Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

Anlıyorum canım baya zorlu aşamalar kaydetmişsin ama olsun Allah isterse herşey olur.Birde bişey söyliyeyim benim yengemde senin gibi arka arkaya düşük yapmış olmayacak sanmışlar ama şimdi 3 tane aslan gibi oğlu var.Sen üzme tatlı canını ama bizide fazla habersiz bırakma okyerimseniben

dil nurcum ne güzel işte hiç bir sorununuz yokmuş eşindede bi problem yoksa olur inşallah...

senin ne sorunun var canım benimkilerde tedavilerle oluyo ama bende doğuramadım 2 düştü ama bundada vardır mutlaka bi hayır üzmeyelim canımızı allaha dua edelim RABBİM hakkımızada hayırlısını nasip etsin buda bizim imtihan dünyasındaki sınavımız sabredip isyan etmeyip kazanmamız lazım

dil nurcum ne güzel işte hiç bir sorununuz yokmuş eşindede bi problem yoksa olur inşallah...
Henüz yeni evli ve korunmayı yeni bıraktığımız için doktor eşim hakkında bişey demedi muayene olun falan diye.İnşallah ondada bişey yokturda biran önce olur.Ama nekadar düzenli adet olsa doktor hiçbir problemi olmadığını söylesede böyle bile çok hamile kalamayan var.Herşey nasip kısmet meselesi Allah ne yazdıysa onu yaşıyoruz.İşallah bizede o duyguyu tattırır:Saruboceq:

huzeyfe sıkma canını belkide bu topik uğurlu gelir kimbilir 3 gündür arka arkaya hamile haberi alıyoruz yarın kim olcağı belli değil ama unutmaki herşeyin başı moralkaydirigubbakcemile5

canım eşine hiç bakılmadıysa bence baktırın derim allah korusun bişi varsa boşu boşuna beklemeyin.bende pko olmasına rağmen ilk eşime bakıldı...

dilnur lülülülülülü kardeşime topiği gezdiriyodum kıs misafirim vardı bugün hehheh geldim diye seni gandırdımşakkıdı

Bu ayda bir deneyelim bakalım sonra ona göre bir karara varılacak bakalım inşallah sorun yoktur.Neyse canım ben çıkmak zorundayım herkese iyi geceler.Vildan seninde alacağın olsun bugün bıraktın beni sap gibi ortadaklava: Herkese iyi geceler

cok uzgunum kızlar sanırım eşimle ayrılıyoruz.cok uzgunumm

canım arkadasım iyice bir izle diplesonra belki sana süpriz falan yapmaya calısıyordur tel o yüzden saklıyordur kesin emin olmadan sakın karar verme kesin eminnnnnnnn ol arkadasım lütfen paronaya yapmıs olabilirsin.:1shok:kaydirigubbakcemile

günaydın canlarım nasılsınız bugün tabi herkes tatil moduna girdi inşallah güzel bir hafta sonu olsun hepinize inşallah bol hamişli bir hafta sonu olsun ki haftaya zinde ve güzel başlayalım inşallaaaaaaaaaah

günaydınlar olsun güzel arkadaşlarım .nasılsınız bakalım.bugün tembellikmi yapıyosunuz.kalkın bakim cadılarrrr ...herkese iyi hafta sonları dilerim.gezin tozun dinlenin ama hafta başında güzel haberlerle gelin öpüyorum sizleri..

Halk arasında her ne kadar bilinç düzeyinin artması ile azalsa da gebelik kontrollerine 4. aydan sonra gitmek gibi bir eğilim vardır. Özellikle, büyükler erken doktora gitmenin karşısındadır. Bundaki temel endişe doktorun vajinal muayene (halk arasında alttan muayene) yapmasıdır. Vajinal muayene veya vajinal ultrasonun kesinlikle gebeliğe zararı yoktur. Gebelikte cinsel ilişkiye bile izin verilmektedir ki cinsel ilişkiye göre vajinal muayene çok daha az travmatiktir. Zaten, hiç bir doktor bile bile size ve gebeliğinize zarar verecek bir yaklaşımda bulunmaz.

Unutmamalıdır ki gebelik testinin pozitif olduğunu saptamak yeterli değildir. Dış gebelik, boş gebelik (gebelik kesesi olmasına rağmen embriyo gelişmemesi), düşük (abortus) ve üzüm gebeliği (mol gebeliği) gibi birçok anormal ve hatta annenin hayatını riske atabilecek durumlarda da gebelik testi pozitif olabilir. Bu durumların erken saptanması vajinal muayene ve ultrasonla mümkün olur ki anne için hayati risk boyutuna ulaşmadan tanı konmuş olur. Ayrıca, erken dönemde yapılan ultrason gebelik yaşının 2-3 gün yanılmayla kesine yakın tespitinde de yararlıdır. Bu ileri gebelik dönemlerinde bebeğin gelişimini değerlendirirken son adet tarihini yanlış hatırlama, adet ve dolayısıyla yumurtlama düzensizliğine bağlı yanılgıları önler ve gerektiğinde bebeğinize doğru zamanda müdahale imkanı tanır.

slm . bayanlar hamileliğim 5 hafta olmuş ve çok kötü geçiyo aşırı mide ağrısı ve kusma var şimdi serumla besleniyom allah herkese hayırlı hamilelik versin...buarada keseyide net gördük...

canım hadi hayırlısı allah kalp atışlarını duymanı da nasip etsin. durumuna üzüldüm bol bol dinlen tatlım .birde araştırmalarım sonucunda bulduğum bilgileri aktarayım.sabahları yataktan kalkmadan tuzlu kraker yemek,muz yemek yada zencefil çayı içmek çok iyiymiş hamileler için bulantıyı kesiyormuş.tavsiye ederim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…