Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

canım bundan da alıncak zaten bu hem oyun parkı hem yatak mecbur alcess

sen bilirsin ama bence süsüne görüntüsüne heveslenme derim ben
4 yaşına kadar portatif beşikte yatar sonra güzel bi genç odası alırsın diyecektim üleyynn

O zaman çok şanslı bi gelinsin inanıyorumki oda çok şanslı bir kayınvaldedir.

canım bundan da alıncak zaten bu hem oyun parkı hem yatak mecbur alcess

vah canım çiçeği burnunda yeni anne adayısın şimdi heveslenip alıcan sonra başına bela olacak
bu oyun parkı hemi yaw biz beşik diye biliyoduk
görümcem diğer beşikten düşer diye bundan almış istanbuldan gelirken koymuş çantasına getirmiş çok hoşuma gitti
oğlu uykusu gelince biberonu alıyo fermuarlı bi yeri var ordan girip kendi kendine uyuyodu o zaman çok heveslenmiştim ben

O zaman çok şanslı bi gelinsin inanıyorumki oda çok şanslı bir kayınvaldedir.

evet canım ya vallahi annem yok ama (tabiki yeri başka ama)sağolsun hiç annemin eksikliğini yaşatmaz bana allah annemden razı olsun beni kendi kızlarından ayırmaz herkese öle kayınvalide nasip etsin rabbim:Saruboceq:

ben önce küçük bişey alıcam sonra büyünce genç odası alırız

aklın yolu birdir burda tecrübe konuşuyokaydirigubbakcemile5

bi piyasa araştırması yapın bakem kullananlar ne kadar memnun
o büyükler 550-600 tl
portatifler 150 tl arada ne kadar fiyat var demi ama

kızlar ben gidiyorum yarın görüşürük hepinizi öptüm tek tekŞenizŞenizŞeniz

ya ben onu oyun parkı diye biliyorum hatta yataklı oyun parkı diye geçiyoo
yatak kısmıda var çocuk uyuyo
oyun parkıda sen iş güç yaparken içinde oynuyo

aklın yolu birdir burda tecrübe konuşuyokaydirigubbakcemile5

bi piyasa araştırması yapın bakem kullananlar ne kadar memnun
o büyükler 550-600 tl
portatifler 150 tl arada ne kadar fiyat var demi ama

kıs gitt çocuma bişey alcem hevesimi kursağımda bıraktın:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

Güle güle citos kendine ve bebişine çok dikket et görüşmek üzere öptüm canımŞeniz

kıs çitos sen nire gidiyon kaç gündür bakeemklava:klava:

yarın görüşürük canım kendine dikkat et bebişede tabiiŞenizŞeniz

hanım hanım sen uyurkene ben buralarda sürtüyom haberin varmı yoruldum gidiyom işteklava:
ablam çağırdı canım oraya gidiyorum orada yiğenden fırsat bulursam yine göz atarım beni ösleyin anacım öptümmmmmŞeniz

ya ben onu oyun parkı diye biliyorum hatta yataklı oyun parkı diye geçiyoo
yatak kısmıda var çocuk uyuyo
oyun parkıda sen iş güç yaparken içinde oynuyo

biz onu oyun parkı diye alsak acaba bizim kuduruk çocuklar kaç dakika içinde oynardı çok merak ediyorum
benim kızı koysan töbe durmazdı içinde anaaaam o ne fena bebekti biliyonmu:ecrin_bebek:
öyle kendinden emin bebek hiç görmedim:ecrin_bebek:
onunla beraber doğanlar sümsük gibiydi bizimki çok beterdi-tatlicadiarzu-
4 aylıkken çatalla karpuz yiyodu çatal biyerine batacak diye elinden alsam nasıl ağlıyodu çatalı verince susuyodu a.s

citosum güle güle git ablanada selam söyle
yarın görüşmek üzere canım ösliycem seni

yaw kızla bı turlu konusamdk haaaa cıtos kız ben alırım yığenıme bızı burada gordum bı tane ıkılı set bırı kucuk her yere tasınabılır bırıde odası ıçin ama çok guzellerdı cıbınlıklı falan gorsen bayılırsın

Ne cimcime seymiş o öyle valla onu öyle görmek isterdim ne kadar şirin oluyordur kimbilirkaydirigubbakcemile3
Evlenmeden önceki komşumun bir kızı vardı 1 yaşında çağırsan bakmıyordu bile bi gariplik vardı o bebekte ama annesi bir kere bile doktora götürüp nedenini merak etmedi bende öyle bebek görmemiştim:1shok:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…