Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

günaydın vildoş teyzem nasılsın .hep annem yazıyordu bugün ben yazim dedim .nasılsın bakalım şekerim ver bi dudak ta keyfim yerine gelsin ŞenizŞenizŞeniz

Şeniz Şeniz öpücüklerim nohutaa :asigim: akıllı uslu nohut opuyorumnanaktan

sanırım minik bebiş bugün sabah tam anlamıyla düştü 2 tane et parçası geldi yarın doktora gidicem bakalım

iyilik ne olsun heycanla cuma günün gelmesinibekliyorum dr randevum varda bu ay yumoşlar ne kadar olmuş bakalım
allah iyilik versin cnm Şeniz
inşallah güzel haberler alırsın :Saruboceq:
progestanı niçin içiyorsun canım ben bilmiyorumda

cnm klomen kullandım bu ay yumurta oluşmadı
dr adet olabilmem için progestan verdi a.s

allah iyilik versin cnm Şeniz
inşallah güzel haberler alırsın :Saruboceq:

cnm klomen kullandım bu ay yumurta oluşmadı
dr adet olabilmem için progestan verdi a.s
inşallah vildancım bu ay hapı kullandıktan sonra ara ara sıcak basmaları oluyor sizde de olmuşmuydu
sanada günaydın canım ben çok iyiyim sen nasılsın?
bende iyiyim canım

ya ne yapayım düşerse düşsün artık en azından 2-3 günde olsa hamilelik duygusunu tadıyorum böylece bu 3. düşük bundan sonra bende bıraktım tedaviyi hamile kalıp düşürmektense hamile kalmamamak daha iyi

yaaaaaaaaaaaaaa
küscem bak nohut olduğundan beri kimse benle oynamıyo ama
herkse onu öpüyo mafoldumbenmafoldumbenmafoldumben
yaa o bebek şimartmak lazımda senide unuturmuyuz cnm sen olmasan nohutta olmazdı demii Şeniz buda sana cnm a.s.
kızlar bende varımm....

hoşgeldin cnm Şeniz

kızlar ben kahvaltı hazırlamaya kalkıyorum öptüm hepinizi
öğleden sonra görüşürüz :eek:

ya ne yapayım düşerse düşsün artık en azından 2-3 günde olsa hamilelik duygusunu tadıyorum böylece bu 3. düşük bundan sonra bende bıraktım tedaviyi hamile kalıp düşürmektense hamile kalmamamak daha iyi

canım yanlış anlama ama sana birşey diycem
hamile kaldığın anda hemen bu jeli kullanmaya başla ve doktoruna söyle rahim kalınlaştırocı ilaç ta versin sana

inşallah vildancım bu ay hapı kullandıktan sonra ara ara sıcak basmaları oluyor sizde de olmuşmuydu

bende iyiyim canım
evet cnm ateş basıyo bende yumurtlayamadığıma veriyodum

cnm önlemi yokmu

X