Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

SAĞOLUN KILZAR İNŞALLAH şimdi iyim ama kasıklarım hafif ağırıyor acaba normalmi bide kusura bakmayın işim çok bakamıyorum pek
valla bilemiyom cnm ben hiç aşılama olmadım
işine bak cnm sen zaten bende hala ayakta uyuyom

hoş geldin vildancım nasılsın cnaım

hoşbuldum cnm iyiyim ben sen nasılsın Şeniz

off of ilaçtanmı ne bilmiyom dün akşamüstü 6 da bi uyudum 9 da zar zor kalktım
gece 12 de hemen yattım daha yeni uyandım valla yataktan zor çıkıyom mirmirmirmir

günaydın kızlarr

mercanayşe napıyon cnm dün aşılaman olmuş

hadi hayırlısı inşallah tutar cnm
selam vildancım nasılsın tatlım görüşemedik epeydir bende pek evde duramadım bu ara özledim herkesi çok öpüyorum canımara ara girerim evde durmayınca işler birikiyor:1hug:
çok iyiyim canım sen nasılsın?
sağol canım benim iyi sayılırım işte çok şükür ama bi bebişim gelse hayırlısıyla o zaman şahane olurum hepimiz gibi oda olucak inş:ecrin_bebek:
SAĞOLUN KILZAR İNŞALLAH şimdi iyim ama kasıklarım hafif ağırıyor acaba normalmi bide kusura bakmayın işim çok bakamıyorum pek

canım aşılaman hayırlı olsun bebişler gelsin inş öpüyorum çok yorma kendini yat dinlen sıksık:CüvCüv:

bende iyiyim vildancım nasıl olayım bildiğin gibi
uyukluyorsun ama partilerde geziyorsun gördüm seni :)) göbek atıyordun oralarda naniknanik delikafadulden

selam vildancım nasılsın tatlım görüşemedik epeydir bende pek evde duramadım bu ara özledim herkesi çok öpüyorum canımara ara girerim evde durmayınca işler birikiyor:1hug:
aynen valla pink ablacım
bende gezip gezip geliyom pc başına oturuyom sonrada koştura koştura ev işi yapıyom kaydirigubbakcemile3
opuyorumnanaktana.s.a.s.
nasıl oldun cnm daha iyimisin Şeniz
bende iyiyim vildancım nasıl olayım bildiğin gibi
uyukluyorsun ama partilerde geziyorsun gördüm seni :)) göbek atıyordun oralarda naniknanik delikafadulden

uykumu dağıtmaya gitmiştim cnm :kedi: sırnaşık şey

iyi yapmışsın cnaım bende gittim kafamı dağıtayım dedim bir iki göbek attım geldim sırnaşık şey

senin için değil tatlım önceden kullanması gerektiğini bilmeyen arkadaşlarımız olabilir. bazıları dr a da gitmiyor önceden onlara fikir olsun diye yazdım canım. sen çoktan geçtin bu yolları
tamam canım
evet ben geçtim walla
allaha çok şükür.
allah herkese yaşatsın bu güzel duyguları
Canlarımm ben geldimmmm çok iyimmm siz nasılsınızzz sayfa açık ama yazamayabilrim sizi çokkk seviyorum canım kardeşlerim benim
canım günaydın hoşgeldin .
nasılsın .aşılaman hayırlı olsun
selam kızlar nasılsınız hayırlı günler
selam şeker.
günaydın kızlarr

mercanayşe napıyon cnm dün aşılaman olmuş

hadi hayırlısı inşallah tutar cnm

günaydın vildoş teyzem nasılsın .hep annem yazıyordu bugün ben yazim dedim .nasılsın bakalım şekerim ver bi dudak ta keyfim yerine gelsin ŞenizŞenizŞeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…