Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

hg belenaycım ben iyiyim canım sen nasılsın:eek:

Son düzenleme:
kızlar ben şimdilik kaçıyom akşam yine burdayım hepinizi öpüyorum ŞenizŞeniz

hımmm demek vildan ve çitos he sık giremiyoz diye at bakalım bizi saha dışına tamam öle olsun :dilcikar:sanada ceza kestim inşallah sağlıklı bir bebişin olur hemde kız olsun şöööleee cilveli cilveli bende oğluma alayım:lepi:

atar mıyım hiç aşkolsun ben hepinizi çok seviyorum hepiniz için tektek dua ediyorum iyiki varsınız:enbuyukkk:
ay inşallah kızım olsun da:eek::eek:

kız çitoz sanadeğildi lafım okyanusa azcık sitem edeyim dedim oda gönlümü aldı sağolsun

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa..................... yaaaaa inanmıyoruuuummm...... ben de topikler kapandı bu kızlar napıo acep diyorduuummm...... aşkolsun e mi cümlenize ... citos olmasa haberim yok yyaaaa..... ben de tüh tüh kızlar nerelerde diyoruumm::KK43:(

maat cim canım neredesin bakim bi görünüp bi kayboluyon.çitosta olmasa ... çitosla ben bekliyorus topiği :roflol: kaydirigubbakcemile5kötükedihüso bu arada belenaycım bizi unut sen bakalım tabii yeniyiz ya küstüm işte :KK43:((

Son düzenleme:
maatcım hoşgeldin yine eski yerimizdeyiz bende bu kız niye girmiyor diyordum nasılsın bakalım ayrıca desteğin için çok teşekkür ederim seni seviyorum arkadaşım dur şimdi diğer şekerlerde alınır kızlaaaaaaar hepinizi çooooooook seviyorum iyiki varsınız

maatcım gördüğün gibi ben hala 70 de takılı kaldım gerçi gözünden kaçmamıştır takiptesin biliyom ama olsun demi bir süre sonra tekrar başlarım kilo vermeye demi yaaa azcık moral ver ama diyeti bırakmış değilim diyetle bir olduk kiloları kovmaya çalışıyoruz delikafaduldena.s.şimdilik bu seti kilolar kazandı gibi görünsede maçı diyetle biz alıcaz:lepi:

kız çitoz sanadeğildi lafım okyanusa azcık sitem edeyim dedim oda gönlümü aldı sağolsun

sen bizi unut zaten tabii yeniyiz ya :KK43:( bide toprağım deyip bağrıma basmıştım küstüm işte senağlamasenağlamasenağlama

maatcım gördüğün gibi ben hala 70 de takılı kaldım gerçi gözünden kaçmamıştır takiptesin biliyom ama olsun demi bir süre sonra tekrar başlarım kilo vermeye demi yaaa azcık moral ver ama diyeti bırakmış değilim diyetle bir olduk kiloları kovmaya çalışıyoruz delikafaduldena.s.şimdilik bu seti kilolar kazandı gibi görünsede maçı diyetle biz alıcaz:lepi:

canım glukofen 850 mg kullanıyomusun.günde 2 kez kullan kilo sorununa birebir yumurtalıklarada faydası var.yan etkisi falan da yok.doktorum bana hamile kalırsan bile devam et ilk üç aya kadar dedi.sende dene bi şeker belki olumlu olur kaydirigubbakcemile5

canım inşallah tez zamanda kilo verirsin ben kilo verdiysem herkes verir hiç moralini bozma ben 2 ayda 5 kilo verdim:eek: kafaya koyduysan gerisi gelir canım merak etme spor yapabiliyo musun?

sen bizi unut zaten tabii yeniyiz ya :KK43:( bide toprağım deyip bağrıma basmıştım küstüm işte senağlamasenağlamasenağlama

oyyy toprağım bana küsmüş görmedim kız öle hızlı geçiyorumki bazen gözden kaçıyorum kusuruma bakma beryalcımŞeniz bak okyanusa derken kendim yaptım aynı şeyikaydirigubbakcemile3

bana müsade biraz işim var fatura kesmem lazım azcıkta iş yapim dimi kovmasınlar benidelikafadulden

sağolun kızlar bakın bu moralle ben şimdi eve gidip yarım ekmek yirim :)) şaka şaka

maat cim canım neredesin bakim bi görünüp bi kayboluyon.çitosta olmasa ... çitosla ben bekliyorus topiği :roflol: kaydirigubbakcemile5kötükedihüso bu arada belenaycım bizi unut sen bakalım tabii yeniyiz ya küstüm işte :KK43:((

ayy ayyy ayyy... bak şimdi seeennn hihoyyyt dünya küçük mrbaaaaaaaa hihoyyyt

ayy ayyy ayyy... bak şimdi seeennn hihoyyyt dünya küçük mrbaaaaaaaa hihoyyyt

he he evet yakaladım seni Şeniz öptüm şekerim canım yaa bu arada aşılama fiyatlarını öğrenebildinmi ben diğer sayfalarda bir kaç araştırma yaptım ama herkesin değişik ücreti.yere doktora hastaneye göre değişiyo sanırım.aslında yapılan işlem aynı ama ne bilim yaa.1000 tl den başlayıp 2500 tl ye kadar çıkan var.kullanılan ilaç iğne falan da fiyatı değiştiriyormuş.ama doktor yada hastane 250 500 arası ama ilacı kendin alıyomuşun o da 600 ile 1500 arası yani değişik fiyatlar.sende öğrenirsen haber ver şekerim

Son düzenleme:

hımmm maalesef görmüyoruuummm..... çünküüü ticker'ın uçmuuşş

oyyy toprağım bana küsmüş görmedim kız öle hızlı geçiyorumki bazen gözden kaçıyorum kusuruma bakma beryalcımŞeniz bak okyanusa derken kendim yaptım aynı şeyikaydirigubbakcemile3

bana müsade biraz işim var fatura kesmem lazım azcıkta iş yapim dimi kovmasınlar benidelikafadulden

tamam canım sen bak işine.öptüm ŞenizŞenizŞeniz

maat sen nasılsın?

iyiyim canım yaaa... öğleden sonra işler bi arttı.. şimdi yeni sakinledi... ben dün yine serophene'e başladım... salı günü ovitrelle vurulacağım malum.... doktor eğer bu ay da olmazsa önümüzdeki ay aşılama dedi .. yaw bu gelişmeleri zaten sen biliyordun di mi kaydirigubbakcemile3 olsun.. arkadaşlara özet geçmiş oldum .. sen napıosun?? bebiş nasıl??

hakcaaaaa... senin bebiş nasııll??? gördün mü USG'de???

iyiyim canım yaaa... öğleden sonra işler bi arttı.. şimdi yeni sakinledi... ben dün yine serophene'e başladım... salı günü ovitrelle vurulacağım malum.... doktor eğer bu ay da olmazsa önümüzdeki ay aşılama dedi .. yaw bu gelişmeleri zaten sen biliyordun di mi kaydirigubbakcemile3 olsun.. arkadaşlara özet geçmiş oldum .. sen napıosun?? bebiş nasıl??

bende ovitrelle vurduydum inşalah aşılamaya gerek kalmaz:Saruboceq:
senin gittiğin yerdede baya bi fiyat farkı var canım ben şöle çevremde sordum:bbo:
bebiş ii valla en kısa zamanda darısı başınızaŞenizŞeniz

X