Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

Sana iş mi dayanır çocukta yaparsın kariyerde:lepi: Benimde kayınpeder geldi kaynanamı kaybetmiş onu soruyodelikafadulden
niye sana soruyor yoğsam kadını senmi ortadan kaldırdın cadı gelin:roflol::roflol:sırnaşık şey

niye sana soruyor yoğsam kadını senmi ortadan kaldırdın cadı gelin:roflol::roflol:sırnaşık şey
yoğ kız elimi sürmem:jeyyar::jeyyar:
bunların arada pek irtibat yok adam sabah çıkar kahveye böyle arada bir gelir ben altkatta oturuyorum ya nereye gittiğini bilirim diye soruyo sanki burda kapı bekçisiyim-tatlicadiarzu-

Kızlar merhaba,
Bugün hep güzel haberler okudum. Ne mutlu bir gün:)
Bir sorum olacaktı. Bir dahaki siklusta vücut ısısı ölçmeyi düşünüyorum. bu yöntemi kullanmış olanınız
var mı? Yumurtlamadan hemen önce biraz düşüyormuş galiba. Hangi günler birleşme için ideal bu durumda?
Düştüğü zaman mı yükseldiği zaman mı? Bir de hamile kalındığı ya da kalınmadığı yönünde bir sonuca
varılabilir mi? Isı düşmüyorsa şöyle olmuştur... falan gibi

kızlar listeye benide yazın gerçi ben yolun başındayım 7 aylık hamileyim23
yaşındayım bebegim olmasını çok istiyorum pko hastasıyım hepinize dua ediyorum

CNM ATEŞ YÜKSK ÇIKINCA YUMURTTAMA GÜNÜN OLUYOR.SN ADETTEN SONRA HERGÜN YATKTAN KALKMADAN ÖLÇ VE Bİ KAGIDA NOT ET YMURTLAMA GÜNÜ ISI DİGER GÜNLERE GÖRE YÜKSK:teselli:

ya benimde 3 gündür sabahları ateşim çıkıyo gün içindede ara ara ateş basıyo,bugün regl olmam lazımdı bekliyorum hala bununla alakalı olabilir mi acaba,hiç böyle olmamıştı,bende nezle falan olucam da dengen bozuldu sanmıştım o da yok,şimdi okuyunca bi alakası olabilir mi diye merak ettim yakafamçokkarıştı

SELAM DAİSY NASILSIN BAKEM CNM
kaydirigubbakcemile3

iyiyim canım sağol, olumsuz da olsa sonucu öğrenince rahatladım. Bir dahaki aya inşallah... Yanarım yanarım geçen gün dayanılmaz baş ağrısı çekerken "hamile olabilirim" düşüncesiyle ağrı kesici almadığıma yanarım.... :)

hakçacım sen nasılsın ben geldim sen gittin ama((

okyanus canım ya görüşemedik.nasılsın?yeğenimiz nasıl? muhabbet bugün koyuymuş ama katılamadım.

beryalcim sende kendine ve yegenimize dikkat et yat dinlen.

citosum canım evet kahvaltı önemli daha sonraki günlerde bile öğün sayısını arttırmak gerekiyor. benimde meyveyle pek aram yok yerim ama biraz zorla. doktora sordu eşim meyve yemiyor eşim diye banada sakın kendini zorlama zorlarsan daha kötü olur dedi. bende arada yemeğe çalışıyorum.

bu arada aramıza yeni katılan arkadaşlar hepiniz hg...en yakın zamanda umutlar listesindeki tüm arkadaşlarımız hamileler listesinde yerlerini alırlar...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…