Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

ooooo rufeyde teşrif etmiş
kıs ne menen bi pcymiş yapılamadı bi türlü at sen onu başka al gel aramıza

selam vildancım bu daha yeni ya durmadan pc mi alcam Allah aşkına yani :)
ayyy valla çok özledim kızlar sizi çok şükür halledildi sorun ben yokken hamişler çogalmış bakıyorumda ben ne zaman hamiş olcam yaaaaaasenağlama

selam vildancım bu daha yeni ya durmadan pc mi alcam Allah aşkına yani :)
ayyy valla çok özledim kızlar sizi çok şükür halledildi sorun ben yokken hamişler çogalmış bakıyorumda ben ne zaman hamiş olcam yaaaaaasenağlama

yoh canım durmadan alınırmı o kadar zenginmiyiz :1no2:
halini hiç iyi görmedim depresyondaymışın
sende 105 e aday ol kıs 105. hamişimiz ol:CüvCüv:

Son düzenleme:
yoh canım durmadan alınırmı o kadar zenginmiyiz :1no2:
halini hiç iyi görmedim depresyondaymışın
sende 105 e aday ol kıs 105. hamişimiz ol:CüvCüv:

ay inşallah canım ya bu ay yine 5 gün gecikmeli oldum tam hamileim galiba derken kırmızı kartı gördüm depresyona girdim senağlamasenağlamasenağlama

rufeydacım hg canım nasılsın nerdeydin kaç zamandırŞeniz
dilnurcum sende hg canım sende nevar yokŞeniz

ay ben hamiş olayım yeterki sen fur önemli degilÇok üzgünüm çoook

bak canım sana bizden ayrı kalmak yaramamış:1closedeyes:
strese girmişsin hemen 5 gün gecikmiş adetin:1closedeyes:
sonrada havaya girmişsin hamişim diye havanı almışsın:nazar:
doktoruna söle reçeteye kk yazsın sende eczaneden al bir sabah bir akşam aç tok farketmez iç keyfin yerine gelsin akabindede bebişin okiş:CüvCüv::ecrin_bebek:

dilnur incire devam et bakalım sende eğer hamile kalırsan bende deneyeceğim üleyyynnn

bak canım sana bizden ayrı kalmak yaramamış:1closedeyes:
strese girmişsin hemen 5 gün gecikmiş adetin:1closedeyes:
sonrada havaya girmişsin hamişim diye havanı almışsın:nazar:
doktoruna söle reçeteye kk yazsın sende eczaneden al bir sabah bir akşam aç tok farketmez iç keyfin yerine gelsin akabindede bebişin okiş:CüvCüv::ecrin_bebek:

incir içtim o kadarda ama işe yaramadı o da hele burdan ayrı kalmak hiç yaramadı çok yogun bir depresyon geçiriyorum sinirlerim çok bozuk Allah yardımcım osenağlamalsun inşallah dua edin kızlar emi

dilnur incire devam et bakalım sende eğer hamile kalırsan bende deneyeceğim üleyyynnn
bilmiyom bakalım ama dün yapamadım canım ya bir günden bişey olmaz inşallah şuna bak paranoyak gibi oldum ya :nazar: citos canım senin hiç atladığın gün olmuşmuydu:uhm:

X