Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

okyanusum hg canımcım nasılsın gulüm topikte bugünde bayram var bakalım yarın kim süpriz yapacak bize belki yarıda vildoş süpriz yapar nedersinkaydirigubbakcemile3

hb canım çok iyiym beryali öğrendim daha ii oldum
valla en kısa zamanda vildanda olcak gibime geliyoo ama inşallah bu ay daha çok hamiş haberi alırız
canım benimde 5 haftalıkken başladı iştahım hala yok bulantılarım devam ediyo ama zorlada olsa yiyorum sakın yememezlik etme muhakkak sabah öğle akşam öğün atlama kahve kola hazır meyvesuyu kullanma mümkünse ben midem çok kötü olduğu zaman tost yapıyom valla 7 haftadır sebze yemeği yiyemiyorum kokusuna dayanamıyorum bide makarna benim kurtarıcım oldu devamlı bunları yiyorum arada ceviz badem kayısı falan tüketin beryalcim sende

bende aşılama yaptım.1 şubatta. bende de kasık ağrısı ve akıntı var. c.tesi kan testi yapmayı düşünüyorum. yani 14. günü.

sen aşılamanı ne zaman yaptın?

hayırlı olsun aşılaman inşallah tutar. ben 29 ocakta yaptırdım aşılamamı bekliyorum. bendede arar ara kasık ağrısı oluyor birde akıntı başka hiçbir belirti yok

çitosum çooooooooooooooooookkkkkkkkkkkkkk sevindim tatlım allah sağ sağlim kucağına almayı nasipt etsin inşallah...benimde aşılamamın 6.günü bugün banada dua et olurmu ne olur...belirtilerin nelerdi canım...
çooooook teşekkürler bircancım Allah sanada nasip etsin Şeniz

slm hakca ve bircan nasılsınız kız cıtos okadar yazdık cevap yazmdanmı gittin :KK43:((
bu aydan umutluyum ama bilmıyorum ne olur adetım gecıkmsıtı ocakta olmadım 1şubatta oldum yenı adet dönemını nasıl hesaplıcam .beryalden haber geldımı
canım beni sana teşekkür edrim dün okadar şaşkındımki görmemişimdir a.s.

çi,tos tebrik ederim arkadaşım rabbim hayırlı sağlıklı ewlat versin cümlemize çok sevindim...hakça teşekkür ederim cnm. iyisayılırım bulantım ne istifram çok hiç bişiy yiyemiyom hep yatıyom ama olsun değer.. geçen dkt a gittik 4 haftalık gibi dedi 10 gün sonra tam belli olur dedi hatta zorda olsa çok küçük keseyide gördük ..sen nasılsın nası gidiyo hamilelik..
sağol interhat senin bebişte sağlıklı olsun canıma.s.

çitosum nasılsın hayatım
kasık ağrıları ilk zamanlar normal batma gibi olur merak etmeyin bacak ağrısı falan olabilir telaşlanmayın
beryalcim sende çok dikkat et ağır falan kaldırma bi yere uzanma hatta arkana yastık falan koy devamlı çitoscum sende bide dün de yazmıştım gerçi bol meyve yiyin süt yoğurt tüketin ama lıght olsun diğeri gaz yapıyo benden sölemesi kızlar ilk zamanlar baya bi gaz oluyo önleminizi alın canlarım benim ay iiyiki hamişsiniz :CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:
:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
ben çokkk iyiyim okyanusum dünkü şaşkınlığımı yeni attım üstümden kocişle birbirimize deliler gibi sarılıyoz ikidebir adamcazım çok sevindi garibim kolaymı 1 senedir oda benimle çok çekti :teselli:

kızlar ben bişey soracağım aşılama yapıldıktan sonra 15 dak. yatılıyormuş dr. um bana öyle söyledi sizce az değilmi siz ne kadar durdunuz.

yiyceksin tabi.benim yeğenimi aç bırakma.öpüyom seni bak hergün sorarım kahvaltı yaptınmı diye.bugünden itibaren kahvaltı yapılacak aralarda bol su ve meyve .tamammı kuşum .eferin sana.ŞenizŞenizŞenizŞeniz
tamam annecim sözünü tutarımkaydirigubbakcemile3

hb canım çok iyiym beryali öğrendim daha ii oldum
valla en kısa zamanda vildanda olcak gibime geliyoo ama inşallah bu ay daha çok hamiş haberi alırız
canım benimde 5 haftalıkken başladı iştahım hala yok bulantılarım devam ediyo ama zorlada olsa yiyorum sakın yememezlik etme muhakkak sabah öğle akşam öğün atlama kahve kola hazır meyvesuyu kullanma mümkünse ben midem çok kötü olduğu zaman tost yapıyom valla 7 haftadır sebze yemeği yiyemiyorum kokusuna dayanamıyorum bide makarna benim kurtarıcım oldu devamlı bunları yiyorum arada ceviz badem kayısı falan tüketin beryalcim sende
canım ben hala nasıl davrancemi bilemiyom ben ne zamandır sabah kahvaltı yapmıyorum ama zorlada olsa bebiş için yiyecem:CüvCüv:

çooooook teşekkürler bircancım Allah sanada nasip etsin Şeniz

canım beni sana teşekkür edrim dün okadar şaşkındımki görmemişimdir a.s.

sağol interhat senin bebişte sağlıklı olsun canıma.s.

ben çokkk iyiyim okyanusum dünkü şaşkınlığımı yeni attım üstümden kocişle birbirimize deliler gibi sarılıyoz ikidebir adamcazım çok sevindi garibim kolaymı 1 senedir oda benimle çok çekti :teselli:

ay sevinmezler mi benim eşim önceden kontrole gittiğimde ultrasona pek girmezdi şimdi benden önce giriyo dr un odasınaakaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
allah mutluluğumuzu daim etsin inşallah hepimizin meleklerini korusun rabbim:Saruboceq:
bircancım seninde aşılama inşallah tutarda senin içinde bi halay çekiveririz:teytey::teytey:
vildan nerelerdeki gelemedi bugün-tatlicadiarzu-

tamam annecim sözünü tutarımkaydirigubbakcemile3

canım ben hala nasıl davrancemi bilemiyom ben ne zamandır sabah kahvaltı yapmıyorum ama zorlada olsa bebiş için yiyecem:CüvCüv:

muhakkak ye atlama sakın ilk aylar bebek gelişimi için çok önemli düzenli ve dengeli beslenmen şart hayatım ii bak yiğenimize tartıldın mı kaç kilosun:uhm:

hayırlı olsun aşılaman inşallah tutar. ben 29 ocakta yaptırdım aşılamamı bekliyorum. bendede arar ara kasık ağrısı oluyor birde akıntı başka hiçbir belirti yok

canım aslında sen bugün kan testi yapsan çıkar. inşallah hepimizin olur ya.

muhakkak ye atlama sakın ilk aylar bebek gelişimi için çok önemli düzenli ve dengeli beslenmen şart hayatım ii bak yiğenimize tartıldın mı kaç kilosun:uhm:

kız ben şuan 80 kg yum 9 ayda 100 geçerim çok korkuyom doktor dün dedi keşke 10kg daha veripte hamile kalsaydın olur canım ben 2 aydaha bekleyemem :dilcikar:

kızlar ben bişey soracağım aşılama yapıldıktan sonra 15 dak. yatılıyormuş dr. um bana öyle söyledi sizce az değilmi siz ne kadar durdunuz.

valla bilmiyorum ki bende 15 dk durmuştum. dr. öyle söyledi. merak ettiğin bi şey varsa yardımcı olmaya çalışırım.

slm arkadaşlar bende siteye yeni üye oldum.4.5 yıllık evliyim ve bende artık bir bebiş istiyorum.6 aydır korunmuyoruz.Bakalım kismet ne zaman olursa...

kız ben şuan 80 kg yum 9 ayda 100 geçerim çok korkuyom doktor dün dedi keşke 10kg daha veripte hamile kalsaydın olur canım ben 2 aydaha bekleyemem :dilcikar:

yok canım ya ilk 6 ay ayda 1 kg alman gerekiyo zaten ilk 3 ay bulantı-kusma şikayetlerin oluyoo pek almıyosun 6.aydan snr zaten bebek kilo almaya başlıyo ya sende ozaman kilo alıyosun
ay canım benim sen üzülme bişeycik olmaz dikkat edersen imkanın varsa yürüyüş falan yaparsın yerimseniben
dr ne biçim konuşmuş öle:eek:klava: ne zamandır bekliyosun sanki senin elinde olan bişey

bu arada berr boncuk gizem ve yeni gelen tüm arkadaşlar hepiniz hoşgeldiniz a.s.a.s.
inşallah bu topik sizede uğur getirir bi an önce bebişlerinize kavuşursunuz:teytey::teytey:
aşılama yaptıran arkadaşlar hayırlısı olsun inşallah bebişleriniz size sıkı sıkı tutunur:Saruboceq:

yok canım ya ilk 6 ay ayda 1 kg alman gerekiyo zaten ilk 3 ay bulantı-kusma şikayetlerin oluyoo pek almıyosun 6.aydan snr zaten bebek kilo almaya başlıyo ya sende ozaman kilo alıyosun
ay canım benim sen üzülme bişeycik olmaz dikkat edersen imkanın varsa yürüyüş falan yaparsın yerimseniben
dr ne biçim konuşmuş öle:eek:klava: ne zamandır bekliyosun sanki senin elinde olan bişey

bizim doktor tam dayaklık haaa :eek:klava::eek:klava:
insan eccik morel verir dimi yok bu kiloyla ilerleyen aylarda yerinden kalkamanda sezaryen olursa dikiş tutmazda falan filan zati birdahaki aya başka doktora gitcez biz sevinçten deliriyoz adam bize nutuk atıyor :mymeka:

bizim doktor tam dayaklık haaa :eek:klava::eek:klava:
insan eccik morel verir dimi yok bu kiloyla ilerleyen aylarda yerinden kalkamanda sezaryen olursa dikiş tutmazda falan filan zati birdahaki aya başka doktora gitcez biz sevinçten deliriyoz adam bize nutuk atıyor :mymeka:

kız bu dr değil felaket tellalı mübarek çok aradın mı bu dr u
işinde ii bi dr a gidersen hiç bişeycik olmaz iice araştır bulunduğun yerdeki en ii doğum dr una git hayatım

kız okyanusla beryal insan gidiyom der dimi alceniz olsun:eek:klava::dilcikar:
küstüm size haber vermeden kaçtınız :dilcikar:

X