Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

vildanım teişkkürler canım,senin ve tüm k.k deki bayanların SEVGİLİLER GÜNÜ KUTLU OLSUN... HER GÜNÜNÜZ MUTLU,GÜZEL VE SAĞLIKLA GEÇSİN...

tatlım arada bir giriyorumm bende sizi çok özküyorum gelişme olursa burda bangır bangır bagıracam emin ol. sen nasılsın bebişin nasıll.
sevgililer günün kutlu olsun tatlımm

sağol canım seninde Sevgililer Günün kutlu olsun. iyiyiz teyzesi inşallah sizlerdende güzel haberler alıcaz. dularım sizlerle:Saruboceq:kendine dikkat et.

tamam canım :1hug: ben yalnış anladım o zaman...

çıkmadan tüm müslüman aleminin sevgililer günü mubarek olsunkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 kendinize cok cok iyi bakınn hepinizi öpüyorum istemeyenler öptürmeye bilir tabiiii görüşmek üzre byee canlar..

seninde sevgililer günün kutlu olsun cancazım öpüyorum . Şeniz

Merhaba arkadaşlar...nasılsınız bakalım?
Uzun zamandır giremiyodum siteye çünkü bilgisayarım çalışmıyodu.anca yapıldı işte.sizde hemen kaybolmuşsunuz ortalardan.neyse ben yokken neler oldu kimler hamiş.varmı özetlicek olan kızlar.

canım çok sağol ya senin ve tüm kadınlar kulübü üyeleri kardeşlerimizinde sevgililier günü kutlu olsun burdan hepinizi öpüyorum ŞenizŞenizŞenizŞeniz
ŞenizŞenizŞenizŞeniza.s.:enbuyukkk:kaydirigubbakcemile5

teşekkürler pinkrose seninde sevgililer günün kutlu olsun.Şenizbu arada özlemimsin bende senin gibi çok sıkı takip edemedim ama dün belenayın hamile olduğunu öğrendik ne güzel dimi? bak bu haberi ilk benden duyduysan müjdemi isterim ona göre:jeyyar:

İNTERHAT OKYANUS HAKCA BERYAL BELENAY ÇİTOS SESSİZ DENİZ.BU HAFTALARDA OLAN OLAN SON HAMİLELEİRİMİZ
bu arada hoşgeldin sende nevarneyok senin varmı bebiş nekadarlık evlisin

CANIM BENİM BİRAZ GERİYE DOĞRU OKUDUM VE BELENAYIN HAMİŞ OLDUĞUNUDA OKUDUM.ALLH İNŞALLAH HERKESE NASİP EDER ANNE OLMAYAN KİMSE KALMASIN İNŞALLAHHHHHH

interhat okyanus hakca beryal belenay çitos sessiz deniz.bu haftalarda olan olan son hamileleirimiz
bu arada hoşgeldin sende nevarneyok senin varmı bebiş nekadarlık evlisin

canım hoşbulduk saol.ben 4 yıllık evliyim.3 tane düşüğüm oldu.ama şuan hamişim.2.5 aylık inşallah bu tamamına erecek.allah ım büyük.herkese nasip etsin bu güzel duyguyu.

CANIM BENİM BİRAZ GERİYE DOĞRU OKUDUM VE BELENAYIN HAMİŞ OLDUĞUNUDA OKUDUM.ALLH İNŞALLAH HERKESE NASİP EDER ANNE OLMAYAN KİMSE KALMASIN İNŞALLAHHHHHH

amin canım.bir an önce Allah bizlere de bu duyguyu tattırır inşallah. sen herhangi bir tedavi görüyormusun aşılama tecrüben falan var mı?

canım hoşbulduk saol.ben 4 yıllık evliyim.3 tane düşüğüm oldu.ama şuan hamişim.2.5 aylık inşallah bu tamamına erecek.allah ım büyük.herkese nasip etsin bu güzel duyguyu.

pardon şu mesajınıdan sonra böyle bi sormam gereksiz olmuş.Allah tamamına erdirsin..

ayyy ne güzel ya banada dua et ne olur gerçi ben daha 7.ayından gidiyom ama napim biran önce anne olmak istiyorum bende

merhaba kızlar sevgileler gününüz kutlu olsun belenayın ve diğer kızların hamile olmalarına çok sevindim çok çok tebrik ediyorum inşallah ben de birgün:Saruboceq: hamileler kervanına katılırım

hosgeldın ozlem.eşimle ayrıldık sevgılır gununu yanlız gecırecegım allhım sızlere sevgı dolu gunler gecırsın sevdıgınızın kıymetını bılın arkadslar((

merhaba kızlar sevgileler gününüz kutlu olsun belenayın ve diğer kızların hamile olmalarına çok sevindim çok çok tebrik ediyorum inşallah ben de birgün:Saruboceq: hamileler kervanına katılırım

saol seninde sg kutlu olsun inşaallah canım hep beraber:CüvCüv:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…