbakcemile3

Yeni evli çift birbirleri ile sevişmek istediklerini utandıklarından dolayı hiç bir zaman birbirlerine söyleyemiyorlar. Bir akşam oturmuş konuşmuşlar, biz buna bir isim koyalım dediğimiz zaman birbirimizle sevişmek istediğimizi anlarız. tamam mı tamam, adı ne olsun ne olsun çamaşır yıkamak olsun diye kararı vermişler. yeni evliler annelerinin evine gitmişler canları çok istemiş hayatım çamaşır yıkayalım mı yıkayalım canım demiş hemen ortadan kaybolmuşlar, ertesi günü yine komşuya gitmişler çamaşır yıkayalım mı diye sormuş koca yıkayalım demiş eşi. Yine gece yatarlarken kocası karısına hadi canım çamaşır yıkayalım canım çok istiyor, kadın da ya bugün makine bozuk sonra yıkayalım demiş. koca tamam der ve arkasını döner, aradan kısa bir süre sonra kadının canı ister kocasına hadi yıkayalım der çamaşırı, kocası da döner gerek kalmadı hayatım ben elle yıkadım.

anaa herkess gitmiş bende tek basıma yazıp guluyomm burda aşk olsun yaa insan gidiyom der yaff

nie atacaklarmıs anacımm yahu geyik yapıyos iştee beaa neyse benim feci uykum geldii ben kaçarrr

tmm cnm bende çıkıyorum uykum geldi sabah erken kalkıcammm

HEPıNıZı ÖPÜYORUMMM

canım buraya geçtik orada ceza verdiler o yüzden başka yer açtık buraya takılıyoruzz şimdi

günaydın tatlı kuşum nasılsın bakalım nohutun nasıl canım benimturkbayragi

iyiyim canımda ne olmuş ya .
dünde geldimselam verdim kimse selam vermdi ne oldu yazdım cevap veren olmadı .
sorun ne anlamadım ki.
bende 2 gündür giremedim işlerim vardı .heöde sitede elekrik arızası var elektrikleri kesiyolar gündüz.
dün selam verdim kimse anlatmadı bile.senağlama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…