Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

eşimi ikna edebilirsem bende aydına geliyim. benim hamile kalmakla ilgili bir sorunum varmı bilmiyorum açıkcası.öyle olduğu halde tüpbebek merkezine götürdü eşim.benim derdim şuan sağlıklı bir hamilelik geçirmek ve yine sağlıkla bebeğimi kucağıma almak. tabii önce hamile kalmam lazım.

eşim çok titiz dr konusunda irenbeyide o buldu devlete götürmez sanırsam. ama test falan olunca baya ucuza geliyor anca o zaman ben ısrar edersem götürüyor. söke devlet hastanesine bir kere test için gittim çok kalabalıktı özel labratuar bulduk sonra off off istanbulda olsam ne kadar kolay olurdu dr bulmak
güzelim ist.gerçekten bu konuda iyi..özel hastaneler ssk ile anlaşmalı olanlarda muayne 10-15 tl arası..tahliller içinde 15-20 gibi fark ödüyorsun..inan devlet hastanesine gidip rezil olmaktan daha iyidir..

güzelim ist.gerçekten bu konuda iyi..özel hastaneler ssk ile anlaşmalı olanlarda muayne 10-15 tl arası..tahliller içinde 15-20 gibi fark ödüyorsun..inan devlet hastanesine gidip rezil olmaktan daha iyidir..

evet aynen öyle birde bildiğim yer tanıdığım çok tavsiye alabileceğim çok anne var yani. neyseki burda da ilter ile ayşe var sağolsunlar. istanbulda nerdesin canım sen benim ailem anadolu yakasında maltepedeler

BENDEDE MıGREN VAR CNM...BıRDE AÇIM... AYIPTIR SÖYLEMESııı REJıMDEYıM BUGÜN HOLLYWOOD DıYETı YAPIOM BıRDEE BUGÜN 2. GÜN...kaydirigubbakcemile

scuba canım sana zahmet vermiyom ise yazdığın adrese nerden giriliyo bulamadım

yok canım ne zahmeti. ben konuya üyeyim kontrol panelimden giriyorum. verdiğim adrese tıkla girersin mesaj yazdıktan sonra zaten üye oluyorsun. ama siteden girmek istersen geyik bölümünde

X