Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

günaydın pink rose nasılsın canıma.s.

Tesekkürler PinkRose hoşbulduk ve buradaki tüm arkadaslar hepinize günaydınlar

[

selam canım buras çok güzeleveta.s.

merhabalar canım günaydın.kaydirigubbakcemile5

pink rose günaydın şeker

benimle kimse konuşmayacakmı:çok üzgünüm:

senağlamasenağlamasenağlama

a.s. .... kıslar ben pazara gidiyorum istediğinis bişiler varmıı..

slm osmanıye cım
benımde adet gecıktı test mest bişi yapamdım sebebeı karnımda agrı var adet belirtilerım var sendede varmı.onalr oluncada hamiş değilimdir dıyorum :KK43:((
31 ekım 27 kasım 26aralıkta olmustum siz her ayın aynı gunumu olyrsunuz benım adet dusensızmı acep.osmanıye sen nezmana olcaktın kardes?

canım bence sen bi test yap bazılarındaki hamilelik belirtisi aynı adet belirtileriymis.benim adet her ayın 21 ne oluyordum ama bildiğim kadarıyla adet gününden en az 5 güm ya geri yada ileri atabilir diye biliyorum ama yanlıs olmasın sen bi arastır

yaaaa vildan nerdesinnnnnnn yadel senide çokkk ösledim okyanus akşam gelmedin alcen olsun rufeyda senide merak ettik iyice firdevs umarım hastalığın geçmiştir maat ve belenay sizde iyisinizdir umarım a.s.

canım benim hiç sorma akşam çok rahatsızlandım ateşlendim galiba dün dudağım falan uçukladı hep akşam saat 9 du anca yemeğimi yiyebildim zar zor midemde felaketti dün gece :çok üzgünüm:
daha yeni kalktım
hemen kahvaltı falan yaptım da yine sizi merak ettim biras bakayım dedimŞenizŞeniz

canım benim hiç sorma akşam çok rahatsızlandım ateşlendim galiba dün dudağım falan uçukladı hep akşam saat 9 du anca yemeğimi yiyebildim zar zor midemde felaketti dün gece :çok üzgünüm:
daha yeni kalktım
hemen kahvaltı falan yaptım da yine sizi merak ettim biras bakayım dedimŞenizŞeniz

geçmiş olsun tatlım önemli bir sorun yok dimi a.s. bende akşam gelmeyince merak ettim :1hug:

[okiş osmanıye beklıycem bugunde olmazsam akşam hemen alıp yapcam nesye ne nete göre benım 23 ocakta olmam lazımdı ona göre 5 gun gectııı cok heycanaldım

geçmiş olsun tatlım önemli bir sorun yok dimi a.s. bende akşam gelmeyince merak ettim :1hug:

sağol canım benim
biraz daha iyiym ben kendimi fazla yoruyorum galiba evde iş güç yapcam diye aman valla dinlencem artık 12.haftaya kadar elimi sürmicem bişeye çok halsiz kalıyorum yaa

çitosum sen nasılsın
vildan nerelerde gelmedi mi kayınvalidesinden

iyiyim canım sabahtan beri pcnin başında kök saldım vildandan ses yoğğğ daha gelmedi galiba gelse durmaz girerdi çatlar meraktan :roflol:sırnaşık şey

kıs yakında meyve vercen pc nin başında kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
sen markette misin evde misin?

kıs yakında meyve vercen pc nin başında kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
sen markette misin evde misin?

:roflol::roflol:sırnaşık şey hee valla yakında meyvalarımı toplarsınız vildanla sırnaşık şey marketteyim canım :eek: ohhh siz ne rahat evdesiniz ben burda hem msj yazıyom hem işle meşgulüm :mymeka: bide beni beğenmiyonuzzz :dilcikar:

benbilirim yinede ümitlenme canım bende cok ümitlenmiştim negatif olunca cok üzüldüm

:roflol::roflol:sırnaşık şey hee valla yakında meyvalarımı toplarsınız vildanla sırnaşık şey marketteyim canım :eek: ohhh siz ne rahat evdesiniz ben burda hem msj yazıyom hem işle meşgulüm :mymeka: bide beni beğenmiyonuzzz :dilcikar:

canım sen bizim biricik arkadaşımızsın seni beğenmez olur muyuza.s.a.s.
sen olmayınca buranın tadı da olmuyo kıs vallayerimseniben bide vildan la yadel tabiki olmayınca onlarda gelseler bariisüprizzzzzsüprizzzzz

sen olmayınca buranın tadı da olmuyo kıs vallayerimseniben bide vildan la yadel tabiki olmayınca onlarda gelseler bariisüprizzzzzsüprizzzzz

sağol canım sende öyle tatlım yaa sorma vildanla yadelide çok ösledim senağlama ya eskiden çok kalabalık oluyordu bu topik şimdi herkes biryere dağıldı gitti kaydirigubbakcemile ama ben hepsini toplamasını bilirimkötükedihüso

sağol canım sende öyle tatlım yaa sorma vildanla yadelide çok ösledim senağlama ya eskiden çok kalabalık oluyordu bu topik şimdi herkes biryere dağıldı gitti kaydirigubbakcemile ama ben hepsini toplamasını bilirimkötükedihüso

evet yaa ben ilk üye olduğumda daha kalabalıktı burası
maat hakça yadel vildan smsmsh simge rufeyde claire daha ismini hatırlayamadıklarım var daha sık giriyolardı şimdi o kadar yok:1no2::1no2:

Allah tamamına erdirsin inşaallah hakcacım. Darısı başımıza gerçi benim artık umudum kalmadı.
alincim hoşgeldin nasılsın canım merak etmedik he:mymeka:daha dün sordum seni alin nerelerdesin diye tabi geçmişi okumadın bize sitem ediyon kız cezalısın allah sana 4üz versin emi nerelerdeydin anlat bakem iyisin dimi

amin canım teşekkürler....canım umudunu hiç yitirme lütfen...olacak inşallah en yakın zamanda...
hakça canım benim sen nasılsın teyzesinin gülü yaramaslık yapıyormu söyle hemen ısırayım totosundan:))

:a015::a015: hakca kendine iyi bak Şeniz
çitos yerim seni kız ama rejimdeyim rejim bitsin düşünürüz bişeyler nasılsın

kızlar hepinize kucak dolusu bir merhaba alincim hg canım nerelerdeydin kız anlat bakayım
oyyyy sultanım gelmiş kız nasılsın aman bende sanki görüşmedik senle ama uzun zaman oldu kız yaklaşık bir saat falan :)))

hımmm demek vildan ve çitos he sık giremiyoz diye at bakalım bizi saha dışına tamam öle olsun :dilcikar:sanada ceza kestim inşallah sağlıklı bir bebişin olur hemde kız olsun şöööleee cilveli cilveli bende oğluma alayım:lepi:

bu arada maat smhsmh bahar seda,nerelerde umarım iyidirler

vildan yine kayınvalidesinemi gitti yoksa ne çok seviyor bu kız kayınvalidesini ya imrendim gerçi bende çok severim kayınvalidemi allah için melek gibi kadın allah herkese benimi gibi bir kaynana nasip etsin amiin

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa..................... yaaaaa inanmıyoruuuummm...... ben de topikler kapandı bu kızlar napıo acep diyorduuummm...... aşkolsun e mi cümlenize ... citos olmasa haberim yok yyaaaa..... ben de tüh tüh kızlar nerelerde diyoruumm::KK43:(

X