Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

anladım canım. Maaşallah allah bağışlasın.hiç mi tanıdığın yok orada?
sağol canım.
Iki sene oldu yeni yeni arkadaşlıklar kuruyorum çekingen dilim çok çabuk yaknlık kuruyorum akraba falan yok ama. Istanbula yakınız. Bursadayım.devamlı gidiyorum ama ailemin yanına seviyroum çok güzel bursa ama.....

iyim çitosçum vitaminde kullanıyorum bomba gibiyim. Iştahımı açtı hep yemek yiyorum allahtan çok kilolu dilim.. Sen nasılsın nasıl gidiyor hamilelik canım

sağol canım bizde çok iyiyiz benimde iştah açıldı korkuyorum çok kg alıcam temelli duba gibi şişcemcokacimcoook

sağol canım bizde çok iyiyiz benimde iştah açıldı korkuyorum çok kg alıcam temelli duba gibi şişcemcokacimcoook

olsun sen al kilo bebiş için iyi olur.ama yinede dikkat et çitos ben kızımda 15 kilo aldım sadece makarna pilav falan yemedim. Ekmekte çok yemedim...

sağol canım.
Iki sene oldu yeni yeni arkadaşlıklar kuruyorum çekingen dilim çok çabuk yaknlık kuruyorum akraba falan yok ama. Istanbula yakınız. Bursadayım.devamlı gidiyorum ama ailemin yanına seviyroum çok güzel bursa ama.....

canım benimde burada akrabam yok komşularım çok iyi onlarla gidip geliyoruz. Allah sağlık versinde gidip geliriz ailelerimizin yanına. bizler varız,sizler varsınız yani yalnız değiliz:1hug:

canım benimde burada akrabam yok komşularım çok iyi onlarla gidip geliyoruz. Allah sağlık versinde gidip geliriz ailelerimizin yanına. Bizler varız,sizler varsınız yani yalnız değiliz:1hug:

alıştım artık bundan öncede iki yıl edirnede yaşadım bursa çok güzel burda çok mutluyum çok şükür. Allah sağlık versin en önemlisi bu..yalnız diliz evet topiğimiz var

kızlar bu arada yasemin de bayağıdır ortalarda yok :uhm: haberi olan var mı

çitos yadell vardı ben yeni üye olduğumda çok giriyordu topiğe.. şimdi hiç uğramıyor niye acaba....

kızlar bu arada yasemin de bayağıdır ortalarda yok :uhm: haberi olan var mı

maatcım yasemein işten çıkmış evde de net yokmuş o yüzden giremiyor...geçenlerde msn den yazmış sizlere selamı var geçmiş sayfalarda yazmıştım... inşallah yakın zamanda aramıza döner.

çitos yadell vardı ben yeni üye olduğumda çok giriyordu topiğe.. şimdi hiç uğramıyor niye acaba....
canım yadelin evindeki net ortakmış galiba anlaşmazlık çıkmış şuan bağlantı yokmuş kocişide yeniden bağlatmıyormuş o yüzden gelmiyor onu bizde çokk öslediksenağlama

iskoc kolay gelsin canım.

pınk rose hg nasılsın?

evet citos yadeli çok özledik.

Geçen pazartesi buralar şenlik gibiydi hamile haberleriyle dolup taşmıştı bu hafta kimsede tık yok. gerçi konuşanlardan da hamile olmayan yazlnızca 3-5 kişi var onlarda biz garibanlar :KK43:

maatcım yasemein işten çıkmış evde de net yokmuş o yüzden giremiyor...geçenlerde msn den yazmış sizlere selamı var geçmiş sayfalarda yazmıştım... inşallah yakın zamanda aramıza döner.

ha tamam o zaman... bi problem olmasın da.... a.s

X