Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

herkese merhaba...
ya kızlar ben bugün doktora gittim ve bana kese gelişmemiş düşük yapabilirsin dedi .çok moralim bozuldu.içinizde daha önce bu durumu yaşayan birileri var mı .bana yardımcı olabilirmisiniz.bu arada tekrar kan alındı ve sonucunu doktorum arayıp haber vericek..şimdiden teşekkürler

bende öyle oldum canım biraz yavaş büyüdü benimkide
kalbi bile geç attı sen gönlünü ferah tut yiyecek nasibi varsa gelir :ecrin_bebek:

hatta kese yerinde bile durmuyodu kayıyodu geriye doğru
daha benim kızın doğmadan sürtük olacağını anlamıştık:eek:

herkese merhaba...
ya kızlar ben bugün doktora gittim ve bana kese gelişmemiş düşük yapabilirsin dedi .çok moralim bozuldu.içinizde daha önce bu durumu yaşayan birileri var mı .bana yardımcı olabilirmisiniz.bu arada tekrar kan alındı ve sonucunu doktorum arayıp haber vericek..şimdiden teşekkürler

canım sen kalbini ferah tut.canımsın.inşallah bişey olmaz.bol bol dinlen sakın fazla ayakta kalma.güzel haberler alırsın inşallah...:Saruboceq:

offf ben hamile kalamam ya adet bitelı 12gun olcak daha siftah yok:KK43:(( misafir vardı görumcem dun gitti olmasada değişen bişiy olmazdı esım tembel benım off umudum yok gitti bu ay

sende hg kız senin görümce aranızamı yatıyorkaydirigubbakcemile3 neden olmuyormuşsırnaşık şey

bende öyle oldum canım biraz yavaş büyüdü benimkide
kalbi bile geç attı sen gönlünü ferah tut yiyecek nasibi varsa gelir :ecrin_bebek:

Allah razı olsun canım ya inan ki bu konuda söylenecek tek bi olumlu kelimeye bile ihtiyacım vardı.Her şey Allahtan veren de O alanda O ama ilk olduğu için çok korkuyorum böyle şeyleri ilk kez duyuyorum ve yaşıyorum o yüzden çok korktum.canım bebişin şimdi iyimi bi problemi yok dimi?inşallah bende atlatabilirim ve benim gibi olna herkes....

kızlar nasılsınız bakimmm.ben dün doktora giitimm.keseyi gördük .2 hafta sorada kalp atışları için kontrolümüz var.allah isteyen herkese bu duyguyu yaşatsın. sevgiler

canım sen kalbini ferah tut.canımsın.inşallah bişey olmaz.bol bol dinlen sakın fazla ayakta kalma.güzel haberler alırsın inşallah...:Saruboceq:

Allah razı olsun bitanem çok sağol.sen nasılsın?inşallah her şey yolundadır:Saruboceq::Saruboceq:

sende hg kız senin görümce aranızamı yatıyorkaydirigubbakcemile3 neden olmuyormuşsırnaşık şey

offf cnm hoş bulduk ya canım sıkkın:KK43:
artık yoruldum valla eylülden berdiir tek ben dıdınıyorum nerdeyse böle diyince eşim kzııyor stres yaptryorsun bana hakaret edıyorsun dıyor dıyorumkı ya ayda yıl bir ilişki ile olmaz mıllet sıkca denıyor bu ay akıllandı sansım ama bıktım ya off o bişey demedı bende pes ettım napıyım artık caba harcamıcam tek taraflı olmuyor aman off.
yüksek lisası kazandım bende kariyer yaparım cocuk yapamadımmirmirmirmir:1no2:
sizi öeldım kızlar valla görumcem gitti dun zaten ya 3gudnur burdaydı ama ne biliyim ya sastım:teselli:

kızlar nasılsınız bakimmm.ben dün doktora giitimm.keseyi gördük .2 hafta sorada kalp atışları için kontrolümüz var.allah isteyen herkese bu duyguyu yaşatsın. sevgiler

senin adına sevindim canım sağlıkla kucağınada alırsın inşaalah:Saruboceq:

iyi işte için iyicene temizlensin bebiş için yer hazırlanıyor işte üzülme :teselli:
bugün herkes iyi gibi kaydirigubbakcemile5
Galiba öyle canım sanırım olmadığım 2 ayın acısı çıkıyo.Aslında biz bebek çalışmaları için hazırlamıştık kendimizi ama olsun dediğin gibi bunda da vardır bir hayır.Ama ben şimdi yumurtlama günümü nasıl hesaplıycam ona çok kafam karıştıkafamçokkarıştı

sen ödevlerine iyi çalışmamışın :mymeka:
otur sıfır verdim :eek:klava:kocişinin kulağından çekip götürcen sırnaşık şey biz sana böylemi öğrettik:roflol:

ya citos ama böle olurmu ya onun benım kulagımdan cekıp götrmesı gerektır.sinir oldum valla bıraktım bu işlerı herseyı bıraktım zaten ıncır kürü boşa içtimi hissettım :1shok:moralım cok bozukkafamçokkarıştısenağlama

ya citos ama böle olurmu ya onun benım kulagımdan cekıp götrmesı gerektır.sinir oldum valla bıraktım bu işlerı herseyı bıraktım zaten ıncır kürü boşa içtimi hissettım :1shok:moralım cok bozukkafamçokkarıştısenağlama

ya şu inciri içenler niye içiyo söylin bakim

X