Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

topiğin bekçisi ol canım ben sana el veriyim malum giremiyorum eskisi kadar

Bugün böyle oldum valla şu avatarı değiştirmek istiyorumda güzel bir şey bulamadım ona bakıyodum. Daha yemek yapmadım valla ne yapcam ben şimdi hergün hergün insanın aklına bişeyde gelmiyo senin bi fikrin varmı arkadasımcokacimcoook

Bugün böyle oldum valla şu avatarı değiştirmek istiyorumda güzel bir şey bulamadım ona bakıyodum. Daha yemek yapmadım valla ne yapcam ben şimdi hergün hergün insanın aklına bişeyde gelmiyo senin bi fikrin varmı arkadasımcokacimcoook

canım avatarın çok güzel
masum bi kız ben çok beğeniyorum ama sen bilirsin yinedesositososito

canım avatarın çok güzel
masum bi kız ben çok beğeniyorum ama sen bilirsin yinedesositososito

Onu bulmak içinde çok uğraştım zaten bide boyutları büyük oluyo kimisinin ayarlayana kadarkafamçokkarıştı Beğeniyosan tesekkürler canım bende zaten masumane olmasını istiyorum ozaman kalsın zaten başkada bişey bulamadım kafama göre :dilcikar:

kızlar citos okyanus hakca ve beryal nasıl bi beşik alacaksınız aklınızda ne var

canım ben de senin resmini koyduğun hem oyun parkı hem yatak olandan almak isterim.çünkü evim küçük ancak o sığar.birde senin de söylediğin gibi.yatak büyüyo ama çok ta rahat olmuyormuş başka arkadaşlarımdan da duymuştum.2 yada 3 yıl park yatakla idare eder sonra genç odası alırım hem belki daha güzel bir eve de taşınırım o zaman.kaydirigubbakcemile2

firdevs yadel merhabaaa... nasılsınız? ne zamandır yoksunuz?? ya da ben denk gelmedim :uhm:

Merhaba ben de kariyer için çocuk konusunu erteledim ama şimdi çok istiyorum. Çok yorulduğum için işi bıraktım birkaç ay önce, kendimce plan yapmıştım hemen çocuk yaparım diye. Ama planlandığı gibi olmuyormuş. Kasımdan beri deniyorum ama olmuyor. Gerçi daha birkaç ay oldu ama yine de biran önce olsun istiyorum. Reglime 4 gün kaldı bir haftadır göğüslerim inanılmaz acıyor ama yine regl olacakmışım gibi hissediyorum. Umarım hepimiz bir gün iyi haberi alırız.a.s.

Bu konu kitlenmişti sayfa çokluğundan dolayı, bende bir iki yazdım baktım sonra bir daha bulamadım. Şimdi denk geldim nerdeydiniz yahuuu :teselli:
Bende bebiş istiyooooommm :emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek:

yadel bircan ii akşamlar kıslar
nasılsınız bakalım?
bi bakayım dedim yadelimiz gelmiş nasılsın canım bağlattın mı eve internet?

iyi akşamlar kızlar maat okyanus bircan firdevs vildanımm citosum sizleri hep ve cok özlüyorummm

iyi akşamlar kızlar maat okyanus bircan firdevs vildanımm citosum sizleri hep ve cok özlüyorummm

canım bizde seni çok özledikŞenizŞeniz
hep kulaklarını çınlatıyos zaten hadi artık evine internet bağlat görüşelim yaaayerimsenibenyerimseniben

vay yadel gelmiş tüh yaa denk gelemedik nasılsın kız kalimerom kara civcikim
yine gel yaa hadi bekliyom canısı

Kızlar sayfamızın mimarı iyi kalpli güzel arkadaşım Belenay hamile. Canım gözün aydın. İnşaallah keseli sıçanın sağlıkla gelir ve bu sayfadan resimlerini paylaşırsın.

X