Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

emelimko hg bende konyada okudum 4yıl kaldım cok sevıyorum hatta y.lisansa basvrdum alınırsam gene gelıcem:))) pkoluyum ne dıyrdum bend eokudum anladım marka gibi.inş. olur cnmm buraya yenı uye oldum ama sevıyorum

selam ben de sohbetinize katılmak istiyorum. 1yıldır konyadayım ve 1 aydır tedaviye başladım pkoluyum

hoşgeldin canım aramıza.burdaki çoğu arkadaşımız da bende dahil pko luyuz.senin tedavin ne? ben en son 3 gün önce çatlatma iğnesi oldum ovıtrelle.beklemedeyim şu an a.s.

maat çim hsg dendiğiniz rahim filmimi ?? fiyatı ne? bu arada aşılama fiyatları hakkında bilgi alabildinmi? 1000 tl ile 2500 arası değişiyomuş tam bilmiyorum ama yere doktora hastaneye ve kullanılan ilaca yada iğneye göre değişiyormuş :uhm::uhm:kafamçokkarıştı

neyyy :1shok: 2500 müüü.... yok artık.... yaw tüp bebek mi bu.. amma pahalı bu işler yav... ben salı soracağım bakalım ne durumda benim hastanenin fiyatları...
canım hsg rahim filmi evet.. ta kendisi.... valla ben dediğim gibi 160 ödedim geçen ay ama bu indirimli /anlaşmalı fiyatı mıydı yoksa anlaşmaya yalnızca muayene dahil de diğerlerini cepten veriyoruz bu fiyat normal fiyatı mı bilemiyorum?? onu da sorarım salı gidince...

kızlar pkolu oldunuzu nerden anlıyrsunuz.belkı bedne öyleyımmm haberım yok ..en mantıklısı dr a gitmem benım bu ay regl olurolmaz randevu alıp gidicemm.inş. hepımızın olcak dua edelım

bende fostimon iğne kullandım 7 gün ondan sonrada preglny iğne oldum ama ilk günü kaçırdık o gün çok önemliymiş ama ne yapalım hayırlısı böyleymiş demekki

yok beryal üzülmıcem takmıcam taktıkca sankı ne oluyor daha zor:KK43:(
31 ekim 27 kasım 26 aralık işte soın adetlerım...
işi olcana bırakcam hedefım 1subata oldum oldum olmadım dr.a allah korusun birde stresten hasta oluruzzzgamyoncuiremsu

evet canım takma kafana .stress hamile kalmanın baş düşmanı.rahat ol .düşünmemeye çalış.kaydirigubbakcemile5

stres çok kötü etki yapıyor geçen cumartesi çatlatma iğnesi oldum dr.saat verdi ilişki için ama stresten olmadı

evet bu da ayrı bir dert :1no2: soygun yapar gibi hadi saate bakalım ilişki vakti geldi falan -tatlicadiarzu- harbiden zor oluyor.... ben eşinin bir destek ürünü kullanmasını öneririm ilişkiden 1 saat önce.... boşuna mı yutuyorsun o hapları yiyorsun o iğneleri.... o da insan... erkeklerin işi kadından daha zor bu ilişki takviminde... o nedenle biz de bazan destek ürününe başvuruyoruz valla işin gerçeği .... riske atamam -tatlicadiarzu-

kızlar ben cıkıyorum yemek derdı malum..hem kafamı dagıtmıs olurum kendınızı ıyı bakın byegamyoncuiremsu

neyyy :1shok: 2500 müüü.... yok artık.... yaw tüp bebek mi bu.. amma pahalı bu işler yav... ben salı soracağım bakalım ne durumda benim hastanenin fiyatları...
canım hsg rahim filmi evet.. ta kendisi.... valla ben dediğim gibi 160 ödedim geçen ay ama bu indirimli /anlaşmalı fiyatı mıydı yoksa anlaşmaya yalnızca muayene dahil de diğerlerini cepten veriyoruz bu fiyat normal fiyatı mı bilemiyorum?? onu da sorarım salı gidince...

canım ben araştırdım heryer farklı fiyat veriyo.250 doktor yada hastane alıyomuş.250 hastane.600 civarıda ilaç ve iğne tutuyomuş.yani sperm yıkama falan da var işin içinde. yani en basit 1000 tl civarı galiba benim hesabıma göre.ama bizim burda zaten yok birtek alman hastanesi var oda ssk falan indirim yapmıyo.kişiye görede değişiyo onu da söylim.mesesla benim yumurtam az ve çatlamıyo ya onun için ayrıca iğne yada ilaç verirse oda eklenecek.off sen tam öğrensen dde bana da anlatsan canım yaaa.kafamçokkarıştıkafamçokkarıştıkafamçokkarıştı kaydirigubbakcemile5

canım ben araştırdım heryer farklı fiyat veriyo.250 doktor yada hastane alıyomuş.250 hastane.600 civarıda ilaç ve iğne tutuyomuş.yani sperm yıkama falan da var işin içinde. yani en basit 1000 tl civarı galiba benim hesabıma göre.ama bizim burda zaten yok birtek alman hastanesi var oda ssk falan indirim yapmıyo.kişiye görede değişiyo onu da söylim.mesesla benim yumurtam az ve çatlamıyo ya onun için ayrıca iğne yada ilaç verirse oda eklenecek.off sen tam öğrensen dde bana da anlatsan canım yaaa.kafamçokkarıştıkafamçokkarıştıkafamçokkarıştı kaydirigubbakcemile5

hımm.. ben öğrenip geri döneceğim.. merak etme...

bende fostimon iğne kullandım 7 gün ondan sonrada preglny iğne oldum ama ilk günü kaçırdık o gün çok önemliymiş ama ne yapalım hayırlısı böyleymiş demekki

canım vurulduğun gün, birgün sonrası ve iki gün sonrası yani vurulduğun günle beraber 3 gün de faydalı unutma sakın.önemli gün vurulduğunun bir sonraki günü.yani vurulduğun saatten 35 yada 36 saat sonra çatlıyo yumurtalar.

doktora bildirdi eşim durumu oda e vitamini vermiş ama geçen geçti acaba diğer günlerde şansımız ne kadar yumurtalarımın çatladığını farkettim kasık ağrılarımda ama boşuna diye çok üzüldüm

kızlar ben çıkıyorum.iyi akşamlar öpüyorum sizleriŞenizŞeniz

doktora bildirdi eşim durumu oda e vitamini vermiş ama geçen geçti acaba diğer günlerde şansımız ne kadar yumurtalarımın çatladığını farkettim kasık ağrılarımda ama boşuna diye çok üzüldüm

canım 28-30 günlük ortalama bir siklusta yumurtlama günü adetin 14 ya da 15 günüdür genelde... ilişki takvimi de ona göre yapılır... 12-14-16ıncı günler şeklinde.... ama çatlatma iğnesi vurulduğunda doğal çatlama beklenmediğinden bu günler biraz kayar ve doktor yeni takvim verir.. ama sonuçta yine gün aşırı 3 günlük bir ilişki takvimi olur bu..... spermlerin vücut ısısında 72 saate kadar yaşama kapasiteleri olduğu düşünülerek hazırlanmış bir takvim

X