Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

hg benbilirim cnm kekin tarifini bende isterim bağane
hesap yapıyım az dur telefondaydım okiş

slm esra ııdır senden nbr. ya kızlar bişey sorcam bu yumurta takkıbı dedıgınız sey nasıl bişey yanı bunun olması için tedavı sürecımı gereklı ??msla ben tedavı olmuyrum 5aydır düşünüyorum ya suan bişeyımde cıkmadı ben msla sadece yumurta takıbı yaptrtabilirmıyım bıraz bilği verrmısınız hoş o belkı anca buyuk sehırlerde vardır demı((

oh oh afiyet olsun şekerim bende yapıcaktım güya üşendim:1closedeyes::1closedeyes: çok kolay aslında hem de çok lezzetli oluyo
canım ya sen dün folic asitle ilgili bişey sormuşun dr la görüş genelde veriyolar 2-3 ay önceden başlanması gerekiyo bebek gelişimi açısından ii oluyomuş ama bazı şeyler çıkmış onla ilgili bende bitkisel olan var 2 ay onu kullandım canım

ok vıldan beklıyom hemşerım.
bana okyanus verdı kayıtlı duruyorsa sana yolalrım cnmm.ben begendım bir dahakıne fındık koyacagım top kek gibi olur:)ya silikon kek kalıbı normalmı?hangisini tavsıye deersınız

canım ya bence oralarda boşuna uğraşma izne falan gidiyosan istanbulda baktıryerimseniben

benbilirim adetlerinin arası 33 gün sürüyo ortalama
gebe kalma şansının yüksek olduğu tarihler 15-16-17-18-19 ve 20. günler
önümüzdeki ayın 6 sı muhtemel adet tarihin görünüyo canım eğer hamiş kalmazsan
bu günleri iyi değerlendir

yanı bende baktırabılırımd eğilmı illa tedavı olmak sart diil ozaman.yok be bura mahrumıyet.21ınde yumurtama baktrcam yeterlıyse 19martta ankda olucam adet bitimi oluyor ozman belkı dahah iyi bir dra görünürüm.aranızda ankaralı varsa süper doktor tavsıye debilirmı bana

sağol cnm ya ben ocakta olmadım aslında 33 kadra sürmuyor ama nasılsa öle oldu.tmm cnm zatn bugun adetın 13gunu bugunden itibaren önumuzdekı haftaya iyi degerlendrcem inş. Allah büyük.hayılrsı öncelıkle olsun.ama içimde bir ses olcak dıyor yada umut fakırın ekmegı:):jeyyar:

Terazi burcunda doğan çocuklar sevimliliklerinin verdiği üstünlüğü iyi kullanır, iyi arkadaş olurlar. Fazla disipline gerek kalmaz. Kararlarını kendileri vermeye, ana-baba ya da kardeşlerine güvenmemeye alışmaları gerekir. Hemen tembelliği seçeceklerinden sürekli çalışmaları sağlanmalıdır. Artistik yetenekleri desteklenirse müzik ve dans derslerinde başarılı olabilirler.

citos kıs senin velet terazi burcunda olacakmış bak ne fena

Son düzenleme:
saoln arkadslar bıraz geç yazıyorum ama ıdare edın temızlıkyapıyom arada sze yazıyorum cıtoscum nasılsın kız yığenm nasıl ıyı bak ona haaa yoksa bılıyosun

kızlar citos okyanus hakca ve beryal nasıl bi beşik alacaksınız aklınızda ne var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…