Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

yanlış anlama cnm eşimin dayısının gelinleri onlar benim eltimle aram çok iyi maşallah
onlarlada aram iyide işte biraz hava atmayı severler
bende o yüzden hiç gitmek istemiyom :nazar:
ayy kız şaka yapyorum..sakın alınayım deme..bugün o kadar gerginliği görünce..koktum valla:1shok:

scuba kimse kırıstmıyo lütfenn arkadaslarrr lütfen diyorumm her bi sölediğinizz yanlış anlaşılıyo birazda düşünürek yazın rica ediyorumm

valla ben gayet olumlu iki tarafıda kırmıycak şekilde yaklaştım olaya büyümesin diye söyledim ne söylediysem umarım kimseyide kırmamışımdır. niyetim asla taraf tutmak yada birini kırmak değil. hepinizi öpüyorum alıngan gacılar opuyorumnanaktan

hehhe inşallah cnm ben diyodum zaten aralarını 10 yaş yapacam diye
daha 1 senem var az daha sürtüyüm ağız tadıyla :eek:

:roflol: :roflol: sürtün yavrum sütrün..bende sürtüncem bizim adama..belki olur..
cnm göz doymuyoki naparsın :nazar:
ama kimsede vermez olduydu yaww :1closedeyes:

kız özel üyesinya farketmedinmi delikafadulden
yoooo nerden anlıyorusun..ben anlamadım..laelaelaelaelae

Vıdangel bıde Şu altakı bebıŞ harıtaları varye onuda nası yaptınızı sÜyle baŞka bıŞı kalmadı zatı hadı ablacım sen kardeŞcazına Öret Şu fekır fukara garı guraba cahıl cÜhellaya

kızlar az önce kimdi bilemiyorum ama PKO hastası olduğunu söyledi..o konuda bişey söylemek istiyorum.. benm görümcem PKO hastası ve 1 doktor ona sen asla hamile kalamzsın dedi.tabii morali çok bozuldu.sonra başka bi doktora göründü; bebeğin olabilir ama zor biraz dedi..o da korunyordu bunları duyunca korunmayı bıraktı ve 3. ayda hamile kaldı..hem de eşinin işi dolayısıyla sadece h.sonu eşini görebiliyordu.. diyeceğim o ki nolur üzmeyin kendinizi.hiçbir rahatsızlığı olmayan bayanlar bile 3 ayda kalamayabiliyor..Allah'ın takdiri bu işler gerçekten..
umarııım buraya yazan herkes 1-2 ay içinde hamiiiş olluuurrrrrr :))

Ana benımkındede bıŞıler Çıkıyo duygularımıza tercÜman olmaya baŞladın ha gayret yazıo kım yazıyo bunları ay korkuyyooooooyuuummm

bende istiyorum bana da rep verin :ecrin_bebek:mafoldumben
ben verdim canım
herkesleri repledim delikafadulden ama bazı kızlara veremiyorum onuda anlamadım :uhm:

benide repledinmi 20 kişi geçmeden aynı kişiye veremediğin için canım

Bu tartışmalar hassasiyetlerden çıkıyor. Biraz susun bu konuda konuşmayın soğusun ortam gerçi vildanın ortamı halen soğukmuş buralardan sıcaklık gönderelim

Ana benİmkİndede bİŞİler Çıkıyo duygularımıza tercÜman olmaya baŞladın ha gayret yazıo kİm yazıyo bunları ay korkuyyooooooyuuummm

:roflol::roflol::roflol::roflol: allah iyiliğini versin güldürdün beni onlar aldığın puana göre otomatik yazıyo 500 mesajı geçincede adının altındaki kalp 2 oluyo :1hug:

Rengarenk kız senıde seıyolarmıŞ ay bırı bızı ızlıyomu uuuuuu

ayy kız şaka yapyorum..sakın alınayım deme..bugün o kadar gerginliği görünce..koktum valla:1shok:
yok şekerim ben hiçbişeye alınmıyorum artık sırnaşık şey
Vİdangel bİde Şu altakİ bebİŞ harİtaları varye onuda nası yaptınızı sÜyle baŞka bİŞİ kalmadı zatİ hadİ ablacım sen kardeŞcazına Öret Şu fekİr fukara garİ guraba cahİl cÜhellaya
cnm onu beryal yapıyo hamiş kalda sanada yapsın
Ana benİmkİndede bİŞİler Çıkıyo duygularımıza tercÜman olmaya baŞladın ha gayret yazıo kİm yazıyo bunları ay korkuyyooooooyuuummm

site yazıyo yavriii kimse yazmıyo
sen teraziden rep ver bakıyım hadi boş durmak yok

REP VERME NE DEMEK
MERCAN AYSE ALLAHTA BENı GÜLDÜRSÜN GÜLÜN TABı BıZE GÜLMEK YAKIŞIR HEYT BE 2 KALBı HAKETTıM HEY YÖNETıCıLER KALP VERıN BANA HHHıııHHııHıHıHıHı zemuszemus kaydirigubbakcemile5 kaydirigubbakcemile3

X