Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

incir kürü yumurtlama ya yardım edıyor
birde diğer versıyonu varmıs netten baktım oda havucla olan oda yumurta catlatıyormus ne biliyim millet içiyrdu bende içiyim dedım ama bıraktım yapamadım yanı cnmmm

vildoş sen başladınmı çalışmalara önerileriniz varmı hamişler bilmediimiz yapmamız gerekenler mesela 2 saat yatıyonuzmu yastık koyuyonuzmu bunun gibi şeyler işte bacaklarınızı kaldırıyonuzmunaptınız tabi herşey nasip ama yinede merek işte naparsın

Selam kızlar birde dr hamile kalmayı hızlandırmak için folik asit balık yağı kullanın diyordu... Aklınızda bulunsun şekerler

vildoş sen başladınmı çalışmalara önerileriniz varmı hamişler bilmediimiz yapmamız gerekenler mesela 2 saat yatıyonuzmu yastık koyuyonuzmu bunun gibi şeyler işte bacaklarınızı kaldırıyonuzmunaptınız tabi herşey nasip ama yinede merek işte naparsın
ben buay kafama takmadım sadece kendiliğinden oldu tabii soğan suyu içtim incir suyu içtim ama en önemlisi psikoloji üstüne gittikçe kaçıyor ben buay önemsemedim olursa olur olmazsada önemli değil dedimyerimseniben

ben 10gun yaptım cnm
6/7 inciri 2,5bardak suyla kaynat 20dakka ılıyınca süz işte öğünler 10 dakka evvel içcesın ben adetın ılk gunu başlamıştım ne olcaksa acelem neyse bazıalrı adet bitince başlıyor

Kesinlikle psikoloji çok önemli.. Kızlar kafanızı dağıtacak şeylerle uğraşın çıkın yürüyüş yapın... Elişi yapın.. Ah bide ben yapsam..

ben buay kafama takmadım sadece kendiliğinden oldu tabii soğan suyu içtim incir suyu içtim ama en önemlisi psikoloji üstüne gittikçe kaçıyor ben buay önemsemedim olursa olur olmazsada önemli değil dedimyerimseniben
Canım sen ne kadarlık evilisinfisfisfis

ıskoç sen hamilemsıın
bu folık asıt nedır ya doktor bana iç demdı kendı kendıme alsam bişy yaparmı birde kılo yaparmı

Galiba öyle canım sanırım olmadığım 2 ayın acısı çıkıyo.Aslında biz bebek çalışmaları için hazırlamıştık kendimizi ama olsun dediğin gibi bunda da vardır bir hayır.Ama ben şimdi yumurtlama günümü nasıl hesaplıycam ona çok kafam karıştıkafamçokkarıştı

al bendende okadar ...günler birbirine girdiidelikafadulden

selam herkese,bende 1 yıldır uğraşıyorum hamilelik için adet düzensizliğim var.dr bana folic asit vermişti ben bi ara kullandım olmayınca bıraktım.şimdi tekrar başlıyım diyorum.günde 3 tane demişti bana.siz nasıl kullanıyorsunuz?

ıskoç sen hamilemsıın
bu folık asıt nedır ya doktor bana iç demdı kendı kendıme alsam bişy yaparmı birde kılo yaparmı

5 yaşında kızım var ikinciyi düşünüyorum daha ilk düşündüğüm ay dr verdi ama ben sıkılıyorum ondan içemiyorum ama bu ay içiyorum. Birde yanında balık yağı verdi kullanıyorum.. Ben de kilo yok içiyorum valla.. Ama bunlar kilo yapmıyor ki. Dr dediki balıkyağı forma bile sokuyor dedi.. Kendim bile kullanıyorum dedi...

okyanus,çitos,tatlı bebek ilginize teşekkür ederim...hihoyyytmutlu oldum...okyanuscum inşallah dediğin gibi hamileyimdir...dua istiyorum sizlerden...9 ay oldu evleneli ama henüz bebeğimiz yok...bu akşam bir daha idrar testi yapacam inş. Allah hepinizin gönlüne göre versin canlarım:1hug:

Kızlar folik asitin günde tek bir tane kullanılanı da var ben ondan alıyorum. Ne o üç tane birden ya.. Insan unutur ki...

ŞEKER SANA BİLDİKLERİMİ AKTARAYIMBU KONUYLA İLGİLİ.......ben 2 aydır folikasid kullanıyorum..bu bebeğin daha güzel yer edinip tutnması için ve gelişimi için çok çok önemliymiş.özellikle omurilik gelişimi için...yani kullanmak çok faydalı..dr bana hamıle kalana kadar kullan 6 ayda 1 senede olsa bırakma dedi..günlük insanın folikasid ihtiyacı 400 mg.mış.
ben b12 ve folicasid birarada olanını kullanıyorum..25 milyona aldım.gunde 1 tane..
BUARADA 5MG LIK OLANLARINIDA GÖRDÜM 4-5 MİLYON KADAR

X