Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

ovülasyon testinden bahsediyon heralde ben onun pahalı olduğunu duydum almadım
anaaaam öyle bi pinti oldumki valla bana bi haller oldu:mymeka:

ewet cnm netten baktım 30 ytl pahalı ewet.merkese gidersem eczaneden sorarım sanmıyorum ama olcanı valla vıldan battı balık yan gider alırım ben:))) zaten ılkk bebişim olsun 2,cide korunmıcam ne zman olursa olsunkaydirigubbakcemile5

googleye çin takvimi yaz yaşınla hamile kaldığın yerin çakıştığı yerdeki yazan cinsiyet %99 doğruluk payı varmış
kız veya erkek bebek isteyenler ona göre uyguluyolarmış
bende ilk tuttu bakalım
çin takvimi herkese göre cnm

ben bunu yarın hesaplayım şimdi çıkıyorum ok
iyi geceler cnm-tatlicadiarzu-

polenle bal kürü vardı hamiş kalmak için onuda yarın anlatıyım byy a.s.

ya arkadaşlr az öne gebelik testi yaptım ve ikinci çizgi belli oldu ama biraz silik ve çok heyecanlandım..ne yapmalıyım ümitleneyim mi?ne olur bi cevap yazınn

ya arkadaşlr az öne gebelik testi yaptım ve ikinci çizgi belli oldu ama biraz silik ve çok heyecanlandım..ne yapmalıyım ümitleneyim mi?ne olur bi cevap yazınn

bence sonuç pozitif bikaçgün bekle testi tekrarla ikinci çizgiyi daha net görürsün

sessizdeniz canım merhaba.vildana katılıyorum.bencede hamilesin. bende idrar testi yaptığımda ikinci çizgi silik çıkmıştı. ertesi gün kan testi yaptım ve sonuç pozitif.silikte çıksa hamilesin bence. hayırlısı olsun. en yakın zamanda kan testi yaptır benc bizide habersiz bırakma....

günaydın ey cemat-ı müsliminşakkıdı
savulun haa kaç günün acısını çıkaracam bugün çok konuşacam süprizzzzz

günaydın ey cemat-ı müsliminşakkıdı
savulun haa kaç günün acısını çıkaracam bugün çok konuşacam süprizzzzz

vildancım günaydın.özlettin kendini...bende senin gibi geçmiş sayfaları okuyorum çünkü dayanamıyorum ne yazmış kızlar acaba ben yokken diyorumkaydirigubbakcemile3
kızlar sizler neredesiniz bakayim alin,citos,beryal,merveburc,pınkrose,papatya,vildan83 veeeeee diğer kızlarrrr...yasemennnin selamı var sizlere...

günaydın şekerler bugün nasılsınız bakalım hamişlerimiz hamiş adaylarımız hepiniz iyisiniz dimi bakalım bugün kim hamiş haberi verecek
sessizdeniz arkadaşım bencede hamilesin idrar testlerinde çift çizgi çıkarsa silikte olsa kuvvetli ihtimal hamişsin hadi hayırlısı olsunhihoyyyt
bugünlerde çok iyi dinleniyorum kızlar kayınvalidem geldi akşam eve gidiyorum yemekler hazır işler bitmiş kadıncağız bulaşık bile yıkatmıyor ay bu ne saltanat fazla alıştırısa işim zor valla ama itiraf edeyim çok hoş eve gidiyorsun yemekler hazır kapıyı açan birileri var Allah herkese benimki gibi kayınvalide nasip etsin:Saruboceq:gerçi yumurtlma dönemine denk geldi gitti bizim yumurtalar :roflol:ama olsun bir dahaki aya yumurtlanırız inşallahkaydirigubbakcemile3

farkındamısınız şubat ayı kısa ama bereketi uzun oldu şubatta hamişimiz bol oldu allah arttırsın inşallah:lepi:

sultanım sen nerelerdesin?
okyanus sen nasılsın?
maatcım sen ne zaman test yapıcaksın?kaç gün kaldı?geri sayım başladı demiştin.

günaydın cnm bende burdan ayrı kalamıyorum çok alıştım burdaki kızlaraŞeniz
ah canımm sen hala giden kızları sayıkla gelmiyolar işte :1no2:

belenay canım çok hossun vallahakaydirigubbakcemile3
kayınvaliden hoşgelmiş,Allah muhabbetinizi arttırsın. ohhhh yemeklerde hazır dediğin gibi çok iyi olur senin için...

günaydın cnm bende burdan ayrı kalamıyorum çok alıştım burdaki kızlaraŞeniz
ah canımm sen hala giden kızları sayıkla gelmiyolar işte :1no2:

evet canım ya nerde bu kızlarrrr...şimdi biz çıkarız onlar gelirklava:bu arada yadelden haber alıyor musun?

evet canım ya nerde bu kızlarrrr...şimdi biz çıkarız onlar gelirklava:bu arada yadelden haber alıyor musun?

yok yaa evlerinde net yok haber falanda alamıyoruz:çok üzgünüm:
kaynanasına geldiği zaman arada girecek sadece o kadar boşluğu doldurulamıyo şu neti tekrar alsalar eve fena olmayacaka.s

günaydınlar herkese ..canlarım benim gününüz aydın olsun.öpüyorum kokulu kokulu hepinizi.

günaydın beryal
citos hoşgeldin hamile ve alıngan kadın:mymeka:
ayy halılarım geliyo bugün yuppiiiiiiiiiiiidelikafadulden sositososito

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…