Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

vildancım ben yine düşük yapıyorum hayırlısıyla
cnm hakkında hayırlısı buymuş demekki
allah büyüktür inşallah bidahaki bebeğin sıkı sıkı tutunur cnm sana
hosbulduk canlarım evet fazlalıklarım var boyum 1.71 kilom 75. 10 kilo vermek istiyorum sıkı diyete girecem balkalım hayırlısı

maşallah selvi boylum :nazar:
aslında tam kadınsın hee en boy mükemmel
ama tabiki şimdi incel bebekte çok kilo alırsın

mrb bu ne kalabalık :nazar: :nazar: :nazar: maşallah diyelim nazar değmesin nasılsınız kızlar görüşmeyeli bende iyiyim çok şükür önceki gün adetim bitti tam gaz başladık kazı :enbuyukkk: çalışmalarına :asigim: ama hepsi bebiş olsun diye değil tabi özledik aşkımla birbirimizi :asigim: oda gelirse tabi iyi olur :ecrin_bebek: :emir_bebek: gamyoncuiremsu

iyiyim kızlar sağolun bende temizlik yapıyorum eşim geldi çıkıyorum görüşürüz
kendine iyi bak..byeeehihoyyyt
vildancım ben yine düşük yapıyorum hayırlısıyla
canım hakkında hayırlısı..bozma moralini olur mu..
abyosun bugün kanamam arttı artık saat 4.30 da doktorda randevum var bakalım artık kedaviyi ocağa kadar erteliyeceğim
şimdiden geçmiş olsun güzelim..:teselli:
hosbulduk canlarım evet fazlalıklarım var boyum 1.71 kilom 75. 10 kilo vermek istiyorum sıkı diyete girecem balkalım hayırlısı
hayırlısı canım inş. yakın zamanda verirsin fazlalıklarını..:) inş. bende ..laelaelaelaelae

ahhh canımmm benim acı eşiğim çok yüksektir ağzımdaki dolguları bile morfinsiz yaptırırım ama şu her ay ki sancı malesef ki dayanılır gibi değil..ne bitki çayları ve de sıcak su torbası işe yarıyor..ilaç almadan kıvranıyorum..allahtan ilaç içince adetim kesilmiyor..ablam içemez ağrı kesici adeti kesiliyor.
yok ülee piskopatım dediysem dişçi koltuğunada oturamam yani sırnaşık şey
sadece adet sancısı hoşuma gidiyo sırnaşık şey
bide sezeryanla doğum yaptımya inat ettim o acıyı çektimde ilaç içmedim :jeyyar:
abyosun+, bilgen35, DuYGuS3Li19, hlymms, huzeyfe, meleksen, PinkRose, scuba, vildangel+ bu arada kızlar hepinize merhaba

merhaba cnm
pinkçim sanada merhaba
ben daha yeni kahvaltı yapacamda bi mutfakta bi burdayım

mrb bu ne kalabalık :nazar: :nazar: :nazar: maşallah diyelim nazar değmesin nasılsınız kızlar görüşmeyeli bende iyiyim çok şükür önceki gün adetim bitti tam gaz başladık kazı :enbuyukkk: çalışmalarına :asigim: ama hepsi bebiş olsun diye değil tabi özledik aşkımla birbirimizi :asigim: oda gelirse tabi iyi olur :ecrin_bebek: :emir_bebek: gamyoncuiremsu

hoşgeldin cnm Şeniz
hayırlı işler sırnaşık şey

ahhh canımmm benim acı eşiğim çok yüksektir ağzımdaki dolguları bile morfinsiz yaptırırım ama şu her ay ki sancı malesef ki dayanılır gibi değil..ne bitki çayları ve de sıcak su torbası işe yarıyor..ilaç almadan kıvranıyorum..allahtan ilaç içince adetim kesilmiyor..ablam içemez ağrı kesici adeti kesiliyor.

canım merhaba..iyiyim sağol..sen nasılsın..

canım adet sancısı benide öldürür oldugum yerden kalkamam ama bana dr sıcak su torbası koyma adetliyken kisti tetikler demişti söyleyeyim dedim canım

cnm hakkında hayırlısı buymuş demekki
allah büyüktür inşallah bidahaki bebeğin sıkı sıkı tutunur cnm sana

maşallah selvi boylum :nazar:
aslında tam kadınsın hee en boy mükemmel
ama tabiki şimdi incel bebekte çok kilo alırsın

saol canım benim herkes kilon iyi cok göstermiyo diyo ama ben vermek istiyorum dediğin gibi hamilelikten sonra cok ugrastırmaz hemde rahat olur diyorum ma dur bakalım:sm_cool:

allah iyiliğini versin cok güldümyaaaaaa:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

kendine iyi bak..byeeehihoyyyt

canım hakkında hayırlısı..bozma moralini olur mu..

şimdiden geçmiş olsun güzelim..:teselli:

hayırlısı canım inş. yakın zamanda verirsin fazlalıklarını..:) inş. bende ..laelaelaelaelae

inş canım ya dr dedi bakalım kilo verin dedi daha saglıklı olur dedi:jeyyar:

abyosun+, bilgen35, DuYGuS3Li19, hlymms, huzeyfe, meleksen, PinkRose, scuba, vildangel+ bu arada kızlar hepinize merhaba
merhaba canım..
tabiki herşey çocuk yapmak için değil..bunun aşkı meşki de var. arada gelirse herkes seinir ama olmazsada olmuyor diye yan gelip yataak değiliz yaa..:kedi: :1hug:

hoçbuldum canım :1hug: sendemi diettesin bende 15 gün önce başladım ama ben yerinde olsam vermezdim eşim beni zayıf istemiyo etime dolgun olcakmışım ama şimdi baya bi dolgunum hele tedavilerden iğnelerden şişitimde şiştim boyum 1.63 kilom 85 di şimdi 15 günde 3 kilo verdim 82 oldum 10 kilo daha vermeyi düşünüyorum 72 oldummu tamamdır bide kimse 85 olduğumu söyleyince inanmıyor etim sıkı bide tüm heryerimden kilo alıyorum sadece bi tarafım şişmiyo şiştimmi her tarafım indimmi her tarafım iniyo kaydirigubbakcemile3

huzeyfe bende 83 kiloyum ama hiç niyetim yyok diyete gerçi daha kahvaltı bile etmedim çay ve sigaraya talimim

yok ülee piskopatım dediysem dişçi koltuğunada oturamam yani sırnaşık şey
sadece adet sancısı hoşuma gidiyo sırnaşık şey
bide sezeryanla doğum yaptımya inat ettim o acıyı çektimde ilaç içmedim :jeyyar:

merhaba cnm
pinkçim sanada merhaba
ben daha yeni kahvaltı yapacamda bi mutfakta bi burdayım
:jeyyar: ne o ben daha mozaşistim galiba acı çekmeyi seven..ayyy benim yarın dişçiyle randevum var saat 2 de aklıma geldi...dolgu yapılacak..delikafadulden delikafadulden

merhaba canım..

tabiki herşey çocuk yapmak için değil..bunun aşkı meşki de var. arada gelirse herkes seinir ama olmazsada olmuyor diye yan gelip yataak değiliz yaa..:kedi: :1hug:

selam canım nasılsın

hoçbuldum canım :1hug: sendemi diettesin bende 15 gün önce başladım ama ben yerinde olsam vermezdim eşim beni zayıf istemiyo etime dolgun olcakmışım ama şimdi baya bi dolgunum hele tedavilerden iğnelerden şişitimde şiştim boyum 1.63 kilom 85 di şimdi 15 günde 3 kilo verdim 82 oldum 10 kilo daha vermeyi düşünüyorum 72 oldummu tamamdır bide kimse 85 olduğumu söyleyince inanmıyor etim sıkı bide tüm heryerimden kilo alıyorum sadece bi tarafım şişmiyo şiştimmi her tarafım indimmi her tarafım iniyo kaydirigubbakcemile3

benimki pek etine dolgun sevmiyo canım ama kararlıyım verecem beni bugün sinir etti cünkü bugün iştahım kesik hiç yemek yiyesim yok dedim kendide nöbetten cıktı bana diyoki ayyyyyyy cok sevindim iki gün uyusam bu kadar mutlu olmazdım dedikötükedihüso

X