Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

aboww ben her ay o havaya giriyom:CüvCüv: sonunda fıs diye sönüyom :bbo:ama olsun
inşallah sende vardır bişeyler yaw:Saruboceq:

şu avrupa yakasındaki burhan panik atağım panik atağım dedi.. sonunda mide gazı çıktı ya inşallah bizimki de ona benzemez -tatlicadiarzu-

canım burda balık bulabilsek pişirir akşam gelince adamceğiz bide yemek yapcem diye uğraşıyookaydirigubbakcemile3

Olsun o zaman sende bol bol cevzi falan ye ondada çok demir var. Şükretsin ev hanımısın bide çalışan bayan olsan her akşam ugraşacak. E bebek olunca mecbur gene sen bebekle ilgilenirken o bişeyler yapmak zorunda kalıcak gece uyumayacak sabah o halde gidecek. Ama en mutlusu bi anne baba dediğinde her şey toz pembe

canım bende öle kaç gündür oturuyodum pasaklı pasaklı bugün canıma tak etti rahat edemedim kalktım yaptım aslında daha var iş camlar silincek tüller yıkancak vs ama o kadarını yapamam şimdi zaten martta bahar temizliği yapıcam laelaelaelaelae
Ben Allahtan camları yeni sildim hem bu soğukta cammı silinirmiş boşver canım ya marta kalsın odelikafadulden

hb tatlı yani gördüm kıs yasdığını
bugünde bomba gibisin maşallah allah bozmasın canım keyfinia.s.a.s.:nazar:
ev konusuna gelince herşey gönlünce istediğin gibi olsun arkadaşım ama bence sen geç kendi evine gelin gitsin başka yere yerimseniben

çitoscum bende iyiyim tatlım bebişte ii iki gündür bulantılarım hafifledi sanki biras daha rahatım kaydirigubbakcemile5

Aslında benim adetlerim hep düzensizdi. Bi ara düzenli oldu oğlum oldu. Doğumdan sonra 2,5 yıl çok düzenliydi. tam çocuk istemeye başladı gene düzensizlikler başladı bi sorunda yok ama hayırlısı

şu avrupa yakasındaki burhan panik atağım panik atağım dedi.. sonunda mide gazı çıktı ya inşallah bizimki de ona benzemez -tatlicadiarzu-

benzemesin ablam yaw sengözlerimebaksanab
umut fakirin ekmeği napalım bizde bir umut bekliyoruz :nazar:

benbilirim hg canım nasılsın?
devam ediyon dimi incir kürüne bırakma bu ay bitir bariiyerimseniben

benneyaptımkibenneyaptımkibenneyaptımki

ne kız nooldu
gulüsü sen bişey yapmadın ben bugün böyleyim
valla fıkra falan okuyorum keyfim yerine gelsin diye ama gelmiyo
ayrıcada oturamıyorum... karnım davul gibi şişti gergin
adet oldum ben dünsüprizzzzz

okyanus slm cnm vıldan sanada slm cnm
dun içmedım ama bugun içtim bıttı ıncır yarın alacam işte 21 ıne kadar yaparsam 2gun ekmıs oluyorum bişiy olmaz Allah affetsın:)
keki yaptım cok gusel oldu cok saol komsuya verdım eşimin yanıan götrdum dairedekıelrde yadı.ilk defa kek yaptım dıyebilirim cok saol cnm bı kabardıkı sorma.
vildos bana bişi hesaplıcaktın

bu arda vildan çin takvınmıe baktım bu ay hamiş kalırsam ki daha çalışma olmadı bzide:KK43:(erkek gözukuyor benım martta ise kız bir kzı bi rr erkek gidiyor eylulden sonra hep erkek.ben kızları severım ama içimden bir ses hamiş olursam oğlum olcak dıyorkaydirigubbakcemilegamyoncuiremsu:emir_bebek:

kızlar bende varım.daha öncede bu topiğe yazmıştım bekliyorum bakalım.cumartesi adet günüm.tüm belirtiler var şuan.galiba yine yok.:çok üzgünüm::çok üzgünüm:umarım vardır belirtiler birbirine benziyormuş ama bilmiyorum ki.bekleyip görücem.allah en kısa zamanda burdaki tüm arkadaşlarımı duyar hayırlısıyla bebklerimizi bize gönderiri inşallah.:ecrin_bebek::emir_bebek:

X