Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

Selam kızlar,
Benim bugün 34. gün hala adet görmedim, artık sıkılmaya başladım:) Arada bir karnıma ağrı giriyor, şişkinliğim de var 1-2 gündür ama bi türlü olamıyorum. Doğum kontrol hapını bıraktığım ilk ay olduğu için normal diyorum ama bir taraftan da "acaba hamile miyim" diye düşünüyorum ama arada sırada ağrı olması adet olacağım anlamına geliyor heralde dimi? Bir bilginiz var mı? Bir de dünden beri midem biraz rahatsız, bulanmıyor ama yediklerimi hazmedemiyorum sanki. Öğlen yemeği yiyeli 4 saat oldu hala tadını hissediyorum. Uff bilmiyorum ya adet oalcaksam biran önce olsam artık. Olmazsam 37. gün test yapmayı planlıyorum.

Selam kızlar,
Benim bugün 34. gün hala adet görmedim, artık sıkılmaya başladım:) Arada bir karnıma ağrı giriyor, şişkinliğim de var 1-2 gündür ama bi türlü olamıyorum. Doğum kontrol hapını bıraktığım ilk ay olduğu için normal diyorum ama bir taraftan da "acaba hamile miyim" diye düşünüyorum ama arada sırada ağrı olması adet olacağım anlamına geliyor heralde dimi? Bir bilginiz var mı? Bir de dünden beri midem biraz rahatsız, bulanmıyor ama yediklerimi hazmedemiyorum sanki. Öğlen yemeği yiyeli 4 saat oldu hala tadını hissediyorum. Uff bilmiyorum ya adet oalcaksam biran önce olsam artık. Olmazsam 37. gün test yapmayı planlıyorum.
Canım bende senin gibi hatta daha fazla(2ay) adet olamadım hamilemiyim şüphesiyle doktora gittim ve hamile olmadığımı anlayınca doktor bir iğne yazdı onun sayesinde adet oldum.Bence testi yap negatif çıkarsa mutlaka doktora git.Ben öyle yaptım kurtuldum ikilemden biliyosun testlerede güven olmuyo:nazar:

bende hamile kalamadım ve canım sıkkın..adetim 16 gun geçmişti ve okadar ümitlenmiştimki..heleki hafta sonu 0.36 kan değerimde dr biraz daha bekleyın olabilirde olmayabilirde demişti ben moda girmiştim iyice..yani bugün ,46 gunde adet oldum..böyle gecikmemde ilk kez oluyor<2 veya 3 gun gecikmem olurduda..
ne bilim kızlar yaa..şimdi nasıl bileceğim ben nezaman yumurtlama olacakta bilmem nede...nasıl hesaplanacak bu durum..
hımm bide hamıleleık öncesi sorun varmı dıye bikaç seye bakmıştı dr..troid bilmemne...kadında negibi sorunlar oluyor yaa neden hamile kalamadıkk???

valla bu yerleşme kanaması olabilir ama yorgunluktan yada agır kaldırmaktanda olabilir regline kaç gün var arkadaşım?

tatlış bu gecen ay bendede olmuştu..adetim bitt
kten 8-9 gun sonra lekelenme oldu ve ıkı gun oldu..dr gittim kist,miyom bilmemne varmı dıye baktı..bişey yoktu çok şükür..stresten hava değişikliğinden veya kullandığınız bi antibiyotikten bile olabilir demişti..geçti sonra...
benim gecen aydan beri böle tuhaf değişiklikler ve adetimde düzensizlikler olmaya başladı..buayda 2 haftalık bi gecikme oldu..hamile değilmişim işte..yine stres bilmemne diyor..benimhiç stresimyok kii????????????anlamadım bu işten bişii..uykusuzluk bile yapabilir dedi sonrada dr..pılımı pırtımı topladım çıktım kös kös...CADIARZU:kızgın:

bende hamile kalamadım ve canım sıkkın..adetim 16 gun geçmişti ve okadar ümitlenmiştimki..heleki hafta sonu 0.36 kan değerimde dr biraz daha bekleyın olabilirde olmayabilirde demişti ben moda girmiştim iyice..yani bugün ,46 gunde adet oldum..böyle gecikmemde ilk kez oluyor<2 veya 3 gun gecikmem olurduda..
ne bilim kızlar yaa..şimdi nasıl bileceğim ben nezaman yumurtlama olacakta bilmem nede...nasıl hesaplanacak bu durum..
hımm bide hamıleleık öncesi sorun varmı dıye bikaç seye bakmıştı dr..troid bilmemne...kadında negibi sorunlar oluyor yaa neden hamile kalamadıkk???
Canım sen nekadarlık evlisin?sende pko falan varmı en çok kadınların hamile kalmasını engelleyen illet

o ne tatlışş.ben 6 aylık evlıyım..yeni yeni ilgi alanım içine girdi bu durumlar...

tatlış bu gecen ay bendede olmuştu..adetim bitt
kten 8-9 gun sonra lekelenme oldu ve ıkı gun oldu..dr gittim kist,miyom bilmemne varmı dıye baktı..bişey yoktu çok şükür..stresten hava değişikliğinden veya kullandığınız bi antibiyotikten bile olabilir demişti..geçti sonra...
benim gecen aydan beri böle tuhaf değişiklikler ve adetimde düzensizlikler olmaya başladı..buayda 2 haftalık bi gecikme oldu..hamile değilmişim işte..yine stres bilmemne diyor..benimhiç stresimyok kii????????????anlamadım bu işten bişii..uykusuzluk bile yapabilir dedi sonrada dr..pılımı pırtımı topladım çıktım kös kös...CADIARZU:kızgın:
bende 16 gün falan oluyo doktora gideli ozaman bakmıştı hiçbirşey yok dedi.Aynen banada stresten olmuştur dedi ama ne stresi gayet mutluyum ben:dilcikar:
iğneyle adeti oldum sonunda bitti bugün 14.gün ama bugünde lekelenme tarzı bişey var.Şimdi doktora gitcem yine aynı şeyi dicek.Eee bende sorayım ozaman herşey normalde niye hamile kalamıyoruz biz.Ama içimi rahatlattın aynı şeyi yaşayan sağlıklı birinin olduğunu bilmek güzelyerimseniben

Canım bende senin gibi hatta daha fazla(2ay) adet olamadım hamilemiyim şüphesiyle doktora gittim ve hamile olmadığımı anlayınca doktor bir iğne yazdı onun sayesinde adet oldum.Bence testi yap negatif çıkarsa mutlaka doktora git.Ben öyle yaptım kurtuldum ikilemden biliyosun testlerede güven olmuyo:nazar:

Peki senin de doğum kontrol hapını bıraktıktan sonra mı oluştu bu durum? Genelde düzenli miydi peki? Ben ilaç kullanmaya başlamadan önce ve tabi kullanırken tıkır tıkır saat gibiydi, şimdi böyle düzensiz olunca moralim bozuluyor. İşin kötüsü yumurtlama zamanını da hesaplayamacağım....

merhaba ben uzun zamandır giremedim.ocaktaki aşılamam tutmadı.bu ay adetim gecikti.hamile değilim kan testi yaptırdım çünkü.adetim gelse tüp bebeğe başlayacağız.ilaçları bile aldık.ilaçla adet olacağım artık bakalım.....sizlerde ne var ,ne yok?

o ne tatlışş.ben 6 aylık evlıyım..yeni yeni ilgi alanım içine girdi bu durumlar...
Çok kısa bir şekilde özetlenecek olursa PKO, yumurtalıklarda çeşitli nedenlerle oluşan bir hormonal ortam dengesizliği sonucu yumurtlamanın bozulması ve yumurtalıklardan aşırı miktarlarda androjen (erkeklik hormonu) salgılanması durumudur. Olayda genel olarak kan şekerinin normal sınırlar içerisinde kalmasını sağlayan insülin hormonu metabolizmasında bozukluk da söz konusu olabildiğinden dışarıdan görünen yüzü çoğu durumda yalnızca bir adet düzensizliği ve tüylenme olan PKO, olaya insülin hormonunun da katılmasıyla aslında tüm vücudu etkileyebilen bir metabolizma hastalığıdır.

sözümonu yemekten sonra gelecektim.. gerçi geldim geldim hatta topiğe bile girdim de iş aniden yoğunlaşınca pc'nin üzerinde minimize veziyette kaldı topik....
yine mesajlar uçmuş gitmiş kaydirigubbakcemile2

Peki senin de doğum kontrol hapını bıraktıktan sonra mı oluştu bu durum? Genelde düzenli miydi peki? Ben ilaç kullanmaya başlamadan önce ve tabi kullanırken tıkır tıkır saat gibiydi, şimdi böyle düzensiz olunca moralim bozuluyor. İşin kötüsü yumurtlama zamanını da hesaplayamacağım....
Hayır canım ben hap kullanmamıştım sadece korunmayı bıraktık ondan sonra oldu.Evlenmedennceleride oluyodu ama çok sık değil evlendim 3 ay korunduk hep zamanında oluyodu bırakınca düzen bozuldu bu defa ne olcak bilmiyorum:uhm: Ama senin haptanda olabilir bilemiyorum bence doktora git canım

arkadaşlar acil bilginize ihtiyacım var...13 şubat'ta adet olmam gerekirken henüz olmadım 3 gün geçti üzerinden...adet günümde sadece uçuk pembe bir leke gördüm ondan sonra hiçbir şey gelmedi...idrar testi yaptım negatif çıktımirmirmirmirkan testi içinde ancak cumartesi gidebilirim ama o güne kadar ne yapacağım...tecrübeleri olan arkadaşlar beni rahatlatırsa çok sevinirim...kaydirigubbakcemile5

canlarım nasılsınız ben evdeyim düşük tehlikemiz var o yüzden yatıyoruz bize dua edin kızlar bebeğim benimle kalsın şimdi çıkıyorum allaha emanet olun duzlarınızı esirgemeyin benden

canlarım nasılsınız ben evdeyim düşük tehlikemiz var o yüzden yatıyoruz bize dua edin kızlar bebeğim benimle kalsın şimdi çıkıyorum allaha emanet olun duzlarınızı esirgemeyin benden

:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:KK70:ikkat et canım kendine yat dinlen ve ayağının altına minder yada yastık koymayıda unutma kendini sıcak tut ani hareketlerde bulunma ,kalkarken yavaş yavaş kalk..Tuvalette gittiğinde de ani hareketlerde bulunma ..Şimdiden geçmiş olsun ...İnşallah tutunur bebeğin.:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::nazar::1hug:

Allah yardımcın olsun dualarımız seninle:Saruboceq:

X