Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

merhaba canım,
bu aralar benim işler çok yoğun çok zor giriyoryorum.bu hafta bile inşh. gelebilirim
sen nasılsın
kolay gelsin canım .ben ve nohutçuk iyi evdeyiz walla sıcaklarla boğuşuyos.
TAMAM BERYALCİM SÖZ YAPMAM :bbo:delikafadulden

AMİNNN SCUBACIMM İNŞALLAHHH

YA kızlar bu aşılama nasıl oluyoki

evet kızlar bende aşılamanın nasıl olduğunu merak ediyom bilen varsa yazabilirmi eğer benimde çatlatma iğnesi tutmazsa dr aşılama yapcamızı söylemişti bilgim olur en azından
canlarım aşılama şöyle oluyo ki :
birgün önceden kadına çatlatma iğnesi vuruluyo ertesi gün yumurta çatlamışsa yada tam çatlama durumuna gelmişse eşinden bir miktar sperm alınıp spermler hemen yıkama ve aşılamaya hazırlık için labratuara gönderiliyo .o anda kadın muayne odasında oluyo ve doktor tarfından bazen uyşturucu iğne yapılıyo zaten çok acımıyo.hemen spermler bir şiringaya konup kadına rahim ağzından veriliyo .kadın 15 dakika falan yattıktan sonra normal hayatına dönüyo .ama unutulmaması gereken şey.aşılama yapılan gün dinlenilmesi daha uygun olur.
beryal canım çok saol benide umut listenize eklemişsin... hiç umudum yok ama yinede yardırdım oda bir umut işte :)

hayırlısı olsun canım sen daha şimdiden umudunu yitirirsen nasıl gelecek meleğin yapma böyle ama :teselli:

merhaba arkadaşlar herkez iyidir umarım ben çok ama çok iyiyim
vildan . beryal . pinkrose .hulen . scuba . şekerkız . mavigözlü . nilay . kayra . nülüfer adını sayamadıklarım hepinize ayrı ayrı tşk ederim hepinizi çok ama çok seviyorummm ŞenizŞenizŞeniz

kısslar normalde haziranın 20 sinde hastlanmam lazım ama ben hiç bişey hissetmiyorum .kendimi herşeye hazırladım geçen ay gibi çok kaptırmadım ama tabiki zaman yaklaşınca elimde değil aklıma geliyor.

evet canım öyle oluyormuş ben ilk defa bekliyorum 22 siydi ama daha geç yumurtladım sanırım. off off beklemek çok zormuş

beryalcim teşekkürler peki bu işlem nasıl acılımı oluyo rahim filmi gibi bide hangi pozisyonda oluyo yani muane masasında gibimi oturuyosun

inşallah canım yaa dua edin ağrılardan dolayı pek ümidüm yok ama ALLAH,tan hayırlısı canım

canım hayırlısı olsun , en zoru zaten stresli bekleyiş, en ufuk ağrıda , farklı bir histe hemen panik oluyoruz , aklımızdan binlerce şey geçiyor, sıkma fazla canımı

saol beryalcim bizi bilgilendirdiğin için merak ediyodum bende nasıl oluyo diye teşekkürler canım ALLAH nohutunu sana bağışlasın inşallah opuyorumnanaktan

kız ilterrrrrr beni sevmiyonmuuuu valla müsait olsam arardım dua et değilim 2 saat kapatmazdım valla:))) kuşum şaka bi yana bizde seni çokkkkk seviyoruz canımm kardeşimmm

sağol canım iltercim bakalım nolcak dr dedi siz beklemek istemiyomuşsunuz sadece çatlatma sonucunu beklemeyelim yarın aşılamada yapalım bizde ok dedik ama iğne baya zor bulunuyo habeiniz olsun allahtan beni beryal uyarmıştı tanıdık eczane vardı hemen bulduk dr 1 saat içinde vvurulman klazım dedi ben 45. dakkada vvururldum inşallah allah umudumu boş çıkarmaz

canım hayırlısı olsun , en zoru zaten stresli bekleyiş, en ufuk ağrıda , farklı bir histe hemen panik oluyoruz , aklımızdan binlerce şey geçiyor, sıkma fazla canımı

sorma canım ya bian olsun aklımdan çıkmıyo düşünmeyim diyom yapamıyom sonuç belli olasıya kadar kendi kendimi yicem yani

kız ilterrrrrr beni sevmiyonmuuuu valla müsait olsam arardım dua et değilim 2 saat kapatmazdım valla:))) kuşum şaka bi yana bizde seni çokkkkk seviyoruz canımm kardeşimmm
biliyorum cnaım ben senide diğer isimlerini yazmadığım kızlarıda çok seviyorum canlarımsınız hepiniz iyiki hepinizi tanıdım ŞenizŞeniz

bizde seni çooooookkkk seviyoruz canım arkadaşım

hoşgeldin doğum günü kızı
tekrar yeni yaşın kutlu olsun .gel bakalım nohutum dudaktan öpücük veriyo sanaopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
saol beryalcim bizi bilgilendirdiğin için merak ediyodum bende nasıl oluyo diye teşekkürler canım ALLAH nohutunu sana bağışlasın inşallah opuyorumnanaktan
ne demek canım bir şey değil yardımcı olduysam ne mutlu bana .
amin canım hepimizin meleklerini bağışlasın rabbim .
beryalcim teşekkürler peki bu işlem nasıl acılımı oluyo rahim filmi gibi bide hangi pozisyonda oluyo yani muane masasında gibimi oturuyosun
fazla acılı olmuyo canım .normal alttan muayne gibi sedyede oluyo

hayırlısı olsun cnaım bulduğunuza çok ama çok sevindim inşallah bebişin gelir sana canım birde aşılama için nekadar istiyorlar canım merak ettimde bende önümüzdeki ay yaptıracam
bizde seni çooooookkkk seviyoruz canım arkadaşım
saol canım yaaa çok mutluyum ben bugün içim içime sığmıyor
hoşgeldin doğum günü kızı
tekrar yeni yaşın kutlu olsun .gel bakalım nohutum dudaktan öpücük veriyo sanaopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

saol beryalim çok mutlu ettiniz beni yaaa
nohutum ben sana dudak vermezmiyim hemide bayıla bayıla veririm ŞenizŞenizŞenizŞeniz

ben yazın için izin aldım 2 gün evde dinleneceğim beryalcim ne olur ne olmaz

canım allah yardımcın olsun sakın stres yapma .aşılamadan sonra da yat dinlen .fazla ayakta kalma .17 gün sonra test yapılınca çıkıyo sonuç. bu 2 hafta çok önemli senin için sakin ol.ve fırsat buldukça dinlen .beslenmene dikkat et ve bol bol su iç.

iltercakir hoşgeldin canım sanırım doğum günün ALLAH nice sağlıklı mutlu huzurlu veeeeeeee bol bebişli bir ömür nasip etsin canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…