Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

kızlar citos okyanus hakca ve beryal nasıl bi beşik alacaksınız aklınızda ne var

daha erken ama beşik sonradan karyola oluyo ya öle takım alcam
internette baktım çok güsel oda takımları var insanın hemen alası geliyoosırnaşık şeysırnaşık şey

E annaanneler babanneler alır artık adetleriyse. Tabi anneler seçer onlar alır. Bizde adet böylede

babaannelerden pek beklememde anneler olabilir
eşim annesine ilk torunun sen al beşiğini dedi bizim babaanne almadı maaşınız paranız var siz alın dedi
nerde paramız vardı evlendik 3 sene eşya falan aldık borç ödedik yiğenimin eski beşiğinde yattı 1 sene ondan sonra babişim aldı bize

oyy oy citosum okyanusum yaranıza tuz bastık canlarım allah mekanlarını cennet etsin annelerinizin
siz alırsınız canım yaa baltayı taşa vurduk iyimi:mymeka:

babaannelerden pek beklememde anneler olabilir
eşim annesine ilk torunun sen al beşiğini dedi bizim babaanne almadı maaşınız paranız var siz alın dedi
nerde paramız vardı evlendik 3 sene eşya falan aldık borç ödedik yiğenimin eski beşiğinde yattı 1 sene ondan sonra babişim aldı bize

Orda haklısın. Niye böyle oluyorlar ya. Niye anneanneler farklı sizce. Yada bizim annelerimiz anne değilde melekmi. Arkadaşlar çok özür diliyorum tekrar. Annelerinizin olmadığı aklıma bile gelmedi kaybedenlere Allah rahmet eylesin.

benim annem yoğğğğsenağlama
Sanırım anneni erken kaybetmişsin canım ama hiç üzülme Allah sevdiği kullarını çabuk yanına alırmış.Belkide hep seni görüyordur ve sende anne olacağın için oda :asigim::1hug:seviniyordur kimbilir

Orda haklısın. Niye böyle oluyorlar ya. Niye anneanneler farklı sizce. Yada bizim annelerimiz anne değilde melekmi. Arkadaşlar çok özür diliyorum tekrar. Annelerinizin olmadığı aklıma bile gelmedi kaybedenlere Allah rahmet eylesin.

önemli değil canım nerden bileceksiniz ki
bu arada ben bugün kayınvalideme alın desem 1 saniye bile düşünmes hemen gider alır ama ben bırakmam çocuğumun herşeyini kendim almak istiyomsırnaşık şeysırnaşık şey

ben diycektimki şu sonradan genç yatağı olanlar varya
ben ondan aldırdım babişe memnun kalmadım kocaman hem çok yer kaplıyo hemde genç yatağı çok küçük rahat yatılmıyo
bizim kız yatamadı o beşik köşede öyle siflenmiş bekliyo hem yer kaplıyo hemde öyle içi boş boş bana bakıyo
ikinci olur diye kimseyede veremiyom yoksa başımdan sepetliycem hemen
ben o beşiği alırken adam bana abla yatak odan büyükmü dedi
bende yok küçük ama önemli değil salonu yatak odası yaparım dedim aldım
şimdi oturma odasına tıkıldım salonu yatak odası yaptım o beşik yüzünden

imagesbeikbe9.jpg
seçim sizin ama yinede ben bunları tavsiye ederim
kaç sene yatacakki beşikte zaten katla koy çantasına beşiği minicik yer kaplıyo hemde güvenli derin sarkıp düşemiyo ayrıca ucuz
sonrada güzel bi genç odası tamam

ben diycektimki şu sonradan genç yatağı olanlar varya
ben ondan aldırdım babişe memnun kalmadım kocaman hem çok yer kaplıyo hemde genç yatağı çok küçük rahat yatılmıyo
bizim kız yatamadı o beşik köşede öyle siflenmiş bekliyo hem yer kaplıyo hemde öyle içi boş boş bana bakıyo
ikinci olur diye kimseyede veremiyom yoksa başımdan sepetliycem hemen
ben o beşiği alırken adam bana abla yatak odan büyükmü dedi
bende yok küçük ama önemli değil salonu yatak odası yaparım dedim aldım
şimdi oturma odasına tıkıldım salonu yatak odası yaptım o beşik yüzünden

evet canım ben öle almayı düşünüyorum ya zaten benim tayinim kocaeli darıca olursa bebeğimin odası olcak hemde büyük rahat sığdırırım zaten 3-4 yaşına kadar beşik olarak kullanır snr genç yatağı olur dimi:eek:

X