Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

beryalcim cnm inşallah güzel gecer inş.bebişini görürsün ayyy bn bile heyecanlandım kız...senn yerinde olmayı çok isterdim şimdi..sositosositosositosositosositososito

kızlar günaydıınn..... dün sabah evde bilgisayarı açayım da siteye bi gireyim ne war ne yok diye düşündüm ama evdeki bilgisayarın çökeceği tuttu kafamçokkarıştı zaten ne zamandır sinyal veriyordu.. virüs bulaştı sanırım.. bi türlü iflah olmamıştı... dün hepten gümledi..
ben de ancak şimdi girebiliyorum o yüzden siteye... işten tabii ... kaydirigubbakcemile2
ya canlarım ben sabah dayanamayıp kalkar kalkmaz bi idrar testi yaptım.. bayağı bi fiziki sıkıntılarım vardı.. ama negatif çıktı maalesef senağlama gerçi bugün 24üncü ya da 25inci günü... yani henüz adet tarihim geçmiş falan değil... 24üncü 25inci gün negatif çıkınca Beta hcg birdenbire tavan yapıp 4-5 gün sonra test pozitif çıkmaz herhalde kafamçokkarıştı

canım ya biliyorum insan sabredemiyo test yapıyo bi umutla ama negatif cıkınca moralin bozuluyo demi bence hiç canını sıkıp umudunu kaybetme inşallah adetin gecer ve mutlu bi haber alırız senden:sm_cool::sm_cool::sm_cool::sm_cool::nazar:

citos günaydın kıs nerelerdesin ohhhh bebişi aldın içine şimdi keyfini çıkarıyon demi.canım ya.ne güzel bi duygudur demi onun içinde oldugunu bilmek.kaydirigubbakcemile3

kızlar ben az önce doktorumla konuştum bugün gel dedi.bakalım ne olacak .umarım ters bişey yoktur da meleğimin minik keseciğini görürüzz. bana dua edin.

canım sana iyi şanslar inşaalah bebişini sağlıkla görürsün canım benim Şeniz

citos günaydın kıs nerelerdesin ohhhh bebişi aldın içine şimdi keyfini çıkarıyon demi.canım ya.ne güzel bi duygudur demi onun içinde oldugunu bilmek.kaydirigubbakcemile3

günaydın canım evet delikafaduldensevincimden kabıma sığmıyorum hihoyyyt bir haftadır yerimde duramıyorum darısı başına

kızlar ben az önce doktorumla konuştum bugün gel dedi.bakalım ne olacak .umarım ters bişey yoktur da meleğimin minik keseciğini görürüzz. bana dua edin.

beryalcim canım dularımız seninle. inşallah sağlıkla keseyi görürsünüz:1hug: daha sonra kalp atışlarını ve sonrada bebişinin hareketlerini.

kızlar günaydıınn..... dün sabah evde bilgisayarı açayım da siteye bi gireyim ne war ne yok diye düşündüm ama evdeki bilgisayarın çökeceği tuttu kafamçokkarıştı zaten ne zamandır sinyal veriyordu.. virüs bulaştı sanırım.. bi türlü iflah olmamıştı... dün hepten gümledi..
ben de ancak şimdi girebiliyorum o yüzden siteye... işten tabii ... kaydirigubbakcemile2
ya canlarım ben sabah dayanamayıp kalkar kalkmaz bi idrar testi yaptım.. bayağı bi fiziki sıkıntılarım vardı.. ama negatif çıktı maalesef senağlama gerçi bugün 24üncü ya da 25inci günü... yani henüz adet tarihim geçmiş falan değil... 24üncü 25inci gün negatif çıkınca Beta hcg birdenbire tavan yapıp 4-5 gün sonra test pozitif çıkmaz herhalde kafamçokkarıştı

maat ben hamile şüphem varken test yaptım negatif çıktı umudumda yoktu zaten sabah ortopediye gidip röntgen çektirdim öğleden sonra k. doğumcuya gidip bi sorun varmı falan diye gitmiştik ultrasonda dr siz hamilesiniz dedi ben inanmadım tekrar test yaptım gene 2. çizgi çıkmadı onun için pek bu testlere güvenme bide daha 25. günde belli olmuyor o testlerde

tatlıbebek doğum günün kutlu olsun Allah tüm sevdiklerinde bu günlerini kutlamayı nasip etsin.

canım inşallah adetin geçer ve sende bize güzel haberi verirsin.olumlu düşün ve herşey olumlu olsun. herşeyin hayırlısı.

Lücian durumuna çok üzüldüm canım Allah kimsenin evliliğinde huzursuzluk vermesin çok zor birşeydir. Eşinle konuşabildinmi bilmiyorum ama daha 1,5 yıllık evlisiniz bu konuşmada çok samimi olarak açık açık konuşmalısınız. Bu ilişkiyi devam ettirebilirmiyiz diye.Allah yardımcınız olsun. Eviniz mutluluk ve huzurla dolsun taşsın

günaydın ablacım test için biraz erken dimi morelini bozma bence bekle adetin geçince kan testi yaptır :1hug:

kızlar cevaplarınız için çoookk teşekkür ederim... 5 günde açık çizgi koyulaştığına göre olmayan bi çizgi de var olabilir aniden di mi ama -tatlicadiarzu-
ayrıca olmazsa da bidaki aya.. napalım canım .. akrep olmazsa yay olur yay olmazsa oğlak -tatlicadiarzu-

kızlar cevaplarınız için çoookk teşekkür ederim... 5 günde açık çizgi koyulaştığına göre olmayan bi çizgi de var olabilir aniden di mi ama -tatlicadiarzu-
ayrıca olmazsa da bidaki aya.. Napalım canım .. Akrep olmazsa yay olur yay olmazsa oğlak -tatlicadiarzu-

idrar testlerine çok güven olmuyor. Ben kızımda şahit oldum böyle birşeye. 4 gün günüm geçmişti yapmıştım çıkmamıştı. Sonra yarım saat sonra bakmıştım ikinci çizgi çok silikti.yay burcu olmuştu.. Herşey gönlüne göre olsun.

X