Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

günaydın canım..iyi sabahlar..nasılsın?a.s.
günaydın canım iyiyim nasıl olayım ya kafam karışık biraz
günaydın fıstığım şu üstüne görme konusunu araştırdın mı canım
günaydın cnaım yok araştırmadımda kafam iyice karşıtı şimdi size bir soru soracam

soru :
benim adetim 2 gün geldi sadece adetimden 2g gün önce ilişkiye girdiğimizdede kan gelmişti 2 sonrada adetim geldi
dün akşam yine ilişki esnasında kan geldi normal zamanda gelmiyor bu konu hakkında yorumunuz nedir kızlar yaa birde sağ kasığım ara sıra iğne batıyor çok şişim karnın çok şiş mafoldumben

günaydın kızlar nasılsınızz
günaydın canım iyiyiz sen nasılsın
nohutumdan kocaman öpücük sana teyzesiopuyorumnanaktan
canım işte en son bir ayu önce gitmiştim.bir ay sonra gel kullanacağın ilaçlara başlıcaz demişti.vitamin demir falan heralde işte.bide cuma günü yola çıkıcaz tayin çıktı ya tekirdağa.ama eşim annemle beni izmire bırakıp dönücek.bide onu sorcam doktora seyahat tehlikelimi diye bakalım birazdan çıkarım hayırlısı olsun inşallah...

canım demir ilacı ve elevit verecek sanırım .
sen ön taraflarda otur otobüsle gideceksen .arkalar çok sarsar.

stresli,gergin,beklemede..ama allaha şükür iyiyim:) :lepi:

beraber sayıcaz gülüm. şimden test istedim 2 tane almış nasıl olsa dayanamaz günün gelmeden yaparsın diyo. ya bu adam beni tanıyormu ne? 23üne kadar sabredip yapıcam ben aslında 26 sını beklemem lazım en az. ama biliyorum bekleyemem. sen ne zaman yapıcaksın

canım demir ilacı ve elevit verecek sanırım .
sen ön taraflarda otur otobüsle gideceksen .arkalar çok sarsar.

otobüsle gitmiyorum canım ya.askeri lojmanlardayım ben.evin bitişiğinde askeri hastane.evin kapısından çıkıp hastanenin kapısından giriyorum allahtan...neyse şimdilik hoşçakalın...

günaydın beryalcim nasıl olayım ya bildiğin gibi kafam karışık biraz yaa yarın dr gitmeyi düşünüyorum bakalım ne olacak
bende nohutumu öpüyorum kocaman canım o benimm opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

beraber sayıcaz gülüm. şimden test istedim 2 tane almış nasıl olsa dayanamaz günün gelmeden yaparsın diyo. ya bu adam beni tanıyormu ne? 23üne kadar sabredip yapıcam ben aslında 26 sını beklemem lazım en az. ama biliyorum bekleyemem. sen ne zaman yapıcaksın
bende bugün test alacağım..ama kaç gün sabrederim bilemem..22 de adet olcam..offf ne zor şey beklemek..:) adet olacakmışım gibiyim yaa..hayırdır...kafamçokkarıştı

beryalcim görmedin heralde sorumu ben buldum folic plusın
Formülü :
Folik asit 0.174 mg,
kalsiyum 666.670 mg,
D3 vitamini 1.200 mg.
folbioldeyse 5mg folic asid var oyüzden yarım bile alsan daha fazla folic asid almış oluyorsun
folic plus multi vitamin mineral kombinasyonu olarak geçiyor.
tabii en güzeli kendi dr umuzun verdiğini kullanmak fikir olsun diye yazdım

enişten her sabah öper bi kere unuttu işten geri geldi kaydirigubbakcemile ne biliyim bi mutluluk var içimde meleksene çok sevindim ondandır heralde.
allah mutluluğunu daim etsin canım
beryalcim folic plus kaç mg lık
canım bilmiyorumki eçmiş zaman folik plus tek ama .
folik plus de verirler üzerinde bebek ve anne resmi var.
kıslar ben hastaneye gidiyorum .gelince görüşürüz.byee.dua edin banaaa
dualarımız seninle tatlım
günaydın beryalcim nasıl olayım ya bildiğin gibi kafam karışık biraz yaa yarın dr gitmeyi düşünüyorum bakalım ne olacak
bende nohutumu öpüyorum kocaman canım o benimm opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
git anım için rahat etsin
bende bugün test alacağım..ama kaç gün sabrederim bilemem..22 de adet olcam..offf ne zor şey beklemek..:) adet olacakmışım gibiyim yaa..hayırdır...kafamçokkarıştı

canım erken daha yapma sakın yanlış çıkar üzülürsün
adetini 3 gün geçsin öle yap.

beryalcim görmedin heralde sorumu ben buldum folic plusın
Formülü :
Folik asit 0.174 mg,
kalsiyum 666.670 mg,
D3 vitamini 1.200 mg.
folbioldeyse 5mg folic asid var oyüzden yarım bile alsan daha fazla folic asid almış oluyorsun
folic plus multi vitamin mineral kombinasyonu olarak geçiyor.
tabii en güzeli kendi dr umuzun verdiğini kullanmak fikir olsun diye yazdım

tatlım ben kullandım bitti zaten .
çünkü o ilacı ilk 3 ay alıyorsun ben şimdi elevit içiyom doğuma kadar içicem eleviti.
ve demir hapı içiyorum .

tatlım ben kullandım bitti zaten .
çünkü o ilacı ilk 3 ay alıyorsun ben şimdi elevit içiyom doğuma kadar içicem eleviti.
ve demir hapı içiyorum .

senin için değil tatlım önceden kullanması gerektiğini bilmeyen arkadaşlarımız olabilir. bazıları dr a da gitmiyor önceden onlara fikir olsun diye yazdım canım. sen çoktan geçtin bu yolları

Canlarımm ben geldimmmm çok iyimmm siz nasılsınızzz sayfa açık ama yazamayabilrim sizi çokkk seviyorum canım kardeşlerim benim

günaydın kızlarr

mercanayşe napıyon cnm dün aşılaman olmuş

hadi hayırlısı inşallah tutar cnm

SAĞOLUN KILZAR İNŞALLAH şimdi iyim ama kasıklarım hafif ağırıyor acaba normalmi bide kusura bakmayın işim çok bakamıyorum pek

X