Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

Huu huuuu ben geldim şekerllleeerrrr nasılsınız dün ganol ff iğnem bitti bugün olivrite iğnemi oldum yarın 4te aşılamamız var korkuyorumm ama umutluyumda dua edin hepinizzzzz

hoşgeldin canım. dua etmez olurmuyuz hiç inşallah olucak. topiği şenlik yerine çeviricez canım. geçen hafta çok güzel haberler aldık bundan sonrada sizlerle devam etsin

Huu huuuu ben geldim şekerllleeerrrr nasılsınız dün ganol ff iğnem bitti bugün olivrite iğnemi oldum yarın 4te aşılamamız var korkuyorumm ama umutluyumda dua edin hepinizzzzz
hoşgeldin canım .
hayırlısı olsun stres yapma sakin ol.
selam kızlar nasılsını????
ben bu ay kürtaj olmuştum ya doktor 1 ay dinlen demişti...ben diyorum ki hiç korunmayayım..buay yumurtlama olacak dedi doktor..sonra bakarsınız demişti...
hıı ne dersiniz şimdi korunmama ne gerek var diyorum zaten hemen olmuyor kii..
bebek olursa neolur bişimi olur???

canım bencede korunma .aynen katılıyotum sanki hemen oluyomu ki.
ben de ameliyat oldum yıl korunun dedi.ben 7 ayda hamile kaldım birşeyde olmadı allaha şükür .1 yılım yeni doldu ama ben 6 aylım hamileyim .dikkat edince birşey olmaz.sen korunma sakın hap falan da içme.zaten senin bebişin çok küçüktü yani rahim daha tam büyümemişti bence sorun olmaz.
allah korusun büyükken kürtaj olsaydın rahmin genişlemiş olacaktı o zaman bekle derdim rahmin kendine gelsin ama bebeğin küçüktü o yüzden sorun olmaz diye düşünüyorum .

TAMAM BERYALCıM SÖZ YAPMAM :bbo:delikafadulden

AMıNNN SCUBACIMM ıNŞALLAHHH

YA kızlar bu aşılama nasıl oluyoki

beryal canım çok saol benide umut listenize eklemişsin... hiç umudum yok ama yinede yardırdım oda bir umut işte :)

selam kızlar nasılsını????
ben bu ay kürtaj olmuştum ya doktor 1 ay dinlen demişti...ben diyorum ki hiç korunmayayım..buay yumurtlama olacak dedi doktor..sonra bakarsınız demişti...
hıı ne dersiniz şimdi korunmama ne gerek var diyorum zaten hemen olmuyor kii..
bebek olursa neolur bişimi olur???

bence drun tavsiyesine uy canım. fazla süre vermemiş zaten oda senin rahmin kendini toparlayabilsin diye. tabii olursa sonucunu allahtan başka kimse bilemez ama ben olsam beklerdim.

ay kızlarr dün köydeydim seracettinimle bi oynadık sormayın bide dün 9 tane civvcivimiz olduuu 1 tane siyah boynunda sarı halkası var diğerleri sarı inşallah benim yumurtamda öyle tatlı şey hedişye eder bana:))) zilli tavvuk benden sonra geldi benden önce yumurtladı haksızlık demi ama :roflol::roflol::roflol:

evet kızlar bende aşılamanın nasıl olduğunu merak ediyom bilen varsa yazabilirmi eğer benimde çatlatma iğnesi tutmazsa dr aşılama yapcamızı söylemişti bilgim olur en azından

iyiyiz çok şükür akşama kadar tepişip duruyos kızımla:kedi::kedi:

doğum 1-5 eylül dedi dr tabi bizim kız acaleci davranmazsakaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
en son 1 haziranda gittim kontrole çok iyiyidi maşallah boyu 36 cm kilosu 950 gr dı :nazar::nazar:
şimdi 1 temmuzda gidicem işte :kedi::kedi:

ya bizim tayin belli oldu ev işleriyle uğraşıyom bi yandan tam bu sıcaklara denk geldi biraz zor ama idare ediyos işte bu arada sen doğumu nasıl yapacağına karar verdin mi???

nohutun kocaman omuştur iice göbüş çıktı mı kızz:uhm::uhm:

çıktı walla profilime resimlerimi koydum bak şekerim
ben sezeryan olucam tatlım .geçen yıl yumurtalıklarımdan ameliyat olduğum için sezeryan yerim var zaten aynı yerden kesip alacaklar nohutumu.
bende geçen hafta detaylı ultrasyona girdim .herşey çok şükür normalmiş.bebiş 20 cm .ve 400 gram olmuş. seninle tam 1 ay var aramızda .bende eylül sonu ekim başı gibi yapıcam kısmetse doğumu.
bu arada tayin nereye çıktı canım .hayrılısı olsun sizin için yorma kendini sakın ev taşıycam diye.kızımıza dikkat et annesi.opuyorumnanaktan

kısslar normalde haziranın 20 sinde hastlanmam lazım ama ben hiç bişey hissetmiyorum .kendimi herşeye hazırladım geçen ay gibi çok kaptırmadım ama tabiki zaman yaklaşınca elimde değil aklıma geliyor.

canım benim hayırlısı olsun dualrımız seninle , yüreğinş ferah tut herşey gönlince olsuna.s.

X