Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

bılmıyorum bnde anlamıyorum galıba aldatıyo evde durmuyo 1,5 evlıyız
Canım benim ya valla üzüldüm bu erkekler yok mu peşimizden koşar koşar sonra hevesleri geçince böyle yaparlarÇok üzgünüm çoook
Peki cocuk varmıydı

benım fıkrım artık dayanmıcam hergun gec saatte gelıyor.ne yapar bı erkek eve gelıp yemek yeyıp kacıyor.tlf saklıyor bılmıyorum ya

benım fıkrım artık dayanmıcam hergun gec saatte gelıyor.ne yapar bı erkek eve gelıp yemek yeyıp kacıyor.tlf saklıyor bılmıyorum ya
Haklısın canım tipik aldatan erkek tavırlarıÇok üzgünüm çoook
Onunla konuşmayı hiç denemedin mi canım bence karşına alıp konuşmalısın ve öyle bir karara varmalısın böyle şüpheyle kendi kendini yemekte doğru değil

bılmyrm tsk edrım benle ılglendgın ıcın bıraz yatyım yoksa olmıcak tsk ettım
Peki canım fazlada kendini üzme derim seni düşünmeyeni sen hiç düşünme.Ama önyargılı davranma ve konuşmayı dene bence. Neyse dertleşmek istersen ben burdayım görüşürüz sen dinlen canım

yettim hayranlarım geldim canım

lücian üzdün bizi yaa nasıl yani şüpeleniyonmu sen şimdi ayrılalımmı dedi

Geldi diye sevindik şunun yaptığına bak bende kahvemi içerim hemde tek başıma sana yok

slm . bayanlar hamileliğim 5 hafta olmuş ve çok kötü geçiyo aşırı mide ağrısı ve kusma var şimdi serumla besleniyom allah herkese hayırlı hamilelik versin...buarada keseyide net gördük...

slm . bayanlar hamileliğim 5 hafta olmuş ve çok kötü geçiyo aşırı mide ağrısı ve kusma var şimdi serumla besleniyom allah herkese hayırlı hamilelik versin...buarada keseyide net gördük...

ay canım inşaallah çabuk geçer bu sıkıntıların ama bunlar güzel sıkıntılar boşyere çekmiyosun bi canlı var artık senin vücudunda ne güzel ya bizede nasip olur inşaallah :Saruboceq:

canım merhaba afiyet olsun sana citosun yerini sen dolduruyon galiba burdasın hep ama iyi boş klamasın buralar geleni gideni ağırlarsın
Pardon canım iyi nöbet tutamıyom galiba yeni gördüm yemekteyize dalmışımkaydirigubbakcemile3 Buarada nasılsın iyisin umarım yerimseniben

Pardon canım iyi nöbet tutamıyom galiba yeni gördüm yemekteyize dalmışımkaydirigubbakcemile3 Buarada nasılsın iyisin umarım yerimseniben

sağol ya iyim ne olsun işte bugün regl oldum karnımçok ağırıyo bu gece uyku uyuyamayacam galiba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…