Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

okyanus hakca citos şarkıları indirip dinleyin ben dinliyorum kızımın bebişliği gözümün önüne geliyo o masum halleri çok duygulanıyorum o zaman daha bi anlamlı oluyo

ayyy kocicim beni kucaklamış götürüyo ne romantik bi imza teşekkürler türkiye ellerine sağlık bayıldım:asigim:

ayyy hakkatten çok güsel olmuş okyanusunkinide değiştirdik oda güsel nayır nolamaz kıskandım ikinizinkide benimkinden güsel :mymeka:

ayyy hakkatten çok güsel olmuş okyanusunkinide değiştirdik oda güsel nayır nolamaz kıskandım ikinizinkide benimkinden güsel :mymeka:

hee benim bi kankim var imzadan sorumlu topik başkanı sağolsun bütün kızların yazdığı yazıların altına imzasını atıyosırnaşık şey

okyanus hakca citos şarkıları indirip dinleyin ben dinliyorum kızımın bebişliği gözümün önüne geliyo o masum halleri çok duygulanıyorum o zaman daha bi anlamlı oluyo

kız ben ebru yaşar ve ebru gündeş hayranıyım bugünlerde onları dinliyorum

citosum ikisinide severim özellikle gündeşi
ama kayahan,ekrem düzgünoğlu,barış akarsu,barış manço bunları en çok dinlerim

dgunu6ow3.jpg
YADEL NİCE MUTLU YILLARA CANIM UNUTTUM SANMA SAKIN İYİKİ DOĞDUN İYİKİ VARSIN BİTANEM

okyanuscum kayahanın şarkıları bunlar
ninni
cennet kokulum
seninle herşeye varım ben
e bebeğim e okiş

ayyyy doğru bugün yadelin doğum günü canım nice nice mutlu yıllara iyiki doğdunnn hayatımma.s.a.s.

bugün yadelin doğum günümü aaaaaaaa hiç haberim yoktu valla

YADELCİM DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN NİCE SENELERE EŞİNLE SAĞLIKLI MUTLU YILLAR DİLERİMa.s.a.s.bide bebişin olsun inşallah en kısa zamanda hamiş haberini alalım canımm:dance::dance::dance:

70406202sl5.jpg
yadel buda doğum günü hediyen adsl sırnaşık şey
jaguar araba alacaktım ama bu daha çok işine yarar diye düşündüm :roflol:

herkese slm
vildan iskoç yeb dilnur maat pinkrose nasılsınız?
hamişlerimiz hakça çitos beryal belenay sessizdeniz interhat sizler nasılsınız bebişler nasıl?
tatlıbebek canım doğum günün kutlu olsun nice mutlu senelere inşallah seneye bebişinle kutlarsına.s.

iyiyiz canım çok şükür sen nasılsın bebişimiz nasıl.yaramazlık yapıp üzmüyo dimi seni :emir_bebek::emir_bebek: ben cuma ya gidicektim doktora ama bugün gel dedi doktor hadi hayırlısı bakalım akşama yazarım yada yarına.öpüyorum .

iyiyiz canım çok şükür sen nasılsın bebişimiz nasıl.yaramazlık yapıp üzmüyo dimi seni :emir_bebek::emir_bebek: ben cuma ya gidicektim doktora ama bugün gel dedi doktor hadi hayırlısı bakalım akşama yazarım yada yarına.öpüyorum .

iyiym canım bende yok yok hiç üzmüyo teysesi bisde c.tesi gitcez dr a:CüvCüv::CüvCüv:
hadi bakalım keseyi görürsün hayırlı haberlerle dönersin inşallah :Saruboceq:

vildancım hg...ben tatli bebeğin doğum gününü kutladım bu sabah ama yedelin doğum günü olduğunu bilmiyordum.
yadelcim nice nice mutlu yıllara tüm sevdiklerinle ve bebişinle inşallah..

X