Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

3697_buyuk.jpg

Buda güzel bence

güzel canım hemde çok güzel
inşallah olurda senin bebişin alırsın kafana göre bişey:1hug:

benim az önceki söylediklerim naçizane fikirlerim isteyen istediğini alabilir herkesin bebeği tabikide alacak:1closedeyes:

Hamileyken mi abooww ben karadenizliyim:1shok:

hee ne güzel yersin hamsileri olur bebiş cin gibi
dezavantaj değil canım o şakaydı yani gelişimi çok güzeldi çok sağlıklı ve akıllı bi bebişim oldu
darısı sana inş canım

hee ne güzel yersin hamsileri olur bebiş cin gibi
dezavantaj değil canım o şakaydı yani gelişimi çok güzeldi çok sağlıklı ve akıllı bi bebişim oldu
darısı sana inş canım
Hee bende bir an şaşırdım
6090.jpg

delikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

umarım bana acıl cevap veen biri olur çünkü 1 yıllık evliyim ve henüz olmuyo doktora gitmedim.ve suan adetime 9 gün var belki bu ay diyorum ama şuan çok hastayım .geçen ayda böle oldu doktora gittim kantesyi yaptır sonra muayene edelim hamileysen sorun olmasın dedi.şimdide hastayım.acaba acilde hamilelelik kan testi yapan varmıdır bilen varmı

umarım bana acıl cevap veen biri olur çünkü 1 yıllık evliyim ve henüz olmuyo doktora gitmedim.ve suan adetime 9 gün var belki bu ay diyorum ama şuan çok hastayım .geçen ayda böle oldu doktora gittim kantesyi yaptır sonra muayene edelim hamileysen sorun olmasın dedi.şimdide hastayım.acaba acilde hamilelelik kan testi yapan varmıdır bilen varmı

geçmiş olsun canım
daha 1 yıllık evliymişsin henüz çok yenisin olur inşallah
acilde test yapıp yapmadıklarını bilmiyorum ama sağlık ocaklarında yapıyolar cnm
düzenli adet oluyomusun
birde kadın doğumcuya bebek için gidersen eğer bir dizi testten sonra rahim filmi çekerler canım ona göre olamasının sebebini söylerler

Yeni arkadaşlar hoşgeldiniz hepimiz aynı dertten muzdaripiz ama hepimiz çok umutlu vede mutlu kadınlarız:CüvCüv:

bende çıkıyorum citos kankisini yalnız bıraktı gitti
herkese iyi günler diliyorum öpüyorum
dilnurcum yarın görüşürüz by byy

Bence incire başlayın bi arkadaş daha incir kürüyle kalmıştı.. çitosta ikincisi.. Oldu. Ve kızlar soğan kürü kistler için iltihap için ki. Ama incir kürü yumurtalmayı sağlıyor..

a.s.Teşekkür ederim canım benimde zaten kistim iltihapım ve adet düzensizliğim var onun için soğan kürüne başlasam die düşünüyordum zaten adetim düzenlense yumurtlamamda düzenlenir .:nazar:

X