Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

hamiş listesinde olmak isteyen adaylar bende dahil baya çoğaldık hadi hayırlısı bakalım

ya arkadaşlar bişi sorcam şu incir kürünü uygulayanlar ne için kullanılıyor ne işe yarıyor

merhaba kıslar
nasılsınız bakalım?
belenaycım inşallah meleğin sana sıkı sıkı tutunur dua ediyorum hayatım yat dinlen ii haberlerini bekliyosa.s.
maat galiba sende hamişsin ablacım ben dedim bak uğur getirdi dr un sanayerimseniben
çitos vildan beryal hakça siz nerelerdesiniz kıs?
rufeyde gelmiş bi karşılaşamadık kıs özledik seni ne zamandır:eek::eek:

tatlı bebek sende hg canım umarım bebiş isteyen herkez buna kavuşur canım:ecrin_bebek:

ay geelin olmuşum akşam rüyamda gelinliğimi giymişim gördüm annem dediki murattır dedi tek muradım var anne olmak başka bişillerdegördüm aynen çıktı komşumuzun bi sıkıntısı varmış annemler yardımcı olmuş bende aynen gördüm olayı varya hayretli bişi yani

arkadaşlar acil bilginize ihtiyacım var...13 şubat'ta adet olmam gerekirken henüz olmadım 3 gün geçti üzerinden...adet günümde sadece uçuk pembe bir leke gördüm ondan sonra hiçbir şey gelmedi...idrar testi yaptım negatif çıktımirmirmirmirkan testi içinde ancak cumartesi gidebilirim ama o güne kadar ne yapacağım...tecrübeleri olan arkadaşlar beni rahatlatırsa çok sevinirim...kaydirigubbakcemile5

arkadaşlar neden kimse bana bişey yazmıyor:1no2:meraktan ölmek üzereyim:uhm:

merhaba canım sana ne desem bilmemki sabret canım biraz haftasonuna ne kaldık şurda sayılı gün çabuk geçer bu şler belli olmuyo ne desek boş bence sakin ol ve bekle derim sana kan testini

balincim merhaba hamiş olabilirsin benim 4.gün geçtiğinde testte çıktı istersen 1-2 gün snr tekrar yap testi c.tesi ye kadar da her ihtimale karşı ağır iş falan yapma inşallah hamişsindir ii haberlerini bekliyos canıma.s.

çitosum ya biz bütün gün bilgisayarın başındayız bebişlerimize bişey olmas dimi radyasyon falan onu taktım kafaya şimdi:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

hoşbulduk çitosum iyiym çok şükür bebişte iidir umarım bu h.sonu görmeye gitcem ya off günler geçmiyoo:1no2::1no2:
sen nasılsın bebiş nasıl bulantıların devam ediyo mu?

bizde iyiyiz canım bulantım var hafif sabahları daha çok oluyor birde yorgunluk var canım uykum geliyor mirmirmirmir

çitosum ya biz bütün gün bilgisayarın başındayız bebişlerimize bişey olmas dimi radyasyon falan onu taktım kafaya şimdi:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

canlarım benim bencede sizden nasıl ayrı kalırız bilemiyorum ama fazla yaklaşmayın cep telefonu fazla kullanmayın kullanırsanızda kulaklıkla konuşun üzerinizde taşımayın gerçi şimdi herşeyde radyasyon var siz dikkkatli olun

bizde iyiyiz canım bulantım var hafif sabahları daha çok oluyor birde yorgunluk var canım uykum geliyor mirmirmirmir

bende öleyim yorugunluk uyku bide baş ağrısı tutuyo benim migrenim var ozaman işte çok kötü oluyom allah yardımcımız olsun ilaçta alamıyorum tabi ama napıcaz bebişlerimiz ii olsunda biz katlanırızyerimsenibenyerimseniben

X