Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

slm kızlar nasılsınız benimde bugün aşılamamın 9.günü ayy günler geçmek bilmiyo ya bi türlü allahım inş.hepimize versin en yakın zamnda...

hayırlısı olasun canım .hadi güzel haberi verde yetiş bizlere.ekim anneleri çoğalsın.

kızlar faydalı olur diye yazdım.sevgiler

herkese günaydın iyi bir haftasonu geçirmeniz dileğiyle..beryal ve dilnur aşkolsun beni unutmuşsunuz:çok üzgünüm:

CANIM BENİM GÜNAYDIN.SEN YANLIŞ ANLADIN BU HAFTA İÇİNDE VARMI DİYE SORULMUŞ SANIRIM O YÜZDEN .SEN VARSIN İNTERHAT OKYANUS HAKCAM BERYAL BELENAY ÇİTOS SESSİZ DENİZ.BU HAFTALARDA OLAN OLAN SON HAMİLELEİRİMİZ DİYELİM O ZAMAN.EKSİK VARSA EKLEME YAPALIM.UNUTTUĞUM YOKTUR UMARIM. ŞenizŞeniz

Günaydın kızlar nasılsınız?
Hakçacım hamilelik nasıl gidiyor, şikayetin var mı? Amaaan olsun be güzelim az mı bekledin bugünleri..

Vildancım formundasın yine allahım bozmasın yine kıpır kıpırsın senin yazılarını okudukça moral buluyorum neşem yerine geliyor allah bebişini versin emi:)) inşallahhhhhh

Vildancım formundasın yine allahım bozmasın yine kıpır kıpırsın senin yazılarını okudukça moral buluyorum neşem yerine geliyor allah bebişini versin emi:)) inşallahhhhhh

teşekkür ederim ablamcım bende burda sizi görünce keyifleniyorum yoksa gerçek hayatta pek çekilmez bi insanım:roflol:

Vildan seninde alacağın olsun bugün bıraktın beni sap gibi ortadaklava: Herkese iyi geceler

ocağın battı dilnur:jeyyar:
alacağım olsun vereceğim olmasındananiknanik
çok kötü alacaklıyım ben haa oğa göresengözlerimebaksanab
pazartesi alacağımı almaya geleceğim dilnurcum kötü borçlu gibi kapına dayanacağımkötükedihüso

işte yine ,yeniden,herzamanki gibi istemeyerek ve mecburen gidiyorum:1no2::a015:
ecik az yazın okumak zor oluyo
citos...belenay...maat...hakca...yadel...okyanus...dilnur...beryal...bircan...tatlıbebek...firdevs...pancuben...sessizdeniz ve adını sayamadığım kk nın güzelleri hepinizin sevgililer günü kutlu olsun a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.
görüşmek üzere hoşçakalın

Pazatesiyi beklemene gerek yok canım bugün dayan kapıma hadi gel geleceğin varsa göreceğinde varklava:

oy oyy oyyy vildanımda buradaymış hakcacımda buradaymış naber kızlar
ben iyim süperim hatta yaramaz bişey yok kaynanamlardaydım 2gündür bu gün eve gidecemm gitmeden bakım dedim kim var diye kızzz vildoooşşş özlüyonmu beniiii ben seni çoookkk öslediiiimmmmŞeniz

Günaydın kızlar nasılsınız?
Hakçacım hamilelik nasıl gidiyor, şikayetin var mı? Amaaan olsun be güzelim az mı bekledin bugünleri..

claire canım iyiyiz ya sen nasılsın? şikayetim yok Allaha şükür bulantım falan.ama belim ağrıyor o da normal dedi doktor.

Tüüh kaçtın tatlı cadıkötükedihüso
Neyse şaka yapıyorum tabi canım buarada teşekkürler seninde sevgililer günün kutlu olsun

yadelim hg...canım benim nasılsın? ayyyyy seni gördük daha mutlu olduk vallaha...habersiz bırakma bizi.alıştık birbirimize çokkkk arıyoruz.:1hug:

yadelim hg...canım benim nasılsın? ayyyyy seni gördük daha mutlu olduk vallaha...habersiz bırakma bizi.alıştık birbirimize çokkkk arıyoruz.:1hug:

tatlım arada bir giriyorumm bende sizi çok özküyorum gelişme olursa burda bangır bangır bagıracam emin ol. sen nasılsın bebişin nasıll.
sevgililer günün kutlu olsun tatlımm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…