Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

citos
beryal
belenay tabi arada kaçırdığım varsa bilemem hamile patlaması var bu ayhihoyyyt

sağol ya iyim ne olsun işte bugün regl oldum karnımçok ağırıyo bu gece uyku uyuyamayacam galiba
Ağrılımı oluyosun geçer inşallah canım benimde yeni bitti 3 gün oluyo.Valla bu ay bereketli galiba hamile kalanların arkasından yetişiyim diyorum çalışmalara tam gaz devamdelikafadulden

Ağrılımı oluyosun geçer inşallah canım benimde yeni bitti 3 gün oluyo.Valla bu ay bereketli galiba hamile kalanların arkasından yetişiyim diyorum çalışmalara tam gaz devamdelikafadulden

ilk gün ağrılı geçiyo olmadan öncede son zamnlarda baş ağrısı tutmaya başladı 23 günde bir oluyodum bu 25. gün geldi bi önceki de 26 gün üstüne gelmişti şaştı düzen hayırlısı bakalım bizde bitsin başlıycazçalışmalara kaldığımız yerden evet ya inşaallah bidahaki ayada bizler ekleniriz hamiş listelerine

Arka arkaya öyle sürpriz olduki bu haberler hem çok sevindik hemde hepimizin içinde bi heves oluştu inşallah Allahım en yakın zamanda bizede nasip eder:Saruboceq:

slm kızlar nasılsınız benimde bugün aşılamamın 9.günü ayy günler geçmek bilmiyo ya bi türlü allahım inş.hepimize versin en yakın zamnda...

slm kızlar nasılsınız benimde bugün aşılamamın 9.günü ayy günler geçmek bilmiyo ya bi türlü allahım inş.hepimize versin en yakın zamnda...

Allah yardımcın olsun canım inşallah en yakın zamanda meleğin olur.Allahım tüm isteyenlere versin:Saruboceq:

saol canım allahım inşallah hepimize en yakın zamnada nasip etsin bu mübarek cuma gecesinin hürmetine amin...

sizi takip ederek terapi oluyorum bende 2 hafta önce bebişimi kaybettim sizlerle teselli bulmaya çalışıyorum benide listenize alırsanız belki uğurlu gelir topiğiniz:enbuyukkk:

saol canım allahım inşallah hepimize en yakın zamnada nasip etsin bu mübarek cuma gecesinin hürmetine amin...
Amiinnn:Saruboceq:
Biraz kendinden bahsedermisin sakıncası yoksa senin sorun neydi canım?
Nezamandır cocuk istiyosun?

sizi takip ederek terapi oluyorum bende 2 hafta önce bebişimi kaybettim sizlerle teselli bulmaya çalışıyorum benide listenize alırsanız belki uğurlu gelir topiğiniz:enbuyukkk:
Gel canım gel sende gel takıl bize hayatını yaşakaydirigubbakcemile5 Yalnız bebişini düşürdün mü nasıl kaybettin canım

ben 1.5yıldır bebek istiyorum sorunum pko eşimde bi problem yok çok şükür.6 ay kadar hap tedavisi gördüm sonuç alamadım.hsg çekildi o da temiz dr aşılama dedi bu ayda onu yaptırdık bakalım bekliyoruz...senin sorunun ne canım

Allah yardımcın olsun canım inşallah en yakın zamanda meleğin olur.Allahım tüm isteyenlere versin:Saruboceq:

dilnurcum sende hamişler listesindesin gözün aydın allah tamamına erdirsin inşallah tedaviylemi kaç yıl üzerine hamiş oldun 2 hafta önceki halimi bebişimi çok özledim allahım sen hayırlısını nasip et banada çok dua edin nolur :çok üzgünüm:

huzeyfe çok üzüldüm canım nasıl kaybettin tatlım sorunun ne...kaç aylıktı...allahım inşallah yine yaşatsın sana o duyguyu...

Yok canım yanlış anlaşılma olmuş ben hamile değilim sanırım o başka biri.Lütfen canım üzülme Allah yine nasip eder yeterki moralini sağlam tut:teselli:

evet canım düşük yaptım 2 hafta önce 1 bucuk aylıktı 5 yılımız bitti 3 yıllıkkende 7 haftalık düşüğüm olmuştu buda 5 yıl üzerine 6 haftalık düştü ilkini klomen ve pregynl tedavisinin 7 ayında hamiş olmuştum buda 6 aylık gonal f ve ovitrelle tedavisinin 2 ayında olmuştu ama yine veda etti bize ama RABBİME sonsuz şükürler olsunki bu kadarınıda tattırtı bize o çift çizgiyi ve 5 üzerindeki yüksek değeri görmek bile bi nevi susuzluğumuzu giderdi işte böyle arkadaşlar 2.adetimden sonra tekrar başlıcaz tedaviye inşallah bu topikten sizlerle hayırlı haberlerimi paylaşırım ama ben sizin kadar sık giremem belki kusuruma bakmayın olurmu şimdiden

5,5 aylık evliyimkorunmayı bıraktıktan sonra 2 ay adet olmadım haliyle hamile olduğumdan şüpelendim.En son özel doktora gittim hamile oladığım kesinleşti adet olmam için iğne yaptı ve 13 gün sonra oldum.Şimdide biteli 3,4 gün oluyo işte hiç bir sorunun yok dedi baklım bu ay olacakmı

bende hamile kalıyorum ama doğuramıyorum inş bi gün gelir bebeğimi kucağıma alırım senağlama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…