Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

haksevercim senin sevgi dolu kocamannnnn bi kalbin var zaten :))))

rep hani teraziler varya oraya tılayıp puan veriyosun sana verilen repleride kullanıcı panelin var yukarda oraya tıklayarak görebilirsin

mercanayseeeeeeeeeeeeeeeeee...
soruna cevap yazdım ama görmedin sen beniiii..
çok gerilerde kaldııııı :KK43:

Replemek terazıye basıp katılmak mı???? Ay ne cahıl kaldım ınŞallah hamıŞ kalıyımda takvım olmasada olurda hamıŞ olmayanlarında varye ondan sordum ablacım abla dıorum ama kızmıon dımı ben 20 yaŞındayım ablam mısın hhhıııııı

aaaa kuşummmmm bende sana cevap yazdım yavrimoooo aşkolsun allahım kucağımızı boş bırakmaz inşalllhhhhh

Mercan ayŞeeeeee heeyyytt koltuklam gabardı gız saol ÖptÜm Şekerım

sağol osmaniyecim yarın sınavı varda ondan gidiyo kociko cumartesi sabaha karşı evde hayırlısıyla inşallahhhh

aaaa kuşummmmm bende sana cevap yazdım yavrimoooo aşkolsun allahım kucağımızı boş bırakmaz inşalllhhhhh

:1shok: ben görmedim o zaaamaaannnnn..kusura bakma canım..Allah bu ay inşallah güldürsün yüzümüzü..inan senin için de dua ediyorum hep kendime dua ederken..Allah kabul etsin.. :Saruboceq:

bu arada kociş gidiyomuş canm bnm Allah kavuştursun şimdiden..

burçin kurbaĞALAR ben ĞALAMAM ehehehehehhe ayyy çok güldüm yaa :roflol::roflol::roflol:delikafadulden-tatlicadiarzu-

bakin arkadaslar burda muhatabimiz olan insanlar veya bana muhatap olan insanlar konusun benle ben cocugum cunku canim iltercakir cocuk olsam olmaz insan olsam londralarda okumam ysamam sana uyugun dilsem selam bile verme işstemiyorum cok ozur dilerim arkadaslar size boyle cahil insanlar gibi davrandimi hamilelige vurun sucunuz yoktu boyle seyler okumak icin bazi insanlardan selam bile istemiyorum cok uzgunum uzman bey okursaniz ama ben genel dedim alinicak insanlari dusunemedim cocukluguma verin ben en kucugum burda cunku

ANA MELEKSEN BANA DÜN MSJ ATMIŞ HEPıNıZ KISA LKISA ŞEYLER YAZMISINIZ BEN DAHA YENı GÖRıM HE ULA CAHıLLıĞıN BU KADARI AY ÇOK ŞEY ÖĞRENDıM HAFIZA KARTIM :kedi: DOLDU

sağol rengarenkcim hani o resimlerin alrında bi aders varya onu googleye yaz yanda bu sayfvayı çebvir yazıyo onu tıklaki sayfa türkçe olsun sonra zaten yönlendiriyo o seni en son bi adres verecek onu kopyala sonra kullanıcı panelinden profilindeki kilo takibi bölümüne yapıştır

Mercan ayse 1,5gÜn ıstırat yat dınlen gelınce ÇalıŞmalara devammm hhııı

X